РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Травень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

АРХИВ
Травень 2024 (22)
Квітень 2024 (210)
Березень 2024 (111)
Лютий 2024 (140)
Січень 2024 (87)
Грудень 2023 (150)
Квест для першокласників «Мій колегіум»

Квест для першокласників  «Мій колегіум»

Доброю традицією в Чернігівському колегіумі №11  стало проведення для першокласників квесту «Мій колегіум». Дітлахи радо брали участь у квесті, відвідали сім станцій, на яких мали змогу познайомитися з колегіумом. На першій станції під назвою «Музичний атракціон», діти відгадували музичні фрагменти з дитячих мультиків; на станції «Моя Україна» першокласники відповідали на питання про Україну; станція «Сторінками казок» дала змогу зустрітися з героями улюблених казок та мультфільмів; на станції «Здорове харчування» дітям нагадали про збалансований здоровий раціон; рухливими іграми та вікторинами зустріла станція «Спортивна»; про особливості шкільного життя розповіла станція «Мій колегіум», сьома станція -  «Безпечний рух», де представники патрульної поліції нагадали дітям правила дорожнього руху та правила поведінки під час переходу проїжджої частини. Пройшовши усі випробування, першокласники отримали свою першу шкільну грамоту.

Гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед колегіїстами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці вчителів, надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

Квест для першокласників  «Мій колегіум»Квест для першокласників  «Мій колегіум»Квест для першокласників  «Мій колегіум»