РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Грудень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

АРХИВ
Грудень 2022 (8)
Листопад 2022 (131)
Жовтень 2022 (72)
Вересень 2022 (72)
Серпень 2022 (38)
Липень 2022 (9)

Повна назва закладу загальної середньої освіти

Гімназія №31 гуманітарно-естетичного профілю

Адреса

14032, м. Чернігів, вул. Доценка,29

E-mail

znz31@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://school-31.at.ua

Директор закладу

Овчаренко Вікторія Станіславівна

Телефон

04622-3-35-77

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut31.rar [2.82 Mb] (cкачувань: 92)

Ліцензії на провадження освітньої діяльност

603-31.pdf [113.27 Kb] (cкачувань: 22)

Структура та органи управління закладу освіти

struktura-31.rar [2.99 Kb] (cкачувань: 43)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

klksniy-ta-yaksniy-sklad.rar [18.65 Kb] (cкачувань: 31)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

Читати

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

31.docx [17.82 Kb] (cкачувань: 46)

Ліцензований обсяг 

930

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

709

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

materalno-tehnchne-zabezpechennya.rar [10.59 Kb] (cкачувань: 9) 

Результати моніторингу якості освіти 

rezultati-montoringu-yakost-osvti.rar [228.5 Kb] (cкачувань: 13)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Читати

Правила прийому до закладу освіти

pryom-31.rar [2.37 Mb] (cкачувань: 59)

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

немає

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Профілактика булінгу: 

bulng.rar [613.49 Kb] (cкачувань: 6) 

 

Інформацію оновлено 01.09.2022

Правила дорожні знай, життя та здоров'я зберігай!

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху класні керівники, активні учні та парламент гімназії 31 підготували та провели виховні години, вікторину та ігри на повторення правил дорожнього руху, взяли участь у конкурсі малюнків "Правила дорожні знай, життя та здоров'я зберігай!". Нагадали, що часом прості правила можуть зберегти життя! А також про необхідність носити світовідбиваючі елементи у темний час доби! Учні, які зараз вимушено знаходяться закордоном взяли участь у селфі-марафоні "Дорожня грамота", де поділилися досвідом ПДР у інших країнах.

Посвята у гімназисти

Раді вам повідомити, що напередодні, незважаючи на обставини, все ж відбулося традиційне свято для наших найменших школяриків, учнів 5-х класів "Посвята у гімназисти"! Після проходження квесту, вітального концерту, учні дали згоду відповідати у своїх вчинках та у поведінці званню гімназиста,склавши символічну "Клятву гімназиста"! Усі класи отримали грамоти, а також приємні подаруночки від класних керівників!
Велика подяка вчителям нашого дружнього колективу за організацію та проведення станцій "Посвяти"! Після свята діти казали, що щасливі!

Гімназія №31: челендж «Спорт єднає освітян!»

Гімназія № 31 гуманітарно-естетичного профілю отримала челендж «Спорт єднає освітян!» від Спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов та передала його Навчально-виховному комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-інформаційно-технологічний ліцей № 16" Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Відео

Акція "Подякуй воїнам ЗСУ" в гімназії №31

Із щирою вдячністю нашим захисникам, які оберігають наш мирний сон і дають можливість навчатися та працювати, учні, вчителі та батьки гімназистів долучилися до акції "Подякуй воїнам ЗСУ". Вже 8 років гімназія співпрацює з отцем Євгеном Ордою, випускником нашої школи, який опікується воїнами не тільки, як священник, а і як ЛЮДИНА. Нехай наші подарунки зігріють хлопців на передовій, а малюнки наших дітей нададуть їм сили та наснаги. Разом до ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Проєкт  "БЕЗПЕЧНА КРАЇНА - 2022"Проєкт  "БЕЗПЕЧНА КРАЇНА - 2022"

Гімназія взяла участь у Всеукраїнському конкурсі фото та відеоробіт у рамках національного проєкту "Безпечна країна - 2022" Чекаємо на результати! Роботи дуже гарні! На фото: малюнок учениці 11-Б класу Золотар Василини ( керівник - Олексенко А.О.); Фотоколаж "Безпечний простір" від учнів гімназії 31 (керівники - Мєх Я.М., Було А.І.).

Тиждень безпеки життєдіяльності у гімназії №31

Напередодні осінніх канікул у гімназії традиційно пройшов "Тиждень безпеки життєдіяльності" Учні активно поспілкувалися на виховних бесідах та згадали основні правила, які допомагають бути у безпеці за будь-яких ситуацій.
На фото: "Урок безпеки" у 5-В класі (кл.кер. Кондратенко О.І.), 9-Б та 9-В клас (вчитель осн.здор. Губар І.А.)

Як не стати жертвою торгівлі людьми вивчали в гімназії №31

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам. 
Проблема торгівлі людьми особливо загострилася під час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України. Жінки та діти, які змушені покинути Україну, прямують до сусідніх країн, стикаються з ризиками торгівлі людьми. Водночас чоловіки, що залишаються всередині країни, також можуть стати здобиччю торговців людьми, застерігає Міжнародна організація з міграції (МОМ). 
За даними Міжнародної організації праці (МОП) у світі близько 40 млн людей перебувають у рабстві, з них 71% – це жінки, а одна з чотирьох жертв – діти. 
Крім того, зараз у світі використовується праця приблизно 152 мільйонів дітей віком від п’яти до сімнадцяти років. 
За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції, в Україні з 1991 року понад 230 тисяч українців постраждали від різних форм сучасного рабства. 
Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми», торгівля людьми – здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, зокрема сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи. 
Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні! 
Стаття 149 Кримінального кодексу України передбачає, що злочини, пов’язані з торгівлею людьми, караються позбавленням волі на строк від 3 до 15 років. 
Особам, які постраждали від торгівлі людьми, українським законодавством гарантується одноразова матеріальна допомога та комплексна допомога (психологічна, медична, правова, допомога у працевлаштуванні тощо), виходячи з їхніх особистих потреб.

До Європейського дня профілактики торгівлі людьми здобувачі освіти доєдналися до квесту "Безпечне працевлаштування". Дякуємо за проявлену активність учням 9-Г класу та іншим гімназистам!

Разом до Перемоги!Разом до Перемоги!

14 ЖОВТНЯ ДЛЯ НАС, УКРАЇНЦІВ, - СИМВОЛІЧНИЙ ДЕНЬ.
У цей день Покрови Божої Матері ми вшановуємо наших героїчних захисників і захисниць, прославляємо українське козацтво!
У всі часи нашої величної історії – українська свободолюбива, сильна й незалежна нація боронила свою землю, культуру, мову, безмежно любила свою Україну!
Ми не змінились, а стали ще дужчі. З вірою в Бога, ЗСУ та сильну українську націю ми рухаємось уперед – до Перемоги! ( М. Посітко).
До слів вітань доєтнуються учні та учениці нашої гімназії!

Всесвітній день усмішки

07 жовтня 2022 року святкують Всесвітній день усмішки!

Всесвітній день усмішки — одне з найприємніших, найдобріших та найпозитивніших свят року, яке традиційно відзначають у першу п’ятницю жовтня.
Ідея свята Усмішки належить художнику Харві Боллу, який у 1963 році створив легендарний символ щастя — Смайлик. Це напрочуд миле жовтеньке усміхнене личко, вже вподовж півстоліття — є своєрідною візитівкою гарного настрою та позитиву.
Загальновідомими є факти, що добра та щира усмішка здатна не лише покращувати настрій людини, позитивно впливаючи на її самопочуття, але і робити її більш привабливою та успішною.
Якщо ти здатен усміхатися, то світ обов’язково усміхнеться тобі.
Усміхаючись, наш організм почитає виробляти ендорфін — гормон щастя та задоволення. За достатньої кількості ендорфіну в нашому організмі зменшується рівень стресу, тривожності та втоми, а також прискорюються процеси розумової діяльності.
Крім того, щира усмішка викликає більшу довіру до співрозмовника, зменшує напруження у складних ситуаціях, надаючи нашому обличчю більш привітного та дружнього вигляду.
На думку вчених, знайомлячись із людиною, ми у першу чергу звертаємо увагу на її очі та усмішку. Щира усмішка сприяє у встановленні довірливого контакту між людьми, а людина, чия усмішка є нещирою, різкою або не гарною для оточуючих людей, навряд чи буде викликати у своїх співрозмовників приємні почуття…
Цікавим є і той факт, що здатність до усмішки у людини з’являється ще до моменту народження, а маленькі діти усміхаються лише тоді, коли люди їм можуть усміхнутися у відповідь.
Усмішка — це унікальний вираз обличчя, який не лише може передаватися оточуючим, але і бути помітним у натовпі більше, ніж за 100 метрів.
У момент усмішки, на обличчі задіюється понад 50 м’язів, це у два рази менше, ніж при переживанні негативних емоцій. Тому, не даремно кажуть, щоб було менше зморшок на обличчі, то треба частіше усміхатися.
Усмішка та гарний сон — є запорукою міцного здоров’я та довголіття. Тому, давайте частіше дарувати один одному гарний настрій та усмішки!
7 найбільш відомих афоризмів про усмішку:
— Усмішка — це сонце, яке проганяє з людського обличчя зиму (В. Гюго);
— Ніколи не переставайте усміхатися, навіть коли Вам зовсім кепсько, інші люди можуть закохатися у Вашу усмішку (Г. Гарсіа-Маркес);
— Давайте частіше один одному усміхатися, бо усмішка  це початок любові… (Мати Тереза)
— Життя — це усмішка, навіть коли по обличчю течуть сльози (В. А. Моцарт)
— Усмішка коштує набагато менше за електроенергію, але дає нам не менше світла (А. А. Груе)
— Людина без усмішки — це як скрипка без струн, море без чайок, будинок без господаря, кіт без хвоста та хвіст без кота (NN)
— Не сумуй, коли щось скінчилося, усміхайся тому, що це з тобою було (Г. Г. Маркес)