РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Липень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

АРХИВ
Червень 2022 (35)
Травень 2022 (26)
Квітень 2022 (9)
Березень 2022 (3)
Лютий 2022 (132)
Січень 2022 (120)
День Соборності України в КПЗО "Чернігівський центр дитячо-юнаць

До Дня Соборності України у КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» було проведено:

- виховні бесіди;

- веб вікторину для гуртківців;

- відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Спортивний лабіринт».     

На старті учасники змагань отримали план-схему, де було нанесено штучні перешкоди та контрольні пункти на яких орієнтувальникам необхідно було відмітитись. Результат визначався за найменшим витраченим часом для подолання дистанції.

Вітаємо наших переможців та призерів!

Ч-10

І місце - Літош Микола (керівник Ладись Я.О.);

ІІ місце - Любчик Данило (керівник Степаненко Г.В.);

ІІІ місце - Кондратенко Данило (керівник Криволап Л.Ю.).

Ж-10

І місце - Кобець Поліна (керівник Степаненко Г.В.);

ІІ місце - Рубан Поліна  (керівник Купрієнко Г.Г.);

ІІІ місце - Афанасьєва Софія (керівник Овсяник І.А.).

Ч-12

І місце - Пирогов Кирило (керівник Степаненко Г.В.);

ІІ місце - Зонтов Денис (керівник Примак М.М.);

ІІІ місце - Примак Кирило  (керівник Примак М.М.).

Ж-12

І місце - Пшенична Софія (керівник Примак М.М.);

ІІ місце - Гайдук Альона (керівник Купрієнко Г.Г.);

ІІІ місце - Донець Ярослава (керівник Примак М.М.).

Ч-14

І місце - Кравченко Максим (керівник Примак М.М.);

ІІ місце - Кривда Іван (керівник Ганжук Є.О.);

ІІІ місце - Калита Артьом (керівник Примак М.М.).

Ж-14

І місце - Задорожна Віталіна (керівник Примак М.М.);

ІІ місце - Рябушко Анна (керівник Примак М.М.);

ІІІ місце - Самород Анна (керівник Ніколаєнко А.А.).

Ч-16

І місце - Коротков Нікіта (керівник Купрієнко Г.Г.);

ІІ місце - Попов Ян (керівник Криволап Л.Ю.);

ІІІ місце - Муренець Максим (керівник Журба Є.Л.).

Ж-16

І місце - Рибка Анастасія (керівник Купрієнко Г.Г.);

ІІ місце - Папко Ірина (керівник Купрієнко Г.Г.);

ІІІ місце - Чигир Ольга (керівник Ніколаєнко А.А.);

ІІІ місце - Ухо Дарина (керівник Степаненко Г.В.).

Ч-18

І місце - Степаненко Сергій (керівник Степаненко Г.В.);

ІІ місце - Сидорко Костянтин (керівник Степаненко Г.В.);

ІІІ місце - Журба Євгеній (керівник Журба Д.Є.).

Ж-18

І місце - Степаненко Ганна (керівник Степаненко Г.В.);

ІІ місце - Потій Олена (керівник Криволап Л.Ю.);

ІІІ місце - Криволап Кароліна (керівник Криволап Л.Ю.).