РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Лютий 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829 

АРХИВ
Лютий 2024 (133)
Січень 2024 (86)
Грудень 2023 (150)
Листопад 2023 (140)
Жовтень 2023 (138)
Вересень 2023 (87)
Тиждень спортивного орієнтування у КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»

Тиждень спортивного орієнтування у КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»

З 17 по 23 травня у КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» було проведено тиждень спортивного орієнтування. У рамках цього заходу гуртківці ознайомилися з основами спортивного орієнтування, спробували орієнтуватися з картою, і у підсумку застосували набуті знання та вміння у естафеті. Переможцями та призерами стали:

Ж-4 клас:

І місце – Книга Марія(керівник Ладись Я.О.);Джум Софія(керівник Ладись Я.О.);

ІІ місце – Вінниченко Мілана (керівник Ладись Я. О.); Веремеєнко Ульяна (керівник Ладись Я. О.);

Ч-5 клас:

І місце – Самойленко Богдан (керівник Степаненко Г. В.); Степаненко Степан (керівник Степаненко Г. В.);

ІІ місце – Кобижча Владислав (керівник Овсяник І. А.); Трутень Владистав (керівник Овсяник І. А.);

ІІІ місце – Сурмило Дмитро (керівник Примак М.М.); Бортнік Андрій (керівник Примак М.М.);

Ж-5 клас:

І місце – Сорока Ольга (керівник Купрієнко Т. В.); Гайдук Альона (керівник Купрієнко Т. В.);

ІІ місце – Козленко Дарина (керівник Овсяник І. А.); Назимко Еріка (керівник Овсяник І. А.);

ІІІ місце – Беліченко Єлизавета (керівник Овсяник І. А.); Носова Маргарита (керівник Овсяник І. А.);

Мікс-5 клас:

І місце – Ігнатенко Сніжана (керівник Купрієнко Т.В.); Курбаков Максим (керівник Купрієнко Т.В.);

ІІ місце – Примак Кирило (керівник Примак М.М.); Донець Ярослава (керівник Примак М.М.);

ІІІ місце – Кириченко Гліб (керівник Купрієнко Т.В.); Кушнір Євгенія (керівник Купрієнко Т.В.);

Ч-6-7 клас:

І місце – Донець Вадим (керівник Примак М.М.); Ахметханов Дмитро (керівник Примак М.М.);

ІІ місце – Рудаков Данііл (керівник Купрієнко Т.В.); Хоменко Дмитро (керівник Купрієнко Т.В.);

ІІІ місце – Довгун Марк (керівник Степаненко Г.В.); Семирозум Євген (керівник Степаненко Г.В.);

Ж-6-7 клас:

І місце – Рябушко Анна (керівник Примак М.М.); Задорожна Віталіна (керівник Примак М.М.);

ІІ місце – Карпусь Анастасія (керівник Степаненко Г.В.); Мишко Анна (керівник Степаненко Г.В.);

ІІІ місце – Сафронова Ярослава (керівник Овсяник І. А.); Афанасьєва Єлизавета (керівник Овсяник І. А.);

Мікс-6-7 клас:

І місце – Кривець Олександра (керівник Купрієнко Т.В.); Дорошенко Ілля (керівник Купрієнко Т.В.);

8-10 клас:

І місце – Коротков Нікіта (керівник Купрієнко Г.Г.); Коваль Марія (керівник Купрієнко Г.Г.);

ІІ місце – Гавриленко Софія (керівник Купрієнко Т.В.); Нетерук Анастасія (керівник Купрієнко Г.Г.);

ІІІ місце – Папко Ірина (керівник Купрієнко Т.В.); Токарєв Петро (керівник Купрієнко Т.В.).