РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ПРО УПРАВЛІННЯ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Червень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

АРХИВ
Червень 2026 (30)
Травень 2026 (17)
Квітень 2026 (38)
Березень 2026 (15)
Лютий 2026 (29)
Січень 2026 (18)

Триває місячник «Подолаємо туберкульоз разом»

З метою відзначення Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом у Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 з 1 по 31 березня 2019 року триває місячник «Подолаємо туберкульоз разом». У рамках проведення цього місячника з 11 по 15 березня 2019 року відбувся конкурс плакатів з профілактики туберкульозу.

Зустріч учнів ЗЗСО № 3 з футболістами "Десни"Зустріч учнів ЗЗСО № 3 з футболістами "Десни"

15 березня в ЗЗСО № 3 відбулася цікава подія – зустріч учнів 9-11-х класів  з гравцями міського футбольного клубу Вищої Ліги «Десна» -  Фаворовим Денисом, Гітченко Андрієм, Літовка Ігорем, Огіря Владиславом, Безбородько Денисом, Сергійчук Михайлом. Футболісти розповили про підготовку до вирішального матчу з командою ФК «Львів», який відбудеться в неділю 17 березня на стадіоні ім. Гагаріна, поспілкувалися з учнями та відповіли на їхні  запитання. Наприкінці гості подарували всім квитки на матч, а школі – футбольні м’ячі. Всі були задоволені та отримали позитивні емоції!

Десятикласники СЗОШ №2 на квесті «Доброволець FEST»

Здобувачі освіти 10-х класів СЗОШ№2 брали участь у квесті «Доброволець FEST», приуроченому до Дня українського добровольця, мета якого підвищення національного духу, історичної пам’яті та національно-патріотичного виховання, створення можливостей для самореалізації і розвитку творчого потенціалу молоді. Учні з захопленням розповідають про отримані знання та яскраві враження.

Учні ЗЗСО № 3 на квесті "Доброволець FEST"Учні ЗЗСО № 3 на квесті "Доброволець FEST"Учні ЗЗСО № 3 на квесті "Доброволець FEST"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  14 березня 2019 року команда учнів 9-х класів під керівництвом педагога-організатора Кривулько Т.І. прийняла участь в міському квесті «Доброволець FEST», присвячений Дню українського добровольця, який проходив в Обласному Молодіжному центрі. На всіх локаціях, а їх було аж 10, а саме: «Цивільна медицина», «Тактична підготовка», «Мінна справа», «Збір/розбір ММГ», «Відун», «Жива бібліотека», «Ти-військовий», «Військова історія», «Спортивний простір», «Карта добровольця», діти показали себе дуже обізнаними, впевненими, умілими, за що і були нагороджені Грамотою та подарунками.

До уваги  батьків майбутніх першокласників!

Чернігівська ЗОШ І ступеня № 25 розпочинає набір учнів до 1-го класу. Прийом документів з 2 квітня по 31 травня 2019 року.

Для зарахування до 1-го класу батькам, або особам, що їх замінюють необхідно надати:

1. Заяву встановленого зразка (надається закладом).

2. Копію свідоцтва про народження дитини ( під час подання копії оригінал мати при собі). 
3. Оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації 086-1/0.

4. Документ, що підтверджує інформацію про місце проживання дитини.


11 квітня 2019 р. о 17.30 в актовій залі гімназії № 31 відбудеться зустріч з батьками майбутніх першокласників.

З повагою, адміністрація та педколектив Чернігівської ЗОШ І ступеня № 25

У ЗОШ № 5 відзначили День українського добровольця

14 березня в нашій країні відзначають День українського добровольця. У класах цього дня були проведені урочисті виховні заходи, під час яких учні вшановували мужність і героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

         У 6-А класі відбувся урок-реквієм «Герої назавжди», присвячений пам’яті загиблих в АТО воїнів-добровольців. На урочистий захід була запрошена мати загиблого в АТО випускника школи Богуша Андрія Людмила Миколаївна. Вона розповіла дітям про життєвий шлях Андрія, показала відео- й фотоматеріали, які відображають подвиг чернігівця. Хвилиною мовчання діти вшанували пам'ять воїнів України, що загинули захищаючи незалежність нашої держави.

         До Дня українського добровольця учні створили стіннівки. У шкільній бібліотеці розміщено виставку періодичної, інформаційно-довідкової літератури, присвячених цій темі.

Спортивне свято у ЗДО №10

Рух – це життя. Займатися спортом не лише необхідно, але й модно.

Вихователі ЗДО № 10 зробили велику справу, що змогли залучили до участі цілі родини та організували свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я»! Такі заходи допомагають залучити дітей і батьків до спорту, сприяють розвитку спортивного духу сім’ї, а також зміцнюють зв’язки між садочком  і батьками.

Загалом спортивні родини стали учасниками різних етапів змагань, що розвивають силу, спритність, швидкість, фізичні вміння та навички. І найважливіше, на це тепле родинне свято батьки прийшли не тільки позмагатися, а й просто поспілкуватися з дітьми.

Прикрасою свята стали вихованці студії «Олімпія», які показали свою майстерність, виконуючи цікаві номери і цим  ще раз підтвердили слова великого педагога В.О.Сухомлинського «Спорт стає засобом виховання тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного».

Шкільний Х – фактор «Весняний настрій» в СЗОШ № 2

Протягом двох днів в СЗОШ № 2 панувала творча атмосфера, що об'єднала талановитих дітей на шкільному Х - факторі «Весняний настрій». Вперше зібрались на шкільній сцені невідомі таланти навчального закладу! Учні продемонстрували свою майстерність в найрізноманітніших жанрах - від декламування віршів до гри на музичних інструментах, від танців до співів.

Талант і творчість – це неповторна сила, яка може нас окриляти, радувати, запалювати серця. Всі ми  ще раз переконалися, що наша школа, наша Україна багата на талановитих, здібних та обдарованих дітей.

Година спілкування «Безпека на дорозі» в 2-В класі СЗОШ № 2

У 2-В класі ( в рамках Фестивалю класного керівника «Творчість – це я і діти») класним керівником Стьопіною Лідією  Григорівною була проведена година спілкування з теми «Безпека на дорозі».  В ігровій формі діти мали змогу ознайомитись, згадати та вивчити правила дорожнього руху. Вчитель майстерно підібрала види і форми роботи з дітьми. Провела «Автовікторину», гру «Упізнай дорожній знак», захоплюючою була вправа «Так можна робити – так не можна робити». Діти в свою чергу готували вірші і розповіді про транспортні засоби і правила поводження на дорогах.

Година спілкування видалася інформаційно насиченою та емоційно забарвленою.