РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
З метою ознайомлення учнівства з наукою, набуття навичок критичного мислення, комплексного вирішення проблем, розуміння технічних процесів та способів застосування науково-технічних знань у реальному житті, розвитку креативності, поштовху до розвитку власного інженерного потенціалу з 15 січня по 11 лютого в СЗОШ № 2 проведений Інженерний тиждень-2024.
Головною темою тижня було обрано САМОЗАРАДНІСТЬ, що є важливою складовою розвитку креативності, відповідальності, самостійності.
Учні початкової школи з великим нетерпінням чекали і цьогоріч початку Інженерного тижня-2024, адже під час проведення таких тижнів вони спостерігають, досліджують, демонструють і креативлять. Учні виготовляли «Механічний телефон», «Перекотиполе», «Гусінь», «Автомобіль», «Механічну іграшку Тіп-топ», «Нічогонебачу-чорнило», «Годівничку для птахів» (учителі Копиця О. В., Гомоля Т. М., Симоненко Р. І., Ференц Н. М., Морщак О. А., Носко А. А., Стьопіна Л. Г., Гой А. Г., Ситенок О. В., Доман С. М.).
У межах Інженерного тижня учні 8 класів на уроках фізики виготовляли електричні ліхтарики (учитель Давиденко Г. П.), а учні 7-А та 7-В класів будували модель «Кінетичної машини» (учитель Барбасов С. О.). На уроках хімії учні 7 та 9 класів виготовляли вугільний фільтр для очищення води (учителі Горнюк Н. М., Бутко А. Ю.). На уроках біології учні 9-В класу провели дослід «Усе постійно змінюється», у процесі якого виділяли природні барвники антоциани з червоної капусти та використовували їх як індикатори РН-середовища (учитель Барсукова Л. А.). Учні 11-А класу під керівництвом учителів технологій Божок А. А. та Кирієнка М. В. спроєктували та виготовили крісло з картону для облаштування шкільного укриття.
Інженерний тиждень-2024 був часом, коли кожен зміг відчути себе частиною чогось великого, долучитися до інженерної спільноти та зрозуміти, наскільки важливим і захопливим може бути інженерне мистецтво!
- Опубліковано: 12-02-2024, 15:45
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 91
|