Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад №53, центр Софії Русової, Чернігівської міської  ради Чернігівської області

Адреса

14029, м. Чернігів, вул. О.Кошового, 8-а

E-mail

dnz53.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

 

Сайт закладу

cherdnz53.at.ua

Директор закладу

Кравченко Лариса Василівна

Телефон

(04622) 5-32-86

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut53.zip [94.51 Kb] (cкачувань: 6)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

Lcenzyi-na-vprovadzhennya-osvt-d-t.rar [256.12 Kb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura53.rar [9.53 Kb] (cкачувань: 7)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry53.rar [19.25 Kb] (cкачувань: 12)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program53.rar [11.93 Kb] (cкачувань: 4)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

290

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

384

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez53.rar [10.37 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring53.rar [19.15 Kb] (cкачувань: 8)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit53.rar [10.94 Kb] (cкачувань: 11)

Правила прийому до закладу освіти

pryom53.rar [11.41 Kb] (cкачувань: 8)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Спортивне свято в ДНЗ №53

«Зі спортом дружить дітвора»  - саме під цим девізом у дитячому садочку №53 відбулися змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Дорослі і діти отримали море задоволення та позитивних вражень. Змагання проводили інструктори з фізкультури Шумейко Я.М., Пищолка Н.А.

Школа ППД музичного керівника ЗДО №53 Бойко Л.М.

07 лютого в дитячому садочку №53 пройшла  робота школи перспективного педагогічного досвіду музичного керівника Бойко Людмили Миколаївни на тему: «Розвиток творчого потенціалу дошкільників засобами народознавчих традицій та звичаїв».

Народні традиції, звичаї, обряди, народні  свята -  все це виховує духовно-національний характер дитини, викликає її інтерес до національної культури, прищеплює любов до державних і народних символів.

У ЗДО №53 дошкільнята знайомились з правилами дорожнього руху

Поліцейські патрульної поліції завітали до маленьких учасників дорожнього руху, вихованців закладу дошкільної освіти №53.

Правоохоронці не лише нагадали дітлахам дорожню грамоту, а ще й провели з ними практичні заняття. Вихованці садочку познайомились зі світлофором, граючись вивчили дорожні знаки та розібрали, як треба поводитися у різноманітних ситуаціях, що можуть виникнути на дорозі. Дошкільнята побули і пішоходами, і водіями, і поліцейськими. Мали можливість поміряти бронежилет, посидіти в патрульному автомобілі, відчути себе справжнім «поліцейським». Всі із задоволенням фотографувалися та пообіцяли не порушувати правила дорожнього руху.

Семінар вчителів-логопедів у ЗДО №53, центрі Софії Русової

06 листопада 2018 року до садочку №53 завітали вчителі-логопеди міста для участі у семінарі «Напрями розвитку мовленнєвої активності у дітей з тяжкими порушеннями мовлення».

За ініціативи О.В. Підмогильної, директора ІРЦ, було змінено формат міського семінару на теоретико-практичний тренінг, до участі в якому була запрошена   Н.В. Базима, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри логопедії факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова; логопед, психолог, коуч, арт-терапевт.

Н.В. Базима познайомила присутніх з теоретичними поняттями комунікативної діяльності, компонентами мовленнєвої активності, мотивованості, ініціативності та змістовності мовлення у дітей з тяжкими порушеннями мовлення. Практично зупинилась на методах, принципах та прийомах активізації мовлення, які можна використовувати в роботі з такими дітьми.

Вчителі-логопеди мали можливість поповнити свою «методичну скарбничку» дієвими цікавими іграми та самі спробували пограти в них парами, трійками, командами. У кожного була можливість поспілкуватись та обговорити важливі питання формування практичних мовленнєвих навичок у дітей з тяжкими порушеннями мовлення.

По закінченню семінару учасники отримали сертифікати учасника тренінгу.

Геокешинг ЗДО №53 і ЗДО №59

Прийнявши естафету від ДНЗ №76, продовжили цю цікаву гру дошкільнята двох садочків. Педагоги обох закладів підготували для дітей цікавий зустрічний квест. Використовуючи планшети та карти діти вчилися орієнтуватися на місцевості. Обидві команди «Пластунець» (ДНЗ №53), «Адреналінчик» (ДНЗ №59) під керівництвом інструкторів з фізичного виховання Пищолки Н.А та Гавриленко В.А.,  рухаючись по маршруту робили екологічні схованки для команди суперників. На місці зустрічі, на річці Стрижень, була проведена акція «Чиста галявина».

На зворотному шляху діти розкривали схованки команди суперника та виконували екологічні ігри-завдання.

Фіналом геокешингу було братання двох команд  та задоволення від цієї цікавої гри.

Хто наступний?...

 • Опубліковано: 25-05-2018, 13:18 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 317 |

«Тато, мама, я – спортивна сім’я» в ДНЗ №53

У останній тиждень зими у нашому садочку пройшли спортивні сімейні свята «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Весело та дружно змагалися дорослі та діти шести старших груп. Родзинкою свята був виступ гуртка «Веселі ролики» (керівник гуртка Пищолка Н.А., інструктор з фізичного виховання). Всі отримали емоційний заряд, позитивні емоції та незабутні враження. Сім’я переможців  готується до наступних міських  змагань.

 • Опубліковано: 1-03-2018, 10:50 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 329 |

Великі та маленькі олімпійці ДНЗ №53Великі та маленькі олімпійці ДНЗ №53Традиційними в ДНЗ №53 стали спортивні прогулянки з катанням на санчатах та лижах. Саме сьогодні, 09 лютого, в день відкриття зимових Олімпійських ігор, наші дошкільнята приєднались до цієї спортивної події, щоб підтримати українських спортсменів та самим загартуватися і отримати гарний настрій.

Великі та маленькі олімпійці ДНЗ №53Великі та маленькі олімпійці ДНЗ №53Великі та маленькі олімпійці ДНЗ №53

 • Опубліковано: 9-02-2018, 18:04 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 197 |

Методичне об’єднання вихователів логопедичних груп07 лютого 2018 року в ДНЗ №53 було проведено методичне об’єднання вихователів логопедичних груп з загальним недорозвитком мовлення на тему: «Формування практичних мовленнєвих знань, вербальних дій та операцій у дітей з загальним недорозвитком мовлення». Вихователі переглянули комбіноване заняття «Кольоровий світ підводного царства»,  Жарченко Н.В., вихователя ДНЗ №53, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, яка показала різні форми роботи з дітьми, що стимулюють мовленнєву активність дітей, використовуючи дидактичні ігри та живий об’єкт природи – акваріумну рибку.

Самчук Л.Б., дефектологом, спеціалістом інклюзивно-ресурсного центру, спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії були надані практичні рекомендації щодо комплексного, цілісного, динамічного обстеження дітей з особливими освітніми потребами.

Також педагоги разом з вчителями-логопедами  Барзул О.В. (керівник методичного об’єднання) та  Гармай Л.О., (вчитель – логопед ДНЗ №53) обговорили важливі питання формування практичних мовленнєвих навичок та особливостей мислення у дітей з загальним недорозвитком мовлення.;

По закінченню семінару учасники із задоволенням поділилися своїми враженнями, обмінялися досвідом та вирішили організаційно – методичні питання.

Методичне об’єднання вихователів логопедичних групМетодичне об’єднання вихователів логопедичних групМетодичне об’єднання вихователів логопедичних групМетодичне об’єднання вихователів логопедичних групМетодичне об’єднання вихователів логопедичних групМетодичне об’єднання вихователів логопедичних груп

 • Опубліковано: 8-02-2018, 09:25 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 548 |

Маленькі туристи дошкільного закладу освіти №53 центр Софії Русової пройшли новою екологічною стежиною урочища Ялівщина. На кожній зупинці дітлахи знайомились з різними видами рослин та тваринами, плазунами і птахами, що мешкають на Чернігівщині.  Такі мандрівки збагачують життєвий досвід дітей та загартовують їх фізично та дарують емоційне задоволення. 

Подорожуємо екологічною стежиноюПодорожуємо екологічною стежиноюПодорожуємо екологічною стежиною