РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
З 15 квітня до 21 квітня 2024 року у Чернігівському колегіумі №11 проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
Проблеми безпеки життєдіяльності людини – є одними з найактуальніших в сучасному суспільстві, що тісно пов’язані з бурхливим розвитком науково-технічного прогресу, погіршенням екологічного стану окремих регіонів та планети в цілому. Початок третього тисячоліття та зовнішні фактори ставлять перед суспільством нові вимоги щодо забезпечення безпеки людини. У теперішній час механізми взаємодії людини та природи, людини та техніки, індивіда та суспільства, все частіше порушуються, що призводить до появи багатьох нових небезпек для нормальної життєдіяльності.
Так, в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, з метою підвищення уваги до створення належних умов праці, навчання, відпочинку, вивчення та використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, попередження травматизму та загибелі дітей, дорослих при виникненні надзвичайних ситуацій; цілеспрямованої профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності у Чернігівському колегіумі № 11 пройшли такі заходи: бесіда: «Живи в безпеці – не жартуй з вогнем! Правила безпеки вдома» (1-4 класи); вікторина: «Безпека починається з тебе. Як діяти під час пожежі» (5 класи); бесіда: «З вогнем не жартуй! Первинні засоби гасіння пожежі» (6 класи); вікторина: «Кращий знавець правил з охорони праці» (7-9 класи); бесіда: «Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру» (1-9 класи); бесіда «Безпечний інтернет. Правила безпечного користування Інтернетом» (1-9 класи); бесіда: «Мінна безпека. Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами» (1-9 класи); бесіда в ГПД: «Живи в безпеці!». Конкурс малюнків на асфальті (1-4 класи); виставка дитячих малюнків: «Небезпека від вогню!» (1- 4 класи); виставка стінгазет «Живи в безпеці!» (5-6 класи); перегляд відеофільмів: «Казковий вечір. Казка «Правила безпеки вдома», «Корисні підказки. Сам удома», «Що робити якщо знайшов щось дивне», «Мультфільм ЮНІСЕФ. Україна про мінну безпеку: безпечні канікули», «Дитяча абетка безпеки від ДСНС України: 101, 102, 103, 104», «Правила поведінки цивільного населення під час війни, військового стану», «Що робити під час пожежі?», «Хто такі пожежники. Повчальне відео дітям», «З чого починається безпека», «Техніка безпеки під час воєнного стану для учнів і батьків», «Квест. Мінна безпека. Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами», «Пожежна безпека. Квест дітям. Як захиститись від диму і вогню», «Повторення правил з охорони праці» (1-9 класи); виставка книг, що стосуються питань безпеки життєдіяльності дітей, що розповідають про героїчну професію рятувальника, військового (в бібліотеці закладу освіти, 1-4 класи); практичні заняття щодо навчання учнів правил користування засобами індивідуального захисту та надання першої домедичної допомоги у разі травмувань, що виникли під час надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану (7-8 класи); онлайн-бесіди з батьками на тему «Профілактика травматизму серед дітей у закладі, побуті, громадських місцях під час дії воєнного стану» (1-9 класи); тематичне заняття «Алгоритм дій учасників освітнього процесу у разі нещасного випадку. Правила надання першої домедичної допомоги при отриманні травм» (18 квітня, 1-9 класи).
Ми впевнені, що проведена робота та отримані знання обов‘язково дадуть свої плоди, а саме допоможуть нашим учням у разі надзвичайних ситуаціях опанувати себе, скористатися отриманими порадами і ні в якому разі не розгубитися, не панікувати, а діяти правильно, стримано, впевнено і рішуче. Ми переконані, що безпека під час воєнного стану починається з обізнаності!
- Опубліковано: 22-04-2024, 15:19
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 102
|