Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 36 «Дивограй» Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14038 м. Чернігів вул.. О. Молодчого, б. 32-А

E-mail

 

dnz36.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://dyvogray.cadok.info

Директор закладу

Ярмоленко Тетяна Петрівна

Телефон

666-610

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-36.rar [2.47 Mb] (cкачувань: 4)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii-36.rar [508.73 Kb] (cкачувань: 4)

 

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura36.rar [8.89 Kb] (cкачувань: 8)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry36.rar [20.22 Kb] (cкачувань: 10)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

pryom-36.rar [18.31 Kb] (cкачувань: 5)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

197

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

261

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez-36.rar [9.22 Kb] (cкачувань: 6)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring36.rar [19.73 Kb] (cкачувань: 9)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit36.rar [16.89 Kb] (cкачувань: 8)

Правила прийому до закладу освіти (відповідно до п. 6 Положення про дошкільний навчальний заклад)

pryom-36.rar [18.31 Kb] (cкачувань: 5)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

СВЯТО КОЗАЦТВА в ЗДО №36

Дружні наші козачата, мов одна родина

І шанують всі, як матір, рідну Україну.

 

  Незабаром свято Покрови. У давнину свято Покрови було найважливішим і шанованим для козаків. Цього дня у Війську Запорізькому відбувалися вибори нового отамана та посвята у козаки.

  Козачата дошкільного навчального закладу №36 напередодні свята також проходили випробовування та змагання. Адже 11 жовтня до нашого садочку завітав сам отаман!  Цікаво й радісно було спостерігати, як хлопці показували не тільки фізичну витривалість, а і знання козацьких традицій. А дівчата, як справжні господині, вболівали за юних козаків і дарували всім запальні танці та пісні.

  Це була одна із яскравих сторінок  життя нашого садочку!

«ДЕНЬ ЗНАНЬ» в ЗДО №36 «ДИВОГРАЙ»«ДЕНЬ ЗНАНЬ» в ЗДО №36 «ДИВОГРАЙ»

Сьогодні у садочку №36 «Дивограй» гамірно і шумно, адже тут святкують День знань. А  свято у них було не звичне, адже в цей день хтось дивно побешкетував і перетворив  всіх вихователів на дітей.

Дітвора охоче взялася «рятувати» своїх вихователів  виконуючі цікаві завдання, вони встигли і потанцювати, і поспівати, і пограти досхочу. Малята попрощались з теплим літечком і повернувши своїх вихователів вступили на поріг нового навчального року.

На згадку про чудовий настрій залишились фото.

«МИ ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» Свято до Дня Незалежності в ЗДО №36На гарний день в Україні чекаємо,
З Днем Незалежності країну вітаємо:
Щастя й удачі всім нам,
Усім українським донькам й синам!

 

     Щорічно, наприкінці серпня, в закладі дошкільної освіти №36 «Дивограй» відзначається державне свято День Прапора та День Незалежності України.

     З цього приводу вихованці разом з вихователями брали участь у геокешингу   «У пошуках карти України».

     Діти виконували цікаві завдання, згадували державні і народні символи, визначні місця нашого міста, грали в народні ігри і спільними зусиллями відшукали всі частини мапи.

     На сам кінець незабутні враження діти отримали від флешмобу під час якого з синьо-жовтих долоньок утворили  державний прапор України.

У серці з Україною були і будемо назавжди великі і малі.

Міжнародний день захисту дітей в ЗДО №36 «ДИВОГРАЙ»Міжнародний день захисту дітей в ЗДО №36 «ДИВОГРАЙ»

Традиційне дитяче свято - Міжнародний день захисту дітей з нетерпінням очікує дітвора закладу дошкільної освіти №36 «ДИВОГРАЙ».  Цього дня на дітей очікувала велика кількість святкових заходів: конкурси, розваги та змагання.

Діти з великим задоволенням виконували завдання від викрадачів Літечка. Дзвінкий сміх і веселощі лунали навкруги, а на сам кінець  яскраві малюнки на асфальті стали справжньою окрасою садка.

День вишиванки в ЗДО №36 «Дивограй»

День вишиванки традиційно відзначається у третій четвер травня. Це всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій. Воно єднає українців незалежно від їхньої статі, соціального статусу, віросповідань чи політичних поглядів.  Дошкільний навчальний заклад  № 36 «Дивограй» підтримало цю традицію і сьогодні  біля центрального входу в садочок  діти виклали український орнамент вишиванки. Ось вони: вишиті, вигаптувані чудові вишиваночки на дітях і дорослих нашого садка, що святкують всією родиною День вишиванки. І родинна світлиця враз наповнилася особливим сонячним, святковим  світлом, як і мало бути. Тож хай започатковане свято розквітне калиною у оселях наших діток і дорослих.

 • Опубліковано: 17-05-2018, 14:27 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 44 |

День сім’ї в ЗДО №36 «ДИВОГРАЙ»

 15 травня щорічно відзначається Міжнародний день сім’ї.

Саме напередодні цього дня в ЗДО №36 було проведено смартмоб, який залучив до участі більшість сімей нашого закладу.

Для цього в мережі інтернет було створено групу ДНЗ#36_ДЕНЬ СІМ’Ї, батьки отримали чітку інструкцію, щодо участі і на протязі тижня мали змогу за допомогою світлин і хештеків до них розказати про свої родини.

Кращі фото 15 травня прикрасили РОДИННЕ ДЕРЕВО «ДИВОГРАЙ» , яке стало справжньою окрасою нашого садочку, і в День сім’ї збирало веселі посмішки і відгуки учасників смартмобу.

 • Опубліковано: 16-05-2018, 08:00 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 73 |

Рятувальники ДПРЧ в ЗДО №36

Під час проведення «Тижня БЖД» в заклад дошкільної освіти №36 «Дивограй» завітали рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Пожежники ознайомили дітей із своєю професією та розповіли про основні завдання роботи. Також рятувальники нагадали малюкам про основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Після навчальної бесіди вихованцям показали та розповіли про функції пожежного автомобіля. А на сам кінець, малюки змогли потримати у руках рятувальне обладнання та приміряти екіпірування.

Чим вражає український дитячий садок німецького педагога?

 «Діти в чернігівських дитячих садках дисципліновані й поводяться значно тихіше за своїх німецьких ровесників. А ще вони багато вчаться!», – такими стали перші враження з відвідин чернігівського закладу дошкільної освіти №36 «Дивограй» пані Хільдегад Ріхтер, виховательки дитячого садка  в німецькому місті Меммінген.

     Разом зі своїм чоловіком, також педагогом, Отфрідом Ріхтером вона в місті над Десною не вперше. Близько 20 років триває плідне співробітництво освітян Чернігова та Меммінгена, і двосторонні робочі візити стали звичною справою.

     Цього разу німецькі педагоги побували у неофіційній дружній  поїздці до Сіверського краю. Вони залюбки оглянули визначні історико-культурні пам’ятки древнього Чернігова, ознайомилися з особливостями організації навчально-виховного процесу в ланці дошкільної освіти.

     Зокрема, пані Хільдегад Ріхтер була вражена тим, що українські дитячі садки такі великі, і тим, як багато в них вихованців.

    - Чи достатньо в них часу для вільних ігор? – поцікавилася іноземна гостя, - адже в усіх садкових групах діти зосереджені на заняттях.

    Також німецький педагог поділилася з чернігівськими колегами ефективним досвідом облаштування навчально-ігрового простору для малюків у закладах дошкільної освіти Меммінгена.

    За словами пані Ріхтер, кожна групова кімната в них поділена на чотири секції. В одному куточку діти читають книжки, в інших – граються з іграшками, конструюють, роблять поробки. І діти самі вирішують, в якому куточку вони хочуть займатися.

    А «розтопили» педантичну німецьку душу надзвичайні художні твори, виконані маленькими чернігівцями у різних техніках власноруч, смачні пиріжки з садкової кухні й неймовірна щирість господарів. 

 • Опубліковано: 2-05-2018, 09:23 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 552 |

Навчання вихователів за ПМК «Впевнений старт» в ЗДО №36

24 квітня в ЗДО №36 «ДИВОГРАЙ» було проведено навчання вихователів закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».

Тренінг проводила вихователь Давидович Аліна В’ячеславівна, в ньому взяли участь вихователі ЗДО №15, ЗДО №76, ЗДО №39, ЗДО№17, ЗДО №27.

 Аліною В’ячеславівною було  презентовано програмно-методичний комплекс «Впевнений старт», а також вихователі  мали змогу  випробувати алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку. Більшість з присутніх на тренінгу висловили захопленість даною програмою, для себе виділили зручність користування, економію власного часу для ведення ділової документації вихователя та доступність матеріалів в підготовки до занять.