РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Червень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

АРХИВ
Червень 2023 (14)
Травень 2023 (132)
Квітень 2023 (116)
Березень 2023 (95)
Лютий 2023 (89)
Січень 2023 (37)

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Гімназія №31 гуманітарно-естетичного профілю

Адреса

14032, м. Чернігів, вул. Доценка,29

E-mail

znz31@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://school-31.at.ua

Директор закладу

Овчаренко Вікторія Станіславівна

Телефон

04622-3-35-77

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut31.rar [2.82 Mb] (cкачувань: 105)

Ліцензії на провадження освітньої діяльност

603-31.pdf [113.27 Kb] (cкачувань: 28)

Структура та органи управління закладу освіти

Struktura-ta-org-upr.doc [24.5 Kb] (cкачувань: 5)

 

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

Kadroviy-sklad.doc [26.5 Kb] (cкачувань: 7)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Читати

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

31.docx [17.82 Kb] (cкачувань: 60)

Заклад не набирає 1-х класів

Ліцензований обсяг 

930

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

709

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

materalno-tehnchne-zabezpechennya.rar [10.59 Kb] (cкачувань: 15) 

Результати моніторингу якості освіти 

Montoring.xlsx [470.88 Kb] (cкачувань: 3)

 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Читати

Правила прийому до закладу освіти

pryom-31.rar [2.37 Mb] (cкачувань: 78)

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

немає

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

zvedeniy-Koshtoris.pdf [194.78 Kb] (cкачувань: 2)

Профілактика булінгу: 

Nakaz-bulng.pdf [224.77 Kb] (cкачувань: 3) 

Інформацію оновлено 14.02.2023

До річниці визволення Чернігівщини від російських окупантів

30.03.2023-31.03.2023 р. в гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю пройшли онлайн уроки по паралелях 5-9, 11 кл., присвячені першій річниці визволення Чернігівщини від російських окупантів. Класні керівники разом з учнями згадали події лютого - березня 2022р, говорили про дії захисників щодо визволення рідного міста, про допомогу волонтерів мешканцям і їх підтримку. Говорили слова вдячності комунальним службам, працівникам ДСНС, поліції - усім, хто стояв на захисті м. Чернігова. Ознайомилися з інформацією щодо ушкоджень на Чернігівщині, кількості зруйнованих помешкань, мостів, навчальних та історико-культурних закладів. Говорили про те, чому люди змушені були покинути свої домівки і виїхати за кордон. Відзначили, як змінилося місто в першу річницю після звільнення від окупантів, які цінності з'явилися у його мешканців, зокрема в учнів гімназії. 

До заходів долучилися представник 119 бригади 167 батальйону ТРО Сиворакша В.І, який з перших днів війни захищав місто, а останніх три місяці разом з побратимами виконували бойовий обов'язок під м. Бахмут і повернувся додому  28.03.2023 р. та Ховренко Т.М. - мама учениці 9-В класу і дружина загиблого захисника Чернігова Ховренка Андрія Васильовича.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників, серед яких були батьки деяких наших учнів, цивільних мешканців нашого міста та області, які загинули від рук російських окупантів, серед них 68 дітей. 

У бібліотеці гімназії Анненковою Л.В. була влаштована виставка матеріалів "Перша річниця визволення Чернігова від російських окупантів".

Каскад тренігів з пілотування освітнього проєкту в гімназії №31Каскад тренігів з пілотування освітнього проєкту в гімназії №31

28 березня, в гімназії 31 гуманітарно-естетичного профілю розпочався каскад тренігів з пілотування освітнього проєкту "Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоров'я", розроблений Громадською організацією "GoGlobal" у межах прооєкту гуманітарного реагування, що впроваджується в Україні міжнародною неурядовою організацією Finn Church Aid (FCA).
Дякуємо тренерам шкільному психологу Анжелі Олексенко, вчителю Ірині Лаврентьєвій за творчу атмосферу тренінгу, найдружнішому, неперевершеному колективу, креативній команді гімназії за активну співпрацю, яскраві емоції, цікаві інсайти!

Про загрозу, яку приховують вибухонебезпечні предмети, розповіли п'ятикласникам гімназії №31

24 березня 2023 для здобувачів освіти 5-В класу (класний керівник Кондратенко О.І.) та 5-Д класу (класний керівник Кулик І.В.) гімназії №31 у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей відбувся практичний тренінг “Загроза, яку приховують вибухонебезпечні предмети”.

Нині діти різного віку для збереження власного життя мають бути обізнаними з різноманітними небезпечними предметами, а також правилами поводження з ними.
Фахівець відділу навчання ризикам та взаємодії з громадськістю з питань протимінної діяльності Юлія Володимирівна Вавричен цікаво і доступно пояснила дітям, як виглядає небезпека, і що безпечні, на перший погляд, предмети можуть не бути такими.
Діти тренувалися відрізняти небезпечний предмет від безпечного, бути уважними, розпізнавати замасковану загрозу в довкіллі, які місця є небезпечними та які знаки свідчать про загрозу. Запам’ятовували правильні дії при знаходженні невідомого підозрілого предмета.
Діти неабияк зацікавилися темою, брали участь у бліц-опитуванні, активно грали у корисні ігри, особливо у гру «філворд», де найбільше учасників бажали знайти слово «перемога». А також задавали багато питань.
Дякуємо фахівцям Центру протимінної діяльності м. Чернігова за цікавий і життєво важливий тренінг.

Про загрозу, яку приховують вибухонебезпечні предмети, розповіли п'ятикласникам гімназії №31Про загрозу, яку приховують вибухонебезпечні предмети, розповіли п'ятикласникам гімназії №31Про загрозу, яку приховують вибухонебезпечні предмети, розповіли п'ятикласникам гімназії №31

Гімназія №31: European Money Quiz

21 березня 2023 року дві команди (учні 8-х класів) гімназії №31 разом з учителем Оксаною Аркадіївною Березовською взяли участь у змаганні Європи з фінансової грамотності серед підлітків віком 13-15 років European Money Quiz, яке щорічно проходить у межах заходів, присвячених Всесвітньому тижню грошей.
У цьому році досягнуто домовленості щодо участі учнів з України. Було зареєстровано більше 1300 команд з різних українських шкіл. Вирішили розпочати змагання в укритті у разі повітряної тривоги. Дуже хотіли перемогти, але взяти участь, не побоятися – це теж досягнення. Є до чого прагнути!

Гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю долучилась до інформаційно-просвітницької акції «Жінки знайте свої права!»

Зі здобувачами освіти класними керівниками були проведенні тренінги серед учнів 5-х класів «Права жінки-матері», з учнями 9-х класів спеціалістами психологічної служби були проведені: дискусії «Права жінок в сучасному світі», учні розробляли презентації «Права жінок та їх становлення», писали есе.

Тиждень "Безпечного інтернету" в гімназії №31

У вівторок, 7 лютого, в рамках тижня “Безпечного інтернету” учні 5-х класів узяли участь у квесті “Інтернет може бути безпечним” (вчителі Прочухан В.С., Кулик І.В). Захід пройшов під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
Учні із великим задоволенням пройшли всі станції квесту, де вони розгадували угорські кросворди, навчалися створювали безпечні паролі для реєстрації в соціальних мережах, дізналися, які бувають види шахрайств в інтернеті та як не потрапити на гачок таких шахраїв. На фінішній станції учасників команд чекали приємні бонуси.
По завершенню квесту учасники зробили висновок, що безпека в інтернеті - це як власна гігієна: про неї треба дбати щодня. А ми ще раз впевнились, що наші учні розумні, креативні, творчі та винахідливі!
Дякуємо всім учням за активну участь, а дівчаткам 9 класу за допомогу у проведенні квесту.
Тиждень "Безпечного інтернету" в гімназії №31Тиждень "Безпечного інтернету" в гімназії №31Тиждень "Безпечного інтернету" в гімназії №31

Вакансії станом на 03.01.2022

Вакансії станом на 03.01.2022

 

 

 

Тренінг "Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах синхронного та асинхронного навчання в період війни"

У рамках щорічної Міжнародної акції "16 днів проти насильства" 7 грудня в гімназії 31 для учнів 11-их класів (11-А - офлайн, 11-Б - онлайн) пройшов тренінг "Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах синхронного та асинхронного навчання в період війни" з використанням методичних матеріалів ГО "ЛА Страда- Україна".
Дякуємо тренерці, представниці національної тренерської мережі ГО "Ла Страда- Україна" - Децюк Тетяні, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри соціальної роботи НУ "Чернігівська політехніка", за емоційно насичений та пізнавальний тренінг. Не зважаючи на відсутність світла, тренінг відбувся. Учні отримали нові знання.