Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад №4 «Калинонька» Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

м. Чернігів, вул. Пухова, 134

E-mail

dnz4.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

-

Директор закладу

завідувач ДНЗ №4 Луговська Олена Миколаївна

Телефон

(0462) 95-29-33

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut4.pdf [3.84 Mb] (cкачувань: 12)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii4.rar [1.48 Mb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura4.rar [51.42 Kb] (cкачувань: 11)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry4.rar [53.14 Kb] (cкачувань: 12)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program4.rar [9.81 Kb] (cкачувань: 5)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

                 330

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

                 295

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами): перелік та кількість групових приміщень, залів, кабінетів.

mtzabez4.rar [52.62 Kb] (cкачувань: 5)

Результати моніторингу якості освіти (діаграми, у відсотках, прізвища дітей не вказуються – за вересень і за травень).

monitoring4.rar [716.38 Kb] (cкачувань: 11)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit4.rar [35.59 Kb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти (відповідно до п. 6 Положення про дошкільний навчальний заклад)

pryom4.rar [12.12 Kb] (cкачувань: 11)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Тиждень безпеки життєдіяльності у ЗДО №4

У рамках Тижня безпеки ігровий тренінг "Будь уважним на дорозі" провели  для хлопчиків та дівчаток старших груп №11 і №3 працівники Чернігівського районного відділення поліції ЧВП ГУНП в Чернігівській області підполковник поліції Царюк Олена Володимирівна та капітан поліції Чикало Сергій Васильович. Діти брали активну участь у моделюванні різних ситуацій для учасників дорожного руху, продемонстрували знання правил безпеки на дорозі та з інтересом розглянули різні види світловідбиваючих аксесуарів, які допоможуть бути помітними у темну частину доби.

Фотозвіт "Тато, мама, я - спортивна сім'я" у ЗДО №4 "Калинонька"Фотозвіт "Тато, мама, я - спортивна сім'я" у ЗДО №4 "Калинонька"Фотозвіт "Тато, мама, я - спортивна сім'я" у ЗДО №4 "Калинонька"

Школа методичної майстерності у ЗДО №4 "Калинонька"

22 лютого у закладі дошкільної освіти №4 «Калинонька» відбулось друге засідання школи методичної майстерності «Роль вихователя-методиста у сприянні професійно-особистісному зростанню педагогів».

Гості обговорили проблеми оптимізації мовленнєвого розвитку, в ході міні-вікторин продемонстрували свою обізнаність у педагогічних технологіях та інноваціях в області формування комунікативної компетентності дитини дошкільного віку.

Вихователь-методист вищої категорії Гудкова Катерина Дмитрівна ознайомила молодих колег із дошкільних закладів міста з одним із варіантів презентації досвіду педагогів закладу – «Педагогічним ярмарком». Використання методів «Педагогічна карусель», «Методична валізка» та «Аукціон дидактичних знахідок» дозволило швидко і ґрунтовно ознайомити колектив та гостей з науковими і методичними засадами та дидактичними знахідками передового досвіду вихователів ЗДО №4 з педагогічним званням «вихователь-методист» Ульянченко Людмили Олександрівни, Пасячнік Лариси Іванівни, Кареліної Ірини Анатоліївни та Кобищі Світлани Вікторівни.

Всі учасники педагогічного ярмарку отримали задоволення, побачили перспективи у власній роботі та знайшли цікаві ідеї.

 

Тиждень БЖД у ЗДО №4Тиждень БЖД у ЗДО №4

Засідання творчої групи практичних психологів закладів дошкільної освіти у ЗДО №4

24 жовтня у закладі дошкільної освіти №4 «Калинонька» відбулось засідання творчої групи психологів. На заході спеціалісти переглянули розвивальне заняття «Подорож до країни Доброти» спрямоване на розвиток комунікативних умінь та навичок безконфліктної взаємодії, яке підготувала та провела практичний психолог – Зубко Віра Геннадіївна з вихованцями старшої групи №12. Під час заняття малята з величезним задоволенням  та зацікавленістю занурились в подорож до казкової країни «Доброти», виконували різноманітні завдання, щоб розчаклувати королеву Ласкаву. Гості відзначили гарну організацію та доцільність обраної тематики в напрямку морально-етичного виховання дошкільників.

Літо – пора цікавих подорожей та відкриттів. Але, щоб дізнатись щось новеньке, розважитись та отримати позитивні емоції, зовсім не обов’язково вирушати у далекі краї.

24 липня вихованці ЗДО №4 «Калинонька» відвідали Чернігівську обласну бібліотеку для дітей. Привітні бібліотечні зали та їх господині радо зустрічали дітлахів, ділилися новинами та відкривали книжкові секрети.  Малюки «пригощались» новинками у «книжковій кав’ярні», дізналися чим абонемент відрізняється від читального залу, та скільки людей працює над створенням книги. Із захватом діти розглядали книги, що вміють розмовляти, та відвідали виставу театру «Пізнайко» за мотивами казки «Заєць-хвалько».

Дорогою до садочка хлопчики і дівчатка активно ділились враженнями та планували разом з батьками йти записуватись до бібліотеки.

  • Опубліковано: 26-07-2018, 13:52 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 99 |

Фізкультурно-патріотична гра «Джура» з елементами геокешингу, або Як козачата Лісову Мавку визволяли

Фізкультурно-патріотична гра «Джура» з елементами геокешингу, або Як козачата Лісову Мавку визволяли

30 травня у закладі дошкільної освіти №4 «Калинонька» вихованці старшої групи №8 прийняли участь у фізкультурно-патріотичній грі «Джура» з елементами геокешингу. Під керівництвом козаків Вернигори та Крутивуса малі козачата змагались у виконанні стройових вправ, перетягуванні каната, подоланні смуги перешкод та знанні козацьких традицій. Відгукнувшись на благання про допомогу від Лісової Мавки, вони негайно ворушили до Березового Гаю,  вправно подолали всі перешкоди Водяника та Лісовика, знайшли 8 ключів, змогли підібрати кожен з них до замків на ланцюгах лісової красуні та звільнити її. Море емоцій та позитиву отримали всі учасники заходу і запрошені гості – інструктори фізкультури ЗДО № 70 та ЗДО №72.

  • Опубліковано: 31-05-2018, 12:57 |
  • Автор: admin
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 128 |