Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 43 «Світлячок» Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

Рокоссовського, 47 - а

E-mail

dnz43.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 

Директор закладу

Тонклевська Галина Петрівна

Телефон

33461, 31156

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Statut43.rar [75.04 Kb] (cкачувань: 10)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

Licenzii43.rar [828.68 Kb] (cкачувань: 7)

Структура та органи управління закладу освіти

 

Struktura43.rar [3.51 Kb] (cкачувань: 6)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadry43.rar [2.81 Kb] (cкачувань: 10)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

Program43.rar [4.38 Kb] (cкачувань: 9)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

152

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

230

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Mtzabez43.rar [4.38 Kb] (cкачувань: 6)

Результати моніторингу якості освіти

Monitoring43.rar [44.6 Kb] (cкачувань: 7)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Zvit43.rar [1.49 Mb] (cкачувань: 6)

Правила прийому до закладу освіти

Pryom43.rar [12.21 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Музично-спортивне свято «Козацькому роду нема переводу» в ЗДО № 43

Сяяли на сонці шаблі запорожців,

Як вони на конях гнали ворогів.
Козацькому роду нема переводу,
Лине його слава з далечі віків.

 

Легендарна Запорозька Січ – символ незалежності українського народу. Наші пращури були запорозькими козаками. Від роду до роду передається їхній заповіт: жити чесно, любити свою рідну землю, свою материнську мову, з повагою ставитися до історії свого рідного краю, зберігати та продовжувати традиції свого народу. Саме тому стало доброю традицією кожного року проводити “Козацькі забави” в нашому садочку. Адже діти мають змогу доторкнутися  до історії українського народу, його культури та традицій.

Випускний бал в ЗДО № 43

Невпевнена хода, хвилювання в голосі, сором’язливий погляд дитини – все це передує привітній посмішці та врученню листівки із запрошенням на свій перший випускний. Ось він день, якого чекали і водночас побоювалися… Ось він час, до якого готувалися з місяць заради однієї яскравої години… Випрасувані костюми та сукні вже чекають на свій «головний вихід», а альбоми з пам’ятними фото все ще викликають бурхливі емоції без ностальгії.

Слова вітання, слова подяки і прості віршовані рядки сьогодні є особливо значущими, адже запрошені гості беззаперечно знають ціну кожній хвилині цієї події. Проте, поки грає музика і продовжуються запальні танці ніхто не наважується сумним поглядом нагородити дитину подумавши: «Як швидко ти ростеш!»

Зрештою, випускний не є кінцем всього найкращого, що буває в дошкільному віці! Зазвичай, він передує початку нового етапу в житті кожної людини і можливість проявити себе з нової, можливо, раніше невідомої, прихованої сторони. Та й прощання не завжди є абсолютним… Випадково побачивши знайоме з дитинства обличчя свого вихователя десь у місті завжди можна зупинитися, привітатися та обмінятися думками щодо минулого та майбутнього! 

 • Опубліковано: 1-06-2018, 16:01 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 252 |

ТИЖДЕНЬ ОБЖД в ЗДО № 43

         Черговою зупинкою потягу «Наш садочок» стала станція, на якій дітлахи отримали можливість стати самостійними учасниками дорожньо-транспортного руху. Організована діяльність з ОБЖД продемонструвала та підтвердила досвідченість педагогів, а з нею – і готовність дітей сприймати важливу інформацію у доступній ігровій формі.

         Наші мандрівники познайомились з різновидами транспорту на дорозі та дорожніми знаками біля них, приміряли на себе ролі водіїв та пішоходів, а також стали акторами у виставі для найменших вихованців закладу.

 

       Тож можна з упевненістю сказати, що вік не є перешкодою на шляху до пізнання «нового», а лише – умовою створення сприятливих умов для всебічного розвитку дитини.

 • Опубліковано: 14-05-2018, 09:13 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 59 |

День всіх птахів в ЗДО № 43День всіх птахів в ЗДО № 43

        У різних країнах птахи відіграють важливу роль не лише в екологічній, а й у символічній сферах. Наприклад, в Латвії біла трясогузка є символом працьовитості та старанності, а білоголовий орлан в США красується на різних емблемах, гербах і грошових банкнотах.

        Проте, сьогодні двері нашого закладу були відкритими для птахів, які пов’язані з прикметами, повір’ями та легендами саме українського народу. Журавлі, лелеки, зозулі, снігурі, синички та інші «небесні обивателі» поділилися з глядачами своїми талантами в області танцю, та власними думками за допомогою співу.

         Національно-екологічні ідеї та традиції стають набагато доступнішими для наших вихованців, адже їх засвоєння відбувається в такому різноманітному та цікавому для них форматі: відкриті заняття, вистави, відео-прогулянки, відвідування визначних місць тощо. Сьогодні ж ми збагатили досвід малечі новими враженнями та знаннями щодо тих птахів, які є такими символічними для всього українського народу.

 • Опубліковано: 23-04-2018, 16:42 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 224 |

Великдень у ЗДО № 43

         Традиції підготовки до Великодня передавалися від покоління до покоління, об'єднуючи всіх людей незалежно від рівня освіченості чи соціального статусу. 

         Педагогічний колектив закладу дошкільної освіти №43 передає своїм вихованцям не лише знання про навколишній світ, а й всю культурно-історичну спадщину, яка, зрештою, стане вагомою частиною їхнього життя. Успадкування надбань українського народу, з його багатовіковими звичаями, поглядами, переконаннями, є метою національного виховання дітей в стінах садочку.

         Веселі ігри, танці, розваги та пісні у дитячому виконанні, стали першим кроком на шляху до зустрічі та святкування Великодня. В результаті, діти не лише дізналися більше про багату історію своєї землі, а й зарядились енергетикою наступаючого свята - дня Воскресіння Христового!

 • Опубліковано: 7-04-2018, 13:33 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 65 |

Традиційним стало вітати жінок саме 8 березня! Щороку наш садочок приєднується до привітань всіх жінок та матерів з цим весняним святом. Слова вдячності, квіти, подарунки, присвячені рядки, виступи та веселі ігри – все це захоплює та надихає на самовдосконалення своєї чи не головної ролі в житті – мами.

Разом з батьками, Ми виховуємо Наше майбутнє! В цьому тендітному віці діти потребують незамінної участі у їхньому житті... І ми робимо все можливе для того, щоб підтримувати їх у всіх починаннях та проявах власної творчості.

Організовані виступи дітлахів відкривають завісу до їхніх вдячних і люблячих сердець, які цими святковими днями просто неможливо не помітити! 

Весняне свято в ЗДО №43Весняне свято в ЗДО №43Весняне свято в ЗДО №43Весняне свято в ЗДО №43

 • Опубліковано: 6-03-2018, 15:36 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 355 |

"Тато, мама, я - спортивна сім'я" у ЗДО №43

"Тато, мама, я - спортивна сім'я" у ЗДО №43"Спорт стає засобом виховання,

коли він  - улюблене заняття кожного".

В. СухомлинськийНаш садочок з легкістю можна порівняти з потягом, який ніколи не стоїть на місці, адже дітлахи-мандрівники невгамовні в своєму прагненні пізнавати Всесвіт. Сьогодні 21 лютого він зупинився на станції "Тато, мама, я – спортивна сім’я", що надало можливість малечі продемонструвати свої спортивні вміння та досягнення.

Як Ви гадаєте, що може бути кращим за подорож, про яку давно мріяв? Відповідь на це запитання знають всі у нашому потязі: що кращою за неї може бути лише поїздка з рідними та близькими людьми.
На нашу думку, спорт - це така ж вагома частина виховання дитини, як і формування у неї морально-етичних поглядів та почуттів. Він не тільки є запорукою здоров'я та гарного настрою, а й закарбовує волю, як стійку рису майбутньої особистості.

Наразі наші вагони заповнені не лише дітлахами, а й людьми, які, безсумнівно, є авторитетом для них у всіх починаннях та зверненнях - батьками маленьких потенційних чемпіонів. Проте, в потязі завжди знайдуться місця для всіх бажаючих подорожувати разом з нами та чекати на наступну зупинку, яка для кожного є загадкою. А для тих, хто має бажання, але не має можливості приєднатися до нас, ми відкриваємо вікно у наш світ висвітлюючи інформацію про "зупинки" на сайті та в соціальних мережах.

 • Опубліковано: 23-02-2018, 13:16 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 65 |

Всі найкращі казки світу часто починаються зі слів: "Жили-були..."
А як вам така історія?

Жили-були найрозумніші, найактивніші , найкмітливіші дітлахи та креативні вихователі. Щодня вони знаходили свою нову "вершину", яку, зрештою, підкоряли.
Одного разу  з'явилася нова можливість довести свою майстерність через спільну діяльність. Завдання полягало в тому, щоб засіяти город взимку і що головне - отримати урожай!

Це вам не казка про "12 місяців": сніги  не розтануть і диво не станеться... І не про "Дюймовочку" мова: не можна втекти від випробувань, які здаються непосильним...
Це унікальна історія про дітей та творчий колектив, які продовжують свою презентацію активного дозвілля взимку. А що з цього вийшло, ви маєте змогу побачити на власні очі...

 "Город на підвіконні" у ЗДО №43"Город на підвіконні" у ЗДО №43"Город на підвіконні" у ЗДО №43

Творча майстерня вихователів груп раннього вікуТворча майстерня вихователів груп раннього віку15 лютого в  ДНЗ №43  була проведена творча  майстерня вихователів груп раннього віку "Багатоканальна діяльність дорослого і дитини як засіб цілісного сприйняття світу та пізнання його складових".

Педагоги вкотре приємно вразили своїм творчим підходом до реалізації запланованого: Пінчук А. М. відкрила двері до "Лабораторії барв", а  Бабар О. В. та Собех Д. В. запланували відвідування тварин в зоопарку.
Організовану елементарну дослідницьку та інтегровану діяльність з пріоритетом природничих завдань та елементами фізкультури вдалося провести з максимальною орієнтацією на всебічний розвиток дітей раннього віку.
За дверима лабораторії на відвідувачів, а згодом - юних помічників, чекали втілені ІКТ технології та цікаві завдання, які розвивають у малят не лише пізнавальні процеси та дрібну моторику рук, а й допомагають засвоїти таке поняття, як "взаємодопомога".
 Веб-прогулянка до зоопарку стала новою емоційною хвилею в житті наших дітлахів. Підготовка ласощів для тварин стала відправним пунктом на шляху до нових вражень, а весела фізкультхвилинка – кінцем шаленої подорожі. Тож можна з упевненістю сказати, що, ця подія ще тривалий час залишатиметься свіжою фарбою на полотні наших спогадів!

Творча майстерня вихователів груп раннього вікуТворча майстерня вихователів груп раннього вікуТворча майстерня вихователів груп раннього віку

 

Творча майстерня вихователів груп раннього віку

 

Творча майстерня вихователів груп раннього віку

 

Творча майстерня вихователів груп раннього віку

 

Творча майстерня вихователів груп раннього віку

 

Творча майстерня вихователів груп раннього віку

 

Творча майстерня вихователів груп раннього віку

 

Творча майстерня вихователів груп раннього віку

 

Творча майстерня вихователів груп раннього віку

 

Творча майстерня вихователів груп раннього віку

 

Творча майстерня вихователів груп раннього віку

 

Творча майстерня вихователів груп раннього віку

 

Творча майстерня вихователів груп раннього віку

 • Опубліковано: 18-02-2018, 13:41 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 465 |