Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад №72, центр розвитку дитини, Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса 

14030, м. Чернігів, вул. Бєлова, 30-а

E-mail

Dnz72d.@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 

Директор закладу

Кутеньова Наталія Борисівна

Телефон

3-15-79, 3-61-25

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Statut72.rar [658.7 Kb] (cкачувань: 10)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

Licenzii72.rar [368.88 Kb] (cкачувань: 8)

Структура та органи управління закладу освіти

 

Struktura72.rar [7.92 Kb] (cкачувань: 13)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadry72.rar [15.7 Kb] (cкачувань: 27)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

Program72.rar [10.64 Kb] (cкачувань: 10)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

200

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

                      249

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Mtzabez72.rar [9.7 Kb] (cкачувань: 7)

Результати моніторингу якості освіти

Monitoring72.rar [140.88 Kb] (cкачувань: 6)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Zvit72.rar [28.13 Kb] (cкачувань: 24)

Правила прийому до закладу освіти

Zvit72.rar [28.13 Kb] (cкачувань: 24)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Блакитний – колір надії

2 квітня 2019 року педагоги ЗДО №72 стали учасниками  флешмобу  «Ми під одним небом»   до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм.

В рамках  цього дня вони завітали до дошкільного закладу №52  «Сонечко», де виховуються такі діти,  стали учасниками тренінгу «Зазирни в особливий світ»  та подарували блакитні кульки маленьким вихованцям особливої групи.

Зустріч з вихованцями ДНЗ № 72

          27 березня 2019 року в Чернігівській ЗОШ І ступеня № 25 в рамках співпраці відбулася зустріч з вихованцями ДНЗ № 72. Для майбутніх  першокласників проведено екскурсію школою, ознайомлено з освітнім середовищем. Діти були присутні на фрагментах уроків, відвідали бібліотеку, кабінети інформатики, англійської мови, образотворчого і музичного мистецтв, психолога.

Крокуємо до Нової української школи разом

Саме  зараз, коли впроваджуються  всі засади Нової української школи, час  приділити максимум  уваги послідовності в умовах  безперервної освіти. Розуміючи це важливе завдання, наприкінці лютого  педагоги  ЗОШ  І ступеня № 25 та ЗДО №72 провели спільне засідання педагогічної ради.  Вчитель пілотного класу  Коломійченко А.А.  провела  методичний діалог «НУШ – простір освітніх можливостей», а вихователі презентували роботу освітньої  майстерні – ігрові кейси для старших дошкільників.

Дитяче заїкання: допомогти і попередити

Батьки із захопленням чекають перші слова  свого малюка. Але  іноді з'ясовується, що дитина заїкається. Що робити? До яких фахівців звертатися за допомогою? І як поводитися в такій ситуації, як допомогти малюкові максимально ефективно? Для цього в ЗДО №72 зібралися зацікавлені вчителі – логопеди, які під керівництвом Суворової Олени Володимирівни, яка більше 10 років допомагає таким дітям, спробували знайти відповіді на ці питання.

Оновлення у групових бібліотечках ЗДО №72

14 лютого, у День Св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. Основна мета цього свята полягає в тому, щоб надихнути людей подарувати дітям якомога більше книжок. Малята садочка №72 щиро вдячні за нові книжки, що з'явилися в їх групових бібліотечках!

Відкриття  ІТ-майстерні в ЗДО №72

Наприкінці січня в ЗДО №72 відкрилась професійна майстерня для педагогів з ІКТ. Керівник майстерні Суворова О. В. акцентувала увагу учасників зібрання на питанні трансформації  ІКТ-політики в освітній простір сучасного закладу дошкільної освіти. Під час практичного модулю  вихователям було запропоновано  створити презентації для дошкільнят з  використанням програм  Powerpoint  та  ProShow Producer   для створення інтерактивних ігор та занять.

Snow day в ЗДО №72Snow day в ЗДО №72

Методичний воркшоп в ДНЗ №72

18 грудня 2018 року  молоді  вихователі – методисти з усього міста поспішали в ДНЗ №72 на чергове засідання Школи, щоб побачити  воркшоп «Провайдинг інноваційних технологій».

Модератор цього заходу, досвідчений методист Дорожкіна Віра Степанівна продемонструвала особливості використання педагогічних ігор у методичній роботі та спрямувала учасників на емоційне розкріпачення, самостійну творчість, розвиток фантазії, самопізнання і самовираження.

Молоді колеги висловили свої емоції та враження щодо методичного воркшопу, подякували педагогам закладу за цікаві педагогічні знахідки, майстерність та небайдужість, насичену та плідну роботу.

День молодого спеціаліста у ДНЗ №72

Зранку  23 жовтня до  дошкільного  закладу №72 поспішали не тільки  діти з батьками, а і молоді педагоги – дошкільники з різних куточків нашого міста. Бо це був їх день – День молодого спеціаліста. Молоді інструктори з фізкультури під керівництвом досвідченої колеги Вященко О.П. опановували методики та грали разом з дітьми в спортивні ігри, а вихователі – методисти піднімалися на «Методичний подіум», де поряд з педагогами – професіоналами та вихователем – методистом Дорожкіною В.С. генерували нові ідеї та втілювали їх в життя.

Побажаємо їм вдалого професійного старту!