Повна назва закладу загальної середньої освіти

Гімназія №31 гуманітарно-естетичного профілю

Адреса

вул. Доценка,29

E-mail

znz31@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://school-31.at.ua

Директор закладу

Овчаренко Вікторія Станіславівна

Телефон

3-35-77

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut31.rar [2.82 Mb] (cкачувань: 11)

Ліцензії на провадження освітньої діяльност

licenzii31.rar [405.35 Kb] (cкачувань: 7)

Структура та органи управління закладу освіти

struktura31.rar [2.7 Kb] (cкачувань: 8)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

kadry31.rar [14.82 Kb] (cкачувань: 24)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program31.rar [7.59 Kb] (cкачувань: 11)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

31.rar [9.25 Kb] (cкачувань: 16)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

1568

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

772

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez31.rar [66.91 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти 

monitoring31.rar [26.83 Kb] (cкачувань: 16)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit31.rar [41.46 Kb] (cкачувань: 7)

Правила прийому до закладу освіти

pryom31.rar [1.86 Mb] (cкачувань: 7)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

немає

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Шкільна служба порозуміння у дії!

11.12.2018 учениці 9-х класів гімназії №31 презентували "Шкільну службу порозуміння" для студентів Чернігівського кооперативного коледжу. Говорили про медіації. 

Медіація - це метод у якому нейтральна сторона допомагає сторонам варіант вирішення конфлікту. 
У гімназії служба порозуміння працює з листопада 2018 року, а медіатори провели свої перші медіації.

Назва закладу освіти: Гімназія №31 гуманітарно-естетичного профілю

Вакантна посада: двірник (1 ставка)

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Доценка, 29, т. 3-35-77.

«Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни»«Ні труни, ні хрестів І ні тризни!

Прямо в яму, На віки-віків!

Чорна сповідь Моєї Вітчизни

І її затамований гнів»

А. Листопад

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Метою проведених заходів було вшанувати пам'яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в дітей особистісні риси громадянина України, патріотизм, дотримання традицій вшанування померлих.  До цієї дати у гімназії підготували і провели цикл заходів «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни».

Класні керівники провели виховні заходи, під час яких учні переглянули документальні фільми, фотографії, ознайомилися із свідченнями очевидців трагедії.

Учні гімназії відвідали виставку тематичної літератури «Свічка пам’яті. Голодомор мовою фактів», підготовлену бібліотекарем гімназії Анненковою Л.В., також у бібліотеці проходили години памяті «Скорботна пам'ять поколінь.

Педагог-організатор Пригорницька С.Ю. разом з учнівським самоврядуванням підготували та провели інформаційні хвилинки для учнів  5 – 11 класів, ознайомили присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема і фактами Голодомору безпосередньо в нашому краї. Також організували  виставку фотоматеріалів «Правда про ті роки». Учні гімназії взяли активну участь у виготовленні художніх композицій «Свічка пам’яті».

Під час проведення заходів кожен з присутніх згадав про ті страшні часи, задумався над трагедією, що не оминула майже жодну сім’ю українського народу. Серця  учнів  та вчителів не залишились байдужими після проведених пам’ятних  і скорботних хвилин мовчання та вшанування пам’яті загиблих в 1932-1933 роки.

«Уклонімося низько до землі, тим хто в серці буде вічно жити…»

Із нагоди річниці загибелі випускника гімназії В. О. Запеки й Дня Гідності та Свободи в гімназії №31 гуманітарно-естетичного профілю відбулась зустріч учнів 8-В класу (класний керівник К.П. Сова) із мамою загиблого Героя Оленою Миколаївною Запекою.

Розповідь гості була наповнена багатьма цікавинками з життя Віктора. Особливу увагу Олена Миколаївна звернула на різноманітні моменти його дитинства, юності, показала шкільні зошити, студентський і читацький квитки, перший диктант… Хлопець був цікавою особистістю, вірним другом, люблячим сином і справжнім патріотом. Діти мали змогу побачити в ньому не лише воїна АТО, а, у першу чергу, Людину.

Захід почався зі вступного слова завуча з виховної роботи Любов Миколаївни Кисіль. Вона зосередила увагу на важливості Дня Гідності та Свободи для будь-якої людини та нашого народу в цілому, особливо тепер, у скрутний для України час.

Протягом уроку восьмикласники декламували вірші, присвячені воїнам АТО. Особливо сподобалась літературно-музична композиція у їх виконанні «Уклонімося низько до землі, тим хто в серці буде вічно жити…».

Приємно було бачити на заході й батьків учнів 8-В класу. Така співпраця зі школою сприяє зміцненню духу патріотизму в серці кожного школяра.

Зустріч закінчилася зверненням класного керівника К. П. Сови до присутніх:

«Сьогодні твориться історія, учасниками якої є ми самі. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини. Шановні діти, гості! Щойно Ви мали змогу дізнатися більше про одного з Героїв АТО, випускника нашої школи – Віктора Запеку. Особисто мене вразило, що перед нами стоїть не згорьована мати із заломленими руками, а сильна духом жінка, яка з розумінням прийняла вибір сина та продовжує жити спогадами не про його загибель, а про його життя. І все – заради нашого майбутнього! Пам’ятаймо про це!».

День Гідності та Свободи в гімназії №31

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у Чернігівській гімназії гуманітарно-естетичного профілю проведено наступні заходи:

- уроки мужності до дня Гідності та Свободи: «Ми вільні громадяни вільної держави», «Збережемо гідність та свободу українського народу», «Гідність і свобода українців», «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України»;

- демонстрація документального фільму «Палаюча зима: боротьба України за свободу»;

- виставка дитячих малюнків «Я славлю свою рідну Україну»;

- виставка публікацій у шкільній бібліотеці «Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні»;

- урок пам’яті до річниці загибелі випускника гімназії Запеки В. (зустріч з родичами загиблого);

- покладання квітів до меморіальної дошки загиблих випускників в АТО;

- усний журнал «День Гідності та Свободи».

Радіодиктант національної єдності у День української писемності та мови у гімназії №31

09.11.2018 року учні 10-Б класу  та 9-В класу (української філології) гімназії №31 гуманітарно-естетичного профілю приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності у День української писемності та мови. 

Проводили:  директор гімназії Овчаренко Вікторія Станіславівна, вчителі українськови мови та літератури Котко Людмила Олексіївна, Сова Катерина Петрівна, Супрун Тетяна Анатоліївна.

Тиждень безпеки життєдіяльності в гімназії №31

   Активно, змістовно та інформаційно в гімназії пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності.  З метою додаткового проведення роз’яснювальних заходів серед дітей щодо дотримання ними правил безпечної поведінки та набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру  класні керівники 5-11 класів провели години спілкування та бесіди про заходи БЖ.  Учні 5,7 класів завітали на екскурсію до 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Чернігова. Вивчаючи на уроці української мови стилі мовлення, учні 5 кл. отримали завдання написати ПДР в різних стилях мовлення, для інших учнів 5 кл. організовано відеолекторій з теми: «Тероризм. Самозахист під час теракту». Учні 6 класу спільно зі студенткою Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка Навозенко О.С.  підготували та провели вікторину «Безпека руху – це життя». Для учнів 8 класу проведено  тематичну виховну  годину "Небезпечні  і надзвичайні ситуації " з  обговоренням  соціального  ролика "Життя - безцінне". Вчителі української мови спільно з учнями 8 класу взяли участь у дистанційному конкурсі для учнів 1-11 класів від сайту «Всеосвіта» «Безпека на дорозі». Учителі основ здоров’я підготували учнів 7-х та 10-х класів для проведення інтерактивних заходів до «Тижня безпеки життєдіяльності», а саме театралізовану інформаційну бесіду для учнів 7-х класів за темою: "Обережно! Вибухонебезпечні предмети!" та майстер-клас з використанням ІКТ  про надання першої медичної допомоги в небезпечних ситуаціях, поведінку та алгоритму дій при пожежі, вибуху для учнів 5, 6,10-х.

31 листопада 2018 р. в методичному центрі управління освіти підведено підсумки конкурсу "Вчимося жити на землі" з тематики «Безпека в школі»! Учні гімназії отримали 4 дипломи учасників - учениці 10 кл., (керівник – Олексенко А.О.),  2 учениці 7 кл. (керівник Колотіло Н.М.).       Перші місця вибороли: 1 учениця 7 кл. (керівник – Колотіло Н.М.), команда 4-х учнів 8 класу (керівник О.В.Шеньова).

         Педагог організатор Пригорницька С.Ю. провела конкурс відеороликів з ПДР серед учнів 7-8 класів, конкурс агітаційних плакатів з БЖ у форматі Instagram-фото  серед 5-8 класів , де учні 5 класів вибороли  І місце, 6кл. – ІІ місце, 7, 8 кл. – ІІІ місце. Представниці парламенту, учениці 8 класу  провели бліц-вікторину з БЖ (як підсумок тижня) серед 7 класів.

        Проведені батьківські збори, педагогічна рада, на яких розглянута  тематики запобігання невиробничому травматизму серед дітей та використані  запропоновані тематичні матеріали,  інтернет-ресурси, сайт school-31.at.ua.

Тиждень патріотичного виховання у гімназії «В єдності наша сила!»

З метою виховання гімназистів  в дусі традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, розширення і поглиблення національно-громадянських і військово-патріотичних уявлень і знань у гімназії з 8 по 12 жовтня проходив тиждень національно-патріотичного виховання «В єдності наша сила!».

Тиждень розпочався урочистим засіданням учнівського самоврядування на тему «Ми боремося за Україну: історії вояків УПА та АТО». Класні керівники провели уроки мужності, пам’яті на які були запрошені воїни АТО, родичі загиблих захисників. Також були проведені зустрічі  з волонтерами, представниками громадських та благодійних організацій, які надають підтримку бійцям АТО (ООС). Класними колективами було здійснено покладання квітів до меморіальної дошки загиблих випускників гімназії. Підсумком патріотичного тижня став святковий концерт «Наша воля, наша слава не вмре, не загине…».

День доброти до Всесвітнього Дня захисту тварин у гімназії №31

4 жовтня 2018 року в гімназії № 31 на уроці біології вчителем Кравченко Т.Г. був проведений День доброти до Всесвітнього Дня захисту тварин. Всього відбулося 26 таких уроків. 

Були залучені учні 7Б, 8А, 9-х і 11-х класів.