РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
На виконання листа управління освіти Чернігівської міської ради у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 у період із 7 до 13 травня 2018 року проводяться заходи з профілактики безпеки дорожнього руху. У рамках Тижня безпеки дорожнього руху заплановано проведення єдиного уроку «Безпека на дорозі - безпека в житті». Також протягом Тижня проводяться практичні навчання з надання першої медичної допомоги постраждалим у наслідок дорожньо-транспортних пригод, повторюються безпечні маршрути від закладу освіти додому "Безпечний рух - дорога додому". Для учнів 1-4-х класів був проведений конкурс малюнків з тематики безпеки дорожнього руху.
- Опубліковано: 14-05-2018, 17:26
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 878
|
Лутченко О.В., учитель предмету «Захист Вітчизни» провела практичні навчання з надання першої медичної допомоги постраждалим у наслідок дорожньо-транспортних пригод.
Класні керівники та класоводи провели заходи з питань безпеки дорожнього руху у формі вікторин, конкурсів та творчих робіт.
Ковалю О.А., учитель образотворчого мистецтва, організував виставку дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху.
Лутченко О.В. та Літош Ю.Ю.. учителі основ здоров’я, провели єдиний урок «Безпека на дорозі - безпека в житті» - 11.05.2018.
Учні 10 класу провели бесіди для учнів початкової школи з правил дорожнього руху.
- Опубліковано: 14-05-2018, 16:28
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 873
|
У період з 07 по 13 травня 2018 року в ЗОШ №28 було проведено різноманітні заходи за відповідною тематикою, мета яких була: виховати в дітей бажання знати більше про безпечну поведінку на дорозі, закріпити правила дорожнього руху, відпрацювати практичні навички щодо безпеки дорожнього руху.
Вчителі та вихователі ГПД провели цікаві виховні заходи з питань безпеки дорожнього руху у формі вікторин,конкурсів, виставок дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху. Було запрошено старшого інспектора прес-служби Управління патрульної поліції у місті Чернігові Департаменту патрульної поліції Копистко Віталій Васильович. Було проведено низку заходів, а саме:
1.Показовий урок в 3В класі, «Основи здоров`я»,вчитель Клименко Д.П. «Дорожні знаки – наші помічники».
2.Інтегрований урок з« Основ здоров`я» та літературного читання проведено в 4Б класі, вчитель Горбатюк І.В.
3.Урок – вікторина «Безпека на дорозі – безпека в житті» з « Основ здоров`я» проведено в 3Б класі, вчитель Чудновець Л.О.
4.Виставка дитячих малюнків «Діти за безпеку дорожнього руху!».
5.Рухливі ігри на ГПД за тематикою «Живи цікаво та безпечно».
6.Конкурс - змагання «Чи знаємо ми дорожні знаки» для учнів 4-х класів.
7.Вчитель з « Основ здоров`я» Ореховська Г.С. провела цикл тематичних уроків з правил дорожнього руху в 6-х класах.
8.Виховний захід «Наслідки порушення правил дорожнього руху» 3Г клас.
9.Година спілкування в 1Б класі «Безпека на дорозі», вчитель Дмитрієва Н.О.
- Опубліковано: 14-05-2018, 16:06
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 984
|
Класоводи та класні керівники закладу загальної середньої освіти № 21 працюють над формуванням у дітей мотивації обережної поведінки на дорогах, автошляхах, ознайомлюють із можливими небезпечними ситуаціями під час дорожнього руху та способами їх запобігання. Це питання актуальне тому, що кожної хвилини не тільки в країні, а й місті трапляються події, які забирають здоров’я та життя людей. Прикро, що часто страждають саме діти – не підготовлені до життя, довірливі, недосвідчені або самовпевнені.
Проводиться відповідна робота, щоб діти вивчали правила дорожнього руху не тільки в школі, а й вдома з батьками.
Щоб ще раз повторити правила дорожньої безпеки з 07.05.2018 р. по 11.05.2018 р. відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках Тижня проведені цільові профілактичні заходи: «Дитина – пасажир» (1-2 класи), Живи цікаво та безпечно» (3-4 класи); «Правила дорожнього руху» (5-6 класи); «Організація дорожнього руху. Безпека руху велосипедистів» (7-9 класи); «Основні види ДТП. Поведінка при ДТП. Надання першої допомоги травмованим» (10-11 класи). 11.05.2018 р. проведено єдиний національний урок «Безпека на дорозі - безпека в житті».
Вчитель основ здоров’я Сусло С.М. протягом тижня провела уроки в 5-9 класах на тему «Надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод».
- Опубліковано: 14-05-2018, 15:39
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 889
|
Учень спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов, одинадцятикласник Ігор Меліхов взяв гран-прі на світовому фіналі міжнародного конкурсу з ІТ-технологій та робототехніки «Infomatrix», що відбувся в Бухаресті.
Як повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура, Ігорю Меліхову не було рівних в номінації "Програмування". А загалом, це перше українське гран-прі в такому представницькому ІТ-змаганні.
В «Infomatrix-2018» взяли участь конкурсанти із 43 країн, які представили 400 проектів.
Українські учасники взяли гран-прі, золоту, дві срібні та шість бронзових медалей у різних номінаціях.
- Опубліковано: 14-05-2018, 10:38
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 2270
|
- Опубліковано: 14-05-2018, 09:57
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1110
|
Черговою зупинкою потягу «Наш садочок» стала станція, на якій дітлахи отримали можливість стати самостійними учасниками дорожньо-транспортного руху. Організована діяльність з ОБЖД продемонструвала та підтвердила досвідченість педагогів, а з нею – і готовність дітей сприймати важливу інформацію у доступній ігровій формі.
Наші мандрівники познайомились з різновидами транспорту на дорозі та дорожніми знаками біля них, приміряли на себе ролі водіїв та пішоходів, а також стали акторами у виставі для найменших вихованців закладу.
Тож можна з упевненістю сказати, що вік не є перешкодою на шляху до пізнання «нового», а лише – умовою створення сприятливих умов для всебічного розвитку дитини.
- Опубліковано: 14-05-2018, 09:13
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 995
|
Протягом тижня , з 07.05. до 13.05.2018 року, у ЗНЗ №18 пройшов тиждень з профілактики безпеки дорожнього руху, а саме:
-по всіх класах проведено єдиний урок «Безпека на дорозі - безпека в житті»;
-учні 9-11-х класів пройшли навчання з надання першої медичної допомоги постраждалим у наслідок дорожньо-транспортних пригод;
-класні керівники 1-11-х класів провели виховні заходи з питань безпеки дорожнього руху у формі вікторин, конкурсів, практичних відпрацювань та ін.;
-учні 1-4-х класів прийняли участь у конкурсі дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху.
- Опубліковано: 14-05-2018, 08:43
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 977
|
З 4 по 13 травня 2018 р. Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю Управління освіти Чернігівської міської ради став центром двох всеукраїнських змагань: Чемпіонату України зі спортивного (пішохідного) туризму серед дорослих і юніорів та Чемпіонату України зі спортивного орієнтування.
Змагання з техніки спортивного (пішохідного) туризму відбулися з 4 по 7 травня на двох дистанціях: «Крос-похід» та «Смуга перешкод». У Чемпіонаті взяли участь спортсмени з 10 регіонів України.
Як учасники, так і організатори, працівники та гуртківці Центру ТОВРДМ здобули цінний досвід проведення змагань такого рівня.
З 9 по 13 травня в м. Чернігові відбулося велике свято для орієнтувальників – командний Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед дорослих, юніорів, юнаків та окремо Чемпіонат України для ветеранів.
Чернігівщина заслужила проведення цього свята вдалими виступами своїх спортсменів у останні роки на всеукраїнських змаганнях, активною пропагандою здорового способу життя та популяризацією спортивного орієнтування.
У змаганнях взяли участь біля 700 спортсменів з 23 областей України та м. Києва, з Білорусі, Молдови.
Ареною організації та проведення Чемпіонату стало все місто. На території Центру ТОВРДМ в ур. Ялівщина розташувався польовий табір учасників, працювали судді та мандатна комісія; змагання проходили у місцевих зонах біля лижної бази, Кордівки, Масанів та в історичному центрі міста Чернігова – Дитинці (спринт).
Велика подяка всім, хто долучився до проведення цього свята!
- Опубліковано: 13-05-2018, 15:51
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 944
|
У ЗОШ №34 11.05.2018 р. проведено родинне свято до Дня матері на паралелі учнів 4-х класів. Свято відбулось в актовій залі ЗОШ № 34, були присутні батьки учнів (класоводи: Грихно О.П., Голівець О.Ю., Тарасевич О.О.). Також родинне свято до Дня матері провела класний керівник Кагітіна Н.А. в 5-В класі.
- Опубліковано: 13-05-2018, 10:29
| - Автор: admin
- Коментарів: 0
- Переглядів: 961
|