РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Березень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

АРХИВ
Березень 2024 (109)
Лютий 2024 (141)
Січень 2024 (86)
Грудень 2023 (150)
Листопад 2023 (140)
Жовтень 2023 (138)
Челендж до Дня матері «Привітаю я матусю!»

Челендж до Дня матері «Привітаю я матусю!»Челендж до Дня матері «Привітаю я матусю!»

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері.

Чарівне слово «мама». Промовиш — і відразу світліє душа, стає тепло і затишно, ніби обняла вона тебе теплими долонями і зігріла щирим поглядом. Найрідніша у світі людина, найвідданіша, найкраща. її світла і чиста любов — безкорисна, справді сонячна. Вона, як те сонечко, всіх зігріває, для всіх світить і нічого не вимагає в обмін. 

До дня матері прийнято дарувати квіти, цукерки, але все ж кращий з усіх подарунків – це подарунок, зроблений своїми руками від душі. Наші колегіїсти з радістю приєдналися до челенджу «Привітаю я матусю!». В цей день діти готували для своїх любих матусь сніданки, солодкі подарунки, квіти, виготовляли листівки, читали вірші, говорили безліч добрих слів вдячності та своєї любові. Це свято принесло лише приємні та незабутні враження.

Челендж до Дня матері «Привітаю я матусю!»Челендж до Дня матері «Привітаю я матусю!»Челендж до Дня матері «Привітаю я матусю!»Челендж до Дня матері «Привітаю я матусю!»Челендж до Дня матері «Привітаю я матусю!»Челендж до Дня матері «Привітаю я матусю!»