Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 43 «Світлячок» Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

Рокоссовського, 47 - а

E-mail

dnz43.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 

Директор закладу

Тонклевська Галина Петрівна

Телефон

33461, 31156

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Statut43.rar [75.04 Kb] (cкачувань: 10)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

Licenzii43.rar [828.68 Kb] (cкачувань: 7)

Структура та органи управління закладу освіти

 

Struktura43.rar [3.51 Kb] (cкачувань: 6)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadry43.rar [2.81 Kb] (cкачувань: 11)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

Program43.rar [4.38 Kb] (cкачувань: 9)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

152

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

230

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Mtzabez43.rar [4.38 Kb] (cкачувань: 6)

Результати моніторингу якості освіти

Monitoring43.rar [44.6 Kb] (cкачувань: 7)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Zvit43.rar [1.49 Mb] (cкачувань: 6)

Правила прийому до закладу освіти

Pryom43.rar [12.21 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Безпечний рух на дорозі – запорука безпечного життя!

 Під таким гаслом пройшли різноманітні заходи  у ЗДО № 43, з метою профілактики безпеки дорожнього руху учасників навчально-виховного процесу.  В рамках тижня були проведені заняття, бесіди, ігри, конкурси, розваги, екскурсії та цільові прогулянки, переглянуті тематичні мультфільми з правил поводження на дорозі. Проведена виставка дитячих робіт «Щоби не було біди», в якій приймали участь як діти так і їх батьки. А  ще наші малята відвідали Обласну бібліотеку для дітей, де їм показали виставу «В гості до Світлофора».

Осіннє свято в ЗДО №43Осіннє свято в ЗДО №43Нині осінь нас чарує, неповторна, чарівна,

Різні барви нам дарує і дивує нас вона.
Виглядає так казково восени і парк, і гай,

Розмаїттям кольоровим прикрашає осінь край!

 

Свято Осені в дитячому садку, це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. В святковій залі панує особлива атмосфера тепла та затишку, діти  відзначають свято веселими піснями, запальними таночками, цікавими перетвореннями, віршами та іграми прославляючи та Осінь за її красу та багаті урожаї.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ЗДО № 43Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в ЗДО № 43

Метою проведення «Тижня безпеки»  було підвищення ефективності навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; поглиблення теоретичних знань та закріплення практичних навичок вихователів щодо формування у дошкільнят ціннісного ставлення до власного здоров’я і життя;  пропагування  здорового способу  життя серед батьків та їх дітей; інтегрування родинного і суспільного виховання з проблеми безпеки життєдіяльності дитини.                                                                                                                                                                      

        У рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності,  були проведені виховні заходи, заняття, конкурси, вікторини, екскурсії за межі ДНЗ (до пожежно-рятувального  підрозділу  обласного Управління ДСНС України).

       Також, незабутньою подією для малят став візит інспекторів  патрульної поліції Чернігівської області  Департаменту патрульної поліції Палуб Аліни Сергіївни та Донгенка Миколи Миколайовича, які розповіли про правила поводження з незнайомими людьми, правила поведінки на дорозі, дорожні знаки та дорожню розмітку,  ознайомили дітей з машинами спеціального призначення. Також запропонували  проблемно-пошукові питання та практичні завдання для дітей. А для педагогічного колективу була проведена лекція з використанням відео презентації.

ЗДО № 43 приєднався до Всеукраїнського флешмобу «День без іграшок»

Музично-спортивне свято «Козацькому роду нема переводу» в ЗДО № 43

Сяяли на сонці шаблі запорожців,

Як вони на конях гнали ворогів.
Козацькому роду нема переводу,
Лине його слава з далечі віків.

 

Легендарна Запорозька Січ – символ незалежності українського народу. Наші пращури були запорозькими козаками. Від роду до роду передається їхній заповіт: жити чесно, любити свою рідну землю, свою материнську мову, з повагою ставитися до історії свого рідного краю, зберігати та продовжувати традиції свого народу. Саме тому стало доброю традицією кожного року проводити “Козацькі забави” в нашому садочку. Адже діти мають змогу доторкнутися  до історії українського народу, його культури та традицій.

Випускний бал в ЗДО № 43

Невпевнена хода, хвилювання в голосі, сором’язливий погляд дитини – все це передує привітній посмішці та врученню листівки із запрошенням на свій перший випускний. Ось він день, якого чекали і водночас побоювалися… Ось він час, до якого готувалися з місяць заради однієї яскравої години… Випрасувані костюми та сукні вже чекають на свій «головний вихід», а альбоми з пам’ятними фото все ще викликають бурхливі емоції без ностальгії.

Слова вітання, слова подяки і прості віршовані рядки сьогодні є особливо значущими, адже запрошені гості беззаперечно знають ціну кожній хвилині цієї події. Проте, поки грає музика і продовжуються запальні танці ніхто не наважується сумним поглядом нагородити дитину подумавши: «Як швидко ти ростеш!»

Зрештою, випускний не є кінцем всього найкращого, що буває в дошкільному віці! Зазвичай, він передує початку нового етапу в житті кожної людини і можливість проявити себе з нової, можливо, раніше невідомої, прихованої сторони. Та й прощання не завжди є абсолютним… Випадково побачивши знайоме з дитинства обличчя свого вихователя десь у місті завжди можна зупинитися, привітатися та обмінятися думками щодо минулого та майбутнього! 

 • Опубліковано: 1-06-2018, 16:01 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 264 |

ТИЖДЕНЬ ОБЖД в ЗДО № 43

         Черговою зупинкою потягу «Наш садочок» стала станція, на якій дітлахи отримали можливість стати самостійними учасниками дорожньо-транспортного руху. Організована діяльність з ОБЖД продемонструвала та підтвердила досвідченість педагогів, а з нею – і готовність дітей сприймати важливу інформацію у доступній ігровій формі.

         Наші мандрівники познайомились з різновидами транспорту на дорозі та дорожніми знаками біля них, приміряли на себе ролі водіїв та пішоходів, а також стали акторами у виставі для найменших вихованців закладу.

 

       Тож можна з упевненістю сказати, що вік не є перешкодою на шляху до пізнання «нового», а лише – умовою створення сприятливих умов для всебічного розвитку дитини.

 • Опубліковано: 14-05-2018, 09:13 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 76 |

День всіх птахів в ЗДО № 43День всіх птахів в ЗДО № 43

        У різних країнах птахи відіграють важливу роль не лише в екологічній, а й у символічній сферах. Наприклад, в Латвії біла трясогузка є символом працьовитості та старанності, а білоголовий орлан в США красується на різних емблемах, гербах і грошових банкнотах.

        Проте, сьогодні двері нашого закладу були відкритими для птахів, які пов’язані з прикметами, повір’ями та легендами саме українського народу. Журавлі, лелеки, зозулі, снігурі, синички та інші «небесні обивателі» поділилися з глядачами своїми талантами в області танцю, та власними думками за допомогою співу.

         Національно-екологічні ідеї та традиції стають набагато доступнішими для наших вихованців, адже їх засвоєння відбувається в такому різноманітному та цікавому для них форматі: відкриті заняття, вистави, відео-прогулянки, відвідування визначних місць тощо. Сьогодні ж ми збагатили досвід малечі новими враженнями та знаннями щодо тих птахів, які є такими символічними для всього українського народу.

 • Опубліковано: 23-04-2018, 16:42 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 242 |

Великдень у ЗДО № 43

         Традиції підготовки до Великодня передавалися від покоління до покоління, об'єднуючи всіх людей незалежно від рівня освіченості чи соціального статусу. 

         Педагогічний колектив закладу дошкільної освіти №43 передає своїм вихованцям не лише знання про навколишній світ, а й всю культурно-історичну спадщину, яка, зрештою, стане вагомою частиною їхнього життя. Успадкування надбань українського народу, з його багатовіковими звичаями, поглядами, переконаннями, є метою національного виховання дітей в стінах садочку.

         Веселі ігри, танці, розваги та пісні у дитячому виконанні, стали першим кроком на шляху до зустрічі та святкування Великодня. В результаті, діти не лише дізналися більше про багату історію своєї землі, а й зарядились енергетикою наступаючого свята - дня Воскресіння Христового!

 • Опубліковано: 7-04-2018, 13:33 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 77 |