Повна назва закладу дошкільної освіти

Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-інформаційно-технологічний ліцей № 16" Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14027 м. Чернігів вул. Шевченка, 93

E-mail

znz16@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

licey16.e-schools.info

 

Директор закладу

Носач Валерій Сергійович

 

Телефон

(04622)3-13-16

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut16.rar [35.3 Kb] (cкачувань: 9)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii16.rar [1.79 Mb] (cкачувань: 7)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura16.rar [29.61 Kb] (cкачувань: 9)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

 

kadry16.rar [4.03 Kb] (cкачувань: 38)

 

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO16-2019.docx [15.82 Kb] (cкачувань: 9)

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

284

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez16.rar [3.29 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring16.rar [6.27 Kb] (cкачувань: 11)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit16.rar [20.66 Kb] (cкачувань: 6)

Правила прийому до закладу освіти

pryom16.rar [11.79 Kb] (cкачувань: 24)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зроблений власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Інформацію оновлено 25.02.2019

У НВК №16 вшанували пам’ять воїнів-афганців

15.02.2019 року, у НВК № 16 відбувся захід по класах (лекторська група) із нагоди вшанування пам’яті воїнів-афганців, випускників школи №16, які загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку у Афганістані.

Річницю подвигу Героїв Крут відзначили у НВК №16

29.01.2019 року в рамках відзначення річниці подвигу Героїв Крут учні навчально-виховного комплексу №16 відвідали обласну бібліотеку для юнацтва. В ході зустрічі учні мали можливість поспілкуватися з українською письменницею Марією Демиденко та обговорити історичні події.

Семінар вчителів німецької та французької мов у НВК №16

    14 грудня на базі Чернігівського НВК «Школа-ліцей №16» відбувся семінар вчителів німецької та французької мов з теми «Соціокультурний компонент, як засіб мотивації у вивченні іноземних мов».

    Директор закладу Носач Валерій Сергійович про історію створення та розвиток навчального закладу. Вчитель німецької мови НВК Максименко Наталія Сергіївна поділилася своїм досвідом з вивчення німецької мови. В затишній атмосфері учні 6-7 класів разом з гостями перенеслися на святкування Різдва до німецькомовних країн. Були представлені різдвяний вінок, різдвяний календар та традиційне частування притаманне німецькомовним країнам.

   Однією з родзинок заходу був майстер-клас з розпису різдвяних пряників, якими учасники семінару мають змогу прикрасити власні ялинки вдома.

   Вчитель французької мови СЗОШ №1 Гуринович Наталія Валентинівна розповіла про використання пісенного матеріалу у процесі позакласної роботи з французької мови.

   Наостанок, гості семінару мали змогу обмінятися своїми враженнями та побажаннями біля затишного каміну.

Шкільний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура" в НВК №16

06.12.2018 у навчально-виховному комплексі "Школа-ліцей №16" пройшов шкільний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура" з нагоди відзначення Дня Збройних сил України, де змагалися учні 10-11 класів. Старшокласники продемонстрували здобуті вміння й навички з військової справи: стройову підготовку, вправність у стрільбі, уміння надавати першу медичну допомогу та знання з історії українського війська. А ще, готуючись до гри, учні випустили стіннівки про героїв-земляків.

Цей захід продемонстрував, що сьогоднішній молоді притаманні такі риси, як патріотизм, почуття обов’язку та відповідальності, вірності і відданості Батьківщині.

На заході був присутній гість: Шовковий Сергій Сергійович – капітан, військовослужбовець Чернігівського об’єднаного військового комісаріату, учасник АТО.

Жертв Голодомору вшанували в НВК №16

23 листопада 2018 року у навчально-виховному комплексі №16  пройшла лінійка-реквієм, присвячена річниці пам’яті жертв Голодомору. 

Учні комплексу вшанували пам’ять всіх закатованих хвилиною мовчання. 

Презентація  творчих проектів учнів у НВК №16

У навчально-виховному комплексі №16 02 листопада 2018 р. відбулася презентація  творчих проектів учнів 9 класу виробів текстильних килимів в етно стилі. На ній були представлені різні техніки виготовлення та оздоблення килимків. Ця виставка засвідчила майстерність, талант і креативність учнів комплексу, а також високий професіоналізм учителя трудового навчання.

    Виконання проекта тривало шість тижнів. Було виготовлено тисячі помпонів та китиць, які в кінці поєдналися в різноманітних орнаментах. Дівчата розрахували, що вартість власноруч виготовленого килимка у 5-10 разів менша за вартість товару придбаного у магазині. При цьому власноруч створені речі приносять набагато більше задоволення і використовуються з любов’ю.

Урочисте вшанування пам’яті українських воїнів

12.10.2018 року у  "Навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - інформаційно-технологічний ліцей №16" Чернігівської міської ради Чернігівської області"  відбулось урочисте вшанування пам’яті українських воїнів, які загинули відстоюючи незалежність і суверенітет України. Згадували і випускника закладу Будька Олександра. 

Він проходив військову службу, повітряно-десантні війська, по демобілізації працював монтажником-висотником. 31 липня 2014 року мобілізований командир відділення 169-о навчального центру Сухопутних військ. 16 листопада група з чотирьох військових із 169-го навчального центру вирушила на пошуки нових шляхів до блокпосту. Територія навколо була замінована, зв'язок з ними обірвався. Подзвонив місцевий житель та сповістив, що бачив машину, котра підірвалася на фугасі. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Учні закладу освіти поклали квіти до меморіальної дошки Героя.

Уроки доброти  «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» у ЗЗСО міста

      Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати в дітей чемність, уважне і дбайливе ставлення та відповідальність за домашніх тварин. Саме таку мету ставили вчителі під час проведення Всеукраїнського уроку доброти.

   Під час цих заходів в ЗЗСО І-ІІІ ступенів №21 школярі переконалися у важливості співчуття, співпереживання, гуманного ставлення до братів наших менших – тварин. Учні початкових класів малювали своїх домашніх улюбленців, відвідали Чернігівську обласну станцію юних натуралістів, де мали змогу не тільки подивитися на тварин, а й погодувати, погладити їх. Діти отримали масу позитивних вражень.

   У ЗОШ № 5 проведено 8 уроків доброти, а в ЗОШ №30 - 12.

   А у закладі загальної середньої освіти №24 учні привели до закладу своїх домашніх улюбленців, розповідали про умови догляду за тваринами, їхній раціон харчування. Головна мета заходу — це привід нагадати учням про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім'ї.

   У ЗЗСО № 28 уроки доброти проводилися цілий тиждень, з 2 жовтня 2018 р. по 5 жовтня 2018 р. Учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, про догляд за ними.  Загалом було проведено 22 уроки, які пройшли під гаслом: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

  У СЗОШ№2 проведено години спілкуваня «Мої домашні улюбленці», «Чи існує дружба з тваринами?», «Як я піклуюсь про тварин»,«Тварини в твоєму житті», фото-флешмоб  «Ми любимо тварин».

  У Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 в усіх класах протягом 01-04 жовтня проведені уроки доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячені Всесвітньому дню, який відзначається 4 жовтня. Під час проведення заходів використані матеріали методичного посібника, підготовленого благодійною організацією «БФ «Щаслива лапа». Учні розповіли про своїх домашніх улюбленців, активно обговорювали питання взаємовідносин людей і тварин, етичного ставлення до представників тваринного світу.

  У  кожному класі школи  № 18 учні показали свої фотографії з домашніми улюбленцями та  із задоволенням   розповіли про свою тварину , про її характер, звички та про те, як потрібно за нею доглядати. Також було організовано фотовиставку  «Моя улюблена тварина».

   ЧНРЦ №1 запросили до себе гостей – студентський соціальний театр «Екслібріс», який показав веселу та повчальну анімаційну виставу  «Ковбої в зоопарку», а також подарував шкільній бібліотеці тематичну художню літературу. Учні 9-12 класів організували виставку творчих робіт «Такі різні та дивовижні», призиваючи кожного берегти та піклуватися про тваринний світ, у якому живеш.

   Заходи у рамках акції відбулися також у  НРЦ№2, ЗОШ №35, НВК №16, ЗОШ №17, ЗОШ І ст. №25.

ПДР вивчали молодші школярі НВК №16

25 вересня у НВК №16 відбулись практичні заняття з вивчення правил дорожнього руху та дорожньої безпеки серед учнів молодших класів. До занять були залучені фахівці з поліцейського управління патрульної поліції в Чернігівській області - капрал поліції Палуб Аліна Сергіївна та лейтенант Шестак Олександр Віталійович.