Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад санаторного типу №58 «Лісова казка», Чернігівської міської ради, Чернігівської області

Адреса

14021, м. Чернігів , вул. Орловська,6

E-mail

dnz58.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 

Директор закладу

Примакова Наталія Ярославівна

Телефон

615 – 292

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut58.rar [3.89 Mb] (cкачувань: 5)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii58.rar [1.36 Mb] (cкачувань: 4)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura58.rar [10.69 Kb] (cкачувань: 5)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadru58.rar [11.39 Kb] (cкачувань: 8)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program58.rar [11.46 Kb] (cкачувань: 4)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 221

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

 298

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez58.rar [13.41 Kb] (cкачувань: 5)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring58.rar [34.19 Kb] (cкачувань: 7)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit58.rar [80.54 Kb] (cкачувань: 6)

Правила прийому до закладу освіти

pryom58.rar [15.75 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

День вишиванки у ЗДО №58 «Лісова казка»

17 травня у ЗДО №58 «Лісова казка» відбулося свято День вишиванки. Дошкільнята та педагоги хизувалися своїм вбранням, що є могутнім символом благополуччя в родині та символізує національну єдність. А під час прогулянки влаштували «Марш вишиванок», що супроводжувалось українською піснею,  віршами та таночками.

span>1 травня в ЗДО №46 ранкова гімнастика проводиться на свіжому повітрі. Стало традицією по п’ятницям проводити її у формі  ритмічної гімнастики. Запальна музика, ритмічні рухи емоційно піднімають настрій малятам. До участі в ранковій зарядці із задоволення долучаються  і батьки малят.

 

 • Опубліковано: 17-05-2018, 14:01 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 53 |

"Рідний, квітучий дитячий садок" (ДНЗ №58)

"Рідний, квітучий дитячий садок" (ДНЗ №58)

 • Опубліковано: 16-05-2018, 14:41 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 60 |

Квест у ДНЗ №58

У дошкільному навчальному закладі санаторного типу  №58 «Лісова казка»  15.05.2018 року відбувся квест «Пригоди Буратіно в країні  Чудес».  В заході приймали участь діти старших груп №№3,6,7,9,13 та батьки.  На кожній зупинці діти виконували завдання і отримували частину карти, яка вказувала на напрямок руху. Емоційний настрій, дружба  панували на святі. Винагородою для дошкільників і батьків став знайдений скарб.

 • Опубліковано: 16-05-2018, 08:12 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 84 |

Про війну з дитинства

08.05.2018 року  малюки закладу дошкільної освіти санаторного типу № 58 «Лісова казка» вітали ветеранів мікрорайону та своїх рідних з Днем пам’яті та примирення. Вже з дитинства малеча знає про роки Другої Світової війни. Дошкільнята підготували вірші, танці, присвячені цим визначним подіям. Тож, аби виховати в них патріотичний дух проводяться такі заходи. Ветеранам все складніше і складніше ходити, але вони все рівно знаходять в собі сили, аби прийти на зустріч з чернігівцями, яким не байдужа історія того часу. Не тільки дітлахи вітали з Днем пам’яті та примирення. Свою креативність проявив педагогічний склад дитячого садочка, який з ентузіазмом переробили пісню «Смуглянка» на український лад.

 • Опубліковано: 10-05-2018, 08:21 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 54 |

Методичне зібрання для вихователів з краєзнавчо-патріотичного виховання у ЗДО №58

  В Чернігівському закладі дошкільної освіти  №58  «Лісова казка» 28 лютого 2018 року відбулося методичне зібрання для вихователів з краєзнавчо-патріотичного виховання. Педагогічний колектив презентував методичні та практичні наробки, які були представлені на фестивалі-конкурсі «Дошкільний навчальний заклад – осередок історії та традицій рідного краю» (2017 р.).  Педагоги ділилися досвідом зі створення розвивального середовища та  програмово-методичного  забезпечення  освітнього процесу через виставку «Світ очима дітей» (роботи дітей, дидактичний матеріал, папки-пересувки, фотоматеріали…).

   З метою підвищення фахової майстерності та знань про рідне місто, педагогічний колектив працює в тісній співпраці з установами, музеями, науковцями, про що свідчить зустріч з науковцем –  Тригубом О.О.

Педагоги закладу освіти,  використовуючи  інтерактивні методи роботи, для присутніх показали краєзнавчу панораму «Рідне місто моє, ти щасливої долі колиска».

   Краєзнавчо-патріотичне виховання здійснюється в співпраці: батьки, діти, педагоги. Через практичну роботу показали сучасні форми роботи з родинами. Результат цього заходу («Освітянські арабески з краєзнавства») – це любов і повага до історії рідного краю та традицій народу, виховування маленьких патріотів.

 • Опубліковано: 1-03-2018, 10:07 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 65 |

Тиждень з безпеки життєдіяльності дорожнього руху в дошкільному навчальному закладі№58«Лісова казка» сплановано в усіх групах. Для батьків підготовано папки – пересувки, щодо дотримання правил дорожнього руху.

По всіх вікових групах пройшли заняття, конкурси малюнків, вікторини, розваги з безпеки дорожнього руху.

Сестрою медичною старшою проведені практичні завдання з працівниками дошкільного закладу щодо домедичної допомоги . Кількість працівників 35.

Тиждень безпеки дорожнього руху в ДНЗ №58

Тиждень безпеки дорожнього руху в ДНЗ №58

Тиждень безпеки дорожнього руху в ДНЗ №58

 

Тиждень безпеки життєдіяльності в ДНЗ №58 «Лісова казка»Тиждень безпеки життєдіяльності в ДНЗ №58 «Лісова казка»Тиждень безпеки життєдіяльності в ДНЗ №58 «Лісова казка»Тиждень безпеки життєдіяльності в ДНЗ №58 «Лісова казка»Тиждень безпеки життєдіяльності в ДНЗ №58 «Лісова казка»

Міцна сім’я – міцна держава.

Це знають всі: і тато, й мама.

Коли ж сім’я твоя спортивна,

Країна буде дуже сильна.

 

Колектив ДНЗ №58 постійно піклується про фізичне здоров’я вихованців. Тут діє гурток «Юні туристи», проходять спортивні змагання, приурочені до календарних свят у різні пори року.

16 березня 2017 року в дитячому навчальному закладі санаторного типу № 58 «Лісова казка» відбулося спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Це свято здоров’я було не лише веселим та завзятим, а й сприяло згуртуванню дитячого та батьківського колективу. Вражали дитяча та батьківська наполегливість, витримка, спритність та взаємовиручка. Інколи діти були навіть винахідливішими, ніж батьки.

Багато зусиль доклали фізичні керівники Галенко Анатолій Іванович та Комлик Антоніна Анатоліївна готуючи свято. Такі свята вони проводять часто, заохочуючи дітей займатися спортом.

Команди батьків та дітей змагалися в таких конкурсах: «Дружна родина», «Бабусі старенькій допомагаємо, її господарство доглядаємо», «А тепер шикуйтеся по порядку, хто з вас швидше посадить грядку», конкурс «Капітани», «Свій багаж – не важкий».

Учасники залишилися задоволеними від проведеного заходу, усім дісталися призи. А І місце здобула сім’я Голівець (тато - Сергій, мама - Василина та донька - Мілана ).

Ці спортивні розваги стали справжнім святом для учасників заходу. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали в спортивному залі. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

Окрасою свята були танцювальні виступи вихованців садочка під керівництвом музичних керівників.

Свято допомогло відновити сили і отримати заряд енергії, позитивних емоцій не на один день. Адміністрація та колектив ДНЗ №58 висловлюють подяку батькам, які знайшли час разом із дітьми взяти участь у цьому спортивному святі.