РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Червень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

АРХИВ
Червень 2026 (28)
Травень 2026 (17)
Квітень 2026 (38)
Березень 2026 (15)
Лютий 2026 (29)
Січень 2026 (18)

Безпека на дорозі - безпека в житті у ЗОШ №24

На виконання листа управління освіти Чернігівської міської ради у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 у період із 7 до 13 травня 2018 року проводяться заходи з профілактики безпеки дорожнього руху. У рамках Тижня безпеки дорожнього руху заплановано проведення єдиного уроку «Безпека на дорозі - безпека в житті». Також протягом Тижня проводяться практичні навчання з надання першої медичної допомоги постраждалим у наслідок дорожньо-транспортних пригод, повторюються безпечні маршрути від закладу освіти додому "Безпечний рух - дорога додому". Для учнів 1-4-х класів був проведений конкурс малюнків з тематики безпеки дорожнього руху.

  • Опубліковано: 14-05-2018, 17:26 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 878 |

У ЗЗСО №17  проведено Тиждень безпеки дорожнього руху

Лутченко О.В., учитель предмету  «Захист Вітчизни» провела  практичні навчання з надання першої медичної допомоги постраждалим у наслідок дорожньо-транспортних пригод.

Класні керівники та класоводи  провели заходи з питань безпеки дорожнього руху у формі вікторин, конкурсів та творчих робіт.

Ковалю О.А., учитель образотворчого мистецтва, організував виставку дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху.

Лутченко О.В. та Літош Ю.Ю.. учителі основ здоров’я, провели єдиний  урок «Безпека на дорозі - безпека в житті» - 11.05.2018.

Учні 10 класу провели бесіди для учнів початкової школи з правил дорожнього руху.

  • Опубліковано: 14-05-2018, 16:28 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 873 |

Про проведення тижня безпеки дорожнього руху в ЗОШ № 28 м. ЧерніговаПро проведення тижня безпеки дорожнього руху в ЗОШ № 28 м. ЧерніговаПро проведення тижня безпеки дорожнього руху в ЗОШ № 28 м. Чернігова

 

 

 

 

 

 

 

 

У період з 07 по 13 травня 2018 року в ЗОШ №28 було проведено різноманітні заходи за відповідною тематикою, мета яких була: виховати в дітей бажання  знати більше про безпечну поведінку на дорозі, закріпити правила дорожнього руху, відпрацювати практичні навички щодо безпеки дорожнього руху.

Вчителі та вихователі ГПД провели цікаві виховні заходи з питань безпеки дорожнього руху у формі вікторин,конкурсів, виставок дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху. Було запрошено  старшого інспектора прес-служби Управління патрульної поліції у місті Чернігові Департаменту патрульної поліції Копистко Віталій Васильович. Було проведено низку заходів, а саме:

1.Показовий урок в 3В класі, «Основи здоров`я»,вчитель Клименко Д.П. «Дорожні знаки – наші помічники».
2.Інтегрований урок  з« Основ здоров`я» та літературного читання проведено в 4Б класі, вчитель  Горбатюк І.В.
3.Урок – вікторина «Безпека на дорозі – безпека в житті» з « Основ здоров`я» проведено в 3Б класі, вчитель Чудновець Л.О.
4.Виставка дитячих малюнків «Діти за безпеку дорожнього руху!».
5.Рухливі ігри на ГПД за тематикою «Живи цікаво та безпечно».

6.Конкурс - змагання  «Чи знаємо ми дорожні знаки» для учнів 4-х класів.
7.Вчитель з « Основ здоров`я» Ореховська Г.С. провела цикл тематичних уроків з правил дорожнього руху в 6-х класах.
8.Виховний захід «Наслідки порушення правил дорожнього руху» 3Г клас.

9.Година спілкування в 1Б класі «Безпека на дорозі», вчитель Дмитрієва Н.О.

  • Опубліковано: 14-05-2018, 16:06 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 984 |

Тиждень безпеки дорожнього руху ЗОШ № 21

Класоводи та класні керівники закладу загальної середньої освіти № 21 працюють над  формуванням у дітей мотивації обережної поведінки на дорогах, автошляхах, ознайомлюють із можливими небезпечними ситуаціями під час дорожнього руху та способами їх запобігання. Це питання актуальне тому, що кожної хвилини не тільки в країні, а й місті трапляються події, які забирають здоров’я та життя людей. Прикро, що часто страждають саме діти – не підготовлені до життя, довірливі, недосвідчені або самовпевнені.

Проводиться відповідна робота, щоб діти вивчали правила дорожнього руху не тільки в школі, а й вдома з батьками.

Щоб ще раз повторити правила дорожньої безпеки з 07.05.2018 р. по 11.05.2018 р. відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках Тижня проведені цільові профілактичні заходи: «Дитина – пасажир» (1-2 класи), Живи цікаво та безпечно» (3-4 класи);  «Правила дорожнього руху» (5-6 класи); «Організація дорожнього руху. Безпека руху велосипедистів» (7-9 класи); «Основні види ДТП. Поведінка при ДТП. Надання першої допомоги травмованим» (10-11 класи). 11.05.2018 р. проведено єдиний національний урок «Безпека на дорозі - безпека в житті».

Вчитель основ здоров’я Сусло С.М. протягом тижня провела уроки в 5-9 класах на тему «Надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод».

  • Опубліковано: 14-05-2018, 15:39 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 889 |

Чернігівський учень взяв гран-прі у міжнародному конкурсі з ІТ-технологій та робототехніки «Infomatrix»

Учень спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов, одинадцятикласник Ігор Меліхов взяв гран-прі на світовому фіналі міжнародного конкурсу з ІТ-технологій та робототехніки «Infomatrix», що відбувся в Бухаресті.

Як повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура, Ігорю Меліхову не було рівних в номінації "Програмування". А загалом, це перше українське гран-прі в такому представницькому ІТ-змаганні.

В «Infomatrix-2018» взяли участь конкурсанти із 43 країн, які представили 400 проектів.

Українські учасники взяли гран-прі, золоту, дві срібні та шість бронзових медалей у різних номінаціях.

  • Опубліковано: 14-05-2018, 10:38 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 2270 |

День ЦО НРЦ №2 (фоторепортаж)День ЦО НРЦ №2 (фоторепортаж)День ЦО НРЦ №2 (фоторепортаж)

  • Опубліковано: 14-05-2018, 09:57 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 1110 |

ТИЖДЕНЬ ОБЖД в ЗДО № 43

         Черговою зупинкою потягу «Наш садочок» стала станція, на якій дітлахи отримали можливість стати самостійними учасниками дорожньо-транспортного руху. Організована діяльність з ОБЖД продемонструвала та підтвердила досвідченість педагогів, а з нею – і готовність дітей сприймати важливу інформацію у доступній ігровій формі.

         Наші мандрівники познайомились з різновидами транспорту на дорозі та дорожніми знаками біля них, приміряли на себе ролі водіїв та пішоходів, а також стали акторами у виставі для найменших вихованців закладу.

 

       Тож можна з упевненістю сказати, що вік не є перешкодою на шляху до пізнання «нового», а лише – умовою створення сприятливих умов для всебічного розвитку дитини.

  • Опубліковано: 14-05-2018, 09:13 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 995 |

Тиждень безпеки дорожнього руху ЗНЗ № 18

       Протягом  тижня , з  07.05.  до 13.05.2018 року, у ЗНЗ №18 пройшов тиждень  з профілактики безпеки дорожнього руху, а саме: 

-по всіх класах проведено єдиний урок «Безпека на дорозі - безпека в житті»;

-учні 9-11-х класів пройшли навчання з надання першої медичної допомоги постраждалим у наслідок дорожньо-транспортних пригод;

-класні керівники 1-11-х класів провели  виховні заходи з питань безпеки дорожнього руху у формі вікторин, конкурсів, практичних відпрацювань та ін.;

-учні 1-4-х класів прийняли участь у конкурсі  дитячих малюнків з тематики безпеки дорожнього руху.

  • Опубліковано: 14-05-2018, 08:43 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 977 |

Центр ТОВРДМ став центром двох Всеукраїнських змагань

З 4 по 13 травня 2018 р. Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю Управління освіти Чернігівської міської ради став центром двох всеукраїнських змагань: Чемпіонату України зі спортивного (пішохідного) туризму серед дорослих і юніорів та Чемпіонату України зі спортивного орієнтування.

Змагання з техніки спортивного (пішохідного) туризму відбулися з 4 по 7 травня на двох дистанціях: «Крос-похід» та «Смуга перешкод». У Чемпіонаті взяли участь спортсмени з 10 регіонів України.

Як учасники, так і організатори, працівники та гуртківці Центру ТОВРДМ здобули цінний досвід проведення змагань такого рівня.

З 9 по 13 травня в м. Чернігові відбулося велике свято для орієнтувальників – командний Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед дорослих, юніорів, юнаків та окремо Чемпіонат України для ветеранів.

Чернігівщина заслужила проведення цього свята вдалими виступами своїх спортсменів у останні роки на всеукраїнських змаганнях, активною пропагандою здорового способу життя та популяризацією спортивного орієнтування.
У змаганнях взяли участь біля 700 спортсменів з 23 областей України та м. Києва, з Білорусі, Молдови. 

Ареною організації та проведення Чемпіонату стало все місто. На території Центру ТОВРДМ в ур. Ялівщина розташувався польовий табір учасників, працювали судді та мандатна комісія; змагання проходили у місцевих зонах біля лижної бази, Кордівки, Масанів та в історичному центрі міста Чернігова – Дитинці (спринт).

Велика подяка всім, хто долучився до проведення цього свята!

  • Опубліковано: 13-05-2018, 15:51 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 944 |

Родинні свята до Дня матері у ЗОШ №34

У ЗОШ №34 11.05.2018 р. проведено  родинне свято до Дня матері на паралелі учнів 4-х класів. Свято відбулось в актовій залі ЗОШ № 34, були присутні батьки учнів (класоводи: Грихно О.П., Голівець О.Ю., Тарасевич О.О.). Також родинне свято до Дня матері провела класний керівник Кагітіна Н.А. в 5-В класі.

  • Опубліковано: 13-05-2018, 10:29 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 961 |