РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
У наш час особливо важливого значення набуває інформація. Інтернет надає нам неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування, творчості, дистанційного навчання. Проте разом із цим з’явилися поняття кібербезпека, кіберзлочинці, секстинг, онлайн-грумінг тощо.
З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, захисту дітей від шкідливих інформаційних впливів та акцентування уваги на важливості безпечної поведінки в мережі Інтернет, з 5 по 9 лютого 2024 року в СЗОШ №2 проведений Тиждень безпечного Інтернету.
Учителі інформатики цьогоріч провели уроки, на яких учні перевірили свої знання з інформаційної безпеки та розробили поради про використання безпечного Інтернету та його ресурсів.
Також протягом Тижня учні 2-х класів створювали колажі на тему «Безпечний Інтернет», учні 3-4 класів приймали участь в інтерактивній грі «Безпека в Інтернеті». Для учнів 4-х класів було проведено заняття з платіжної безпеки на тему «Розрахунок безготівковими грошима в інтернеті». Учні 5-11 класів грали у Kahoot «Моя суперсила - безпека в Інтернеті», учні 6-7 класів створювали інфографіку «Мій безпечний Інтернет-простір», а учні 9-11 створювали комікси та меми на тему «Кібербулінг. Кібершахрайство». Учні 11 класів проявляли свою творчість у написанні есе на тему: «Соціальні мережі: плюси та мінуси», а учитель української мови та літератури Никипорець Д. В. провела на паралелі 6 класів урок на тему: «Культура онлайн-спілкування» з метою популяризації української мови та щоденних правил етикету ще й в кіберпросторі.
Проведені заходи дозволили зробити акцент на позитивному використанні інтернет-ресурсів та ролі, яку ми всі граємо для того, щоб створити кращу і більш безпечну онлайн-спільноту. Користуйтесь Інтернетом з розумом!
- Опубліковано: 9-02-2024, 11:00
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 138
|