РОЗДІЛИ САЙТУ
- ⇒ Нормативна база
- ⇒ Дистанційна освіта
- ⇒ Нова українська
школа
- ⇒ Вступ до першого
класу
- ⇒ Профільна загальна
середня освіта
- ⇒ Національний
мультипредметний тест
- ⇒ Цивільний
захист
- ⇒ Матеріально-технічна
база закладів
освіти
- ⇒ Шкільний
громадський
бюджет
- ⇒ Стратегія розвитку
освіти Чернігівської
територіальної громади
- ⇒ Харчування
- ⇒ Доступ до публічної
інформації
- ⇒ Публічні закупівлі
- ⇒ Вакансії
- ⇒ Реєстрація в ДНЗ
- ⇒ ІРЦ
- ⇒ Телефони
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Український центр оцінювання якості освіти
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського
Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради
Youtube-канал управління освіти
ПРО УПРАВЛІННЯ
КАЛЕНДАР НОВИН
АРХИВ
У рамках проведення Всеукраїнського тижня протидії булінгу відбулося багато заходів і зустрічей. Шкільні офіцери поліції Палуб А.С. та Мороз Н.М. з учнями 8-х класів провели бесіду на тему «Протидія булінгу в шкільному середовищі». Разом з’ясували види булінга, обговорили ситуації з життя, учні задавали питання поліцейським, пропонували свої способи вирішення конфліктів. З учнями 10-11 класів зустрілися директор Чернігівського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги В.А. Бобруйко та головний спеціаліст Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Д.В. Савулик. Були обговорені правові аспекти питання булінгу.
Соціально-психологічною службою був проведений інтерактивний перегляд мультиплікаційного матеріалу про цінність дружби та сприйняття себе таким, який ти є. Класні керівники та класоводу протягом тижня проводили уроки, години спілкування, тренінги, диспути на тему «СтопБулінг». Під час різноманітних вправ, ігор і завдань учні вчилися оцінювати вчинки людей на основі життєвих ситуацій, створювали класну «скриньку доброти»; дехто створив Серце Доброти із власних добрих справ (учні 4-Г класу з класоводом Крупеник Г.М.). «Ми за злагоду!» – під таким девізом пройшов захід у 2-Г класі (класовод Герасименко Н.В.). Тему «Дружба – найбільший скарб!» обговорювали у 4-В класі (класовод Бельська Т.В.), граючи в ігри «Чарівні окуляри», «Яким повинно бути людське серце» та «Від серця до серця». В 3-В класі класовод Видиш К.С. разом з учнями обговорювали тему «Ми проти булінгу». Цей тиждень у 1-А класі (класовод Чепурко В.С.) пройшов під девізом «В нас у класі друзі всі: Я і ти, і ви, і ми». «Скажи разом з нами: «Булінгу- ні!» – під таким гаслом пройшло заняття для учнів 1-Г класу. (класовод Ващенко Т.О.). Осмакова Н.І. (класовод З-Б класу) провела урок «Я у світі» на тему «Добре тому жити, хто вміє дружити», де вирощували дерево дружби з міцним корінням. В зручній ігровій формі учні 2-В (класовод Чернявська В.В.) отримали відповіді на всі свої запитання. В шкільній бібліотеці учні брали участь у ляльковій виставі за книгою Андерсена «Гидке каченя» («Книги, які долають булінг»). В 9-Б класний керівник Лук’янова Л.Г. провела бесіду з елементами тренінгу «Протидія булінгу», де учні працювали дружньо в командах.
- Опубліковано: 20-09-2019, 09:56
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 860
|
Тиждень міста у ЧНРЦ№1 пройшов цікаво та змістовно. Учні провели просвітницьку акцію "Знай символи Чернігова" у сквері ім.Б.Хмельницького. Діти з задоволенням розказували перехожим про значення символів Чернігова, розповсюджували інформаційні листівочки. Також були проведені екскурсії містом, де діти знову і знову дізнавались щось нове про знайомі вулиці рідного міста, його пам'ятки. 19.09 відбулась загальношкільна година спілкування, де діти у пошуковій формі знаходили вулиці Чернігова, на яких розміщені історичні пам’ятки. Вітаємо усіх з Днем міста!
- Опубліковано: 20-09-2019, 09:46
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 817
|
Осінь найгарніша та мальовнича пора року. Осінь називають багатою порою року, завдяки своїм щедрим дарам, вона надихає людей на творчі думки, на втілення неймовірних ідей. Тому в нашій школі відбулась вже традиційна виставка «Осіння феєрія», де всі, хто мав бажання, мали змогу представити свої осінні поробки та композиції. Також до Дня міста в школі була організована фотовиставка учнів «Моє рідне місто» з прекрасними краєвидами, історичними місцями та надзвичайними фонтанами.
- Опубліковано: 20-09-2019, 09:32
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 862
|
У ЗЗСО № 35 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" та у зв'язку з участю у Всеукраїнському тижні протидії булінгу відбулися тематичні заходи. 18 вересня 2019 р. учні 9-10-х класів переглянули театралізовано виставу «Булінг» за участю волонтерів ЧНТУ. 19 вересня 2019р. для учнів 6-тих класів була організована зустріч з спеціалістами головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Оліфіренко Анастасією Олександрівною та Жуковою Тетяною Вікторівною. Вони прочитали лекцію на тему «Булінг. Кібербулінг».
- Опубліковано: 20-09-2019, 09:07
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 1095
|
- Опубліковано: 20-09-2019, 09:04
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 860
|
- Опубліковано: 20-09-2019, 09:03
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 761
|
«За мир у всьому світі – це значить за життя!..» - під таким гаслом проходили заходи в нашому навчальному закладі, присвячені Міжнародному дню Миру.
Учні 5-11 класів прослухали цікаві повідомлення про боротьбу за мир на виховних годинах.
Раптівку «Тримай мою долоньку» відтворили учні 5-9 класів.
Також була підготовлена виставка плакатів з теми «Мир у світі – мир вдома».
- Опубліковано: 20-09-2019, 08:47
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 751
|
- Опубліковано: 19-09-2019, 17:48
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 821
|
17 вересня учні 10 класу в рамках "Тижня протидії булінгу" зустрілися з керівником Чернігівського міського центру безоплатної правової допомоги Володимиром Бобруйко та його колегою з регіонального центру.
- Опубліковано: 19-09-2019, 16:36
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 858
|
У Центрі ТОВРДМ відбувся семінар відповільних за підготовку команд до XV відкритого міського етапу Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців, присвяченого Дню Українського козацтва. У рамках семінару, учасники обговорили теоретичні та практичні питання з історичного краєзнавства, етнографії та фольклору, географічного краєзнавства, екології, спортивного орієнтування, техніки пішохідного туризму, положення й умови проведення майбутнього міського зльоту, який відбудеться на території Центру ТОВРДМ (урочище Ялівщина) 10 та 11 жовтня 2019 р.
- Опубліковано: 19-09-2019, 11:20
| - Автор: Управління освіти
- Коментарів: 0
- Переглядів: 783
|