Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 14 «Малятко»

Адреса

вул. Івана Мазепи, 58

E-mail

dnz14.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 

Завідувач

Ричкова Олена Володимирівна

Телефон

66-29-73

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Statut14.rar [1.16 Mb] (cкачувань: 10)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

Licenzii14

Структура та органи управління закладу освіти

 

Struktura14.rar [9.37 Kb] (cкачувань: 15)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

Kadry14.rar [9.22 Kb] (cкачувань: 23)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

Program14.rar [10.66 Kb] (cкачувань: 10)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

350 дітей

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

176

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами): перелік та кількість групових приміщень, залів, кабінетів.

Mtzabez14.rar [15.01 Kb] (cкачувань: 6)

Результати моніторингу якості освіти (діаграми, у відсотках, прізвища дітей не вказуються – за вересень і за травень).

Monitoring14.rar [96.76 Kb] (cкачувань: 11)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

Zvit14

Правила прийому до закладу освіти (відповідно до п. 6 Положення про дошкільний навчальний заклад)

Pryom14.rar [12.08 Kb] (cкачувань: 12)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

Не надаються

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Святкові весняні ранкиСвяткові весняні ранки

  Зустрічали Весну та вітали своїх найрідніших матусь і бабусь дошкільнята ДНЗ №14 «Малятко» під час святкових ранків. В ці дні лунали найщиріші слова вітання та пісні для найкращих мам.

  Та найбільше запам’яталося дівчаткам середніх груп та їх мамам старовинне обрядове свято «Закосичення». «Благословіть, мати, косу заплітати» - звертались вони до мам. «Плетися коса – родися краса» - промовляли матусі, заплітаючи коси своїм донечкам. А на згадку про свято хлопчики подарували дівчаткам кольорові стрічки, прикрашені квітами.

Здоров’я  дитини - багатство родиниЗдоров’я  дитини - багатство родини

Під таким девізом відбулися спортивне змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я» у ДНЗ №14 «Малятко». Веселі конкурси, запальний таночок , а також спілкування родин дошкільнят одна з одною зробили цю подію незабутньою як для дітей, так і для їх батьків. Не залишилися юні спортсмени і без подарунків. Перемогла дружба!

Раз добром нагріте серце — вік не охолоне

Саме під таким гаслом пройшов Всеукраїнський день доброти у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №14 «Малятко». Дошкільнята презентували малюнки своїх улюбленців, розповідали цікаві історії про них, про те, як піклуються про друзів своїх менших. Педагоги в цікавій формі провели заняття, на яких діти прийшли до висновку, що  «ми відповідаємо за тих, кого приручили».

  Долучились до відзначення Дня доброти і батьки. Протягом тижня вони приносили корм для тварин, який дошкільники потім передали зооорганізації «Крок до тварин».

Зимові свята у ЗДО №14

Весело та гамірно було у залі Чернігівського дошкільного навчального закладу №14 «Малятко», адже тут зібралась дружня родина дошкільнят та педагогів, щоб ще раз пригадати події зимових свят. А запросили дітей до своєї оселі Господар та Господиня. Та не просто запросили, а щоб заколядувати, защедрувати, Козу поводити та засіяти на добро та здоров’я.

Назва закладу: Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 14 «Малятко» Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантні посади: вихователі - 2 ставки, музичний керівник - 1 ставка.

Адреса закладу: м.Чернігів, вул. Івана Мазепи, 58, т. 66-29-73.

 

Тиждень безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗДО №14Тиждень безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗДО №14Тиждень безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗДО №14Тиждень безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дорожнього руху в ЗДО №14

Неймовірно цікавими і насиченими були для дошкільнят ЗДО №14 «Малятко» Тиждень безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дорожнього руху. Під час екскурсіі малята вчились бути відповідальними пішоходами, закріплювали правила поведінки серед природи. Зустріч з інспектором поліції Палуб А.С. подарувала не лише нові знання, а й неповторні емоції від можливості відчути себе водієм поліцейської машини. Не менш вразила дітей екскурсія до пожежної частини. Можливість приміряти шолом пожежників, почути розповідь про пожежні машини та обладнання спонукала дошкільнят до роздумів про значення цієї героїчної професії. А потім всі враження було перенесено на папір. Так з’явилась виставка дитячих робіт «Про безпеку треба знати».

Дошкільнята вчилися долати страхиДошкільнята вчилися долати страхиДошкільнята вчилися долати страхи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Чи то Хелловін, чи то День веселого Монстрика, а можливо і День смачного Гарбузика відзначали дошкільнята та педагоги ЗДО №14 «Малятко» в останній день жовтня. Під час заняття з фізкультури діти мандрували стежками Зачарованого лісу, змагалися у «польотах» на мітлах у Хогвартсі, створювали портрет Гарбузика і виконували інші завдання від Маленького Привида. І в той же час дошкільнята вчилися долати страхи під час різноманітних вправ разом з практичним психологом. Було неймовірно весело і зовсім не страшно!

Козацьке свято в ДНЗ №14Козацьке свято в ДНЗ №14Козацьке свято в ДНЗ №14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Ми  - маленькі козачата,

ми -  нащадки козаків».

    Саме під таким гаслом розпочалося свято до Дня Українського козацтва у Чернігівському дошкільному закладі №14 «Малятко». Хлопчики старших груп проявляли спритність, розум, силу, відвагу у подоланні перешкод та вирішенні завдань, щоб довести всім присутнім на святі гостям, що вони з гордістю можуть називатися «козачатами».

За подіями спостерігали поважні гості: методист МЦ Управління освіти Чернігівської міської ради В.І. Мисник,  головний отаман Чернігівського козацького округу, генерал-полковник Г.В. Яхимович та батьки. В кінці свята кожен хлопчик отримав «Універсал» з рук справжнього козака. А маленькі господині пригощали всіх гостей печеною картоплею з чугуна, салом та смачними пиріжками.

День народження смайлика в ЗДО №14

19 вересня світ святкує День народження смайлика. Неможливо уявити, як можна жити без цього веселого жовтого кружечка.  Педагоги та дошкільнята ЗДО №14 «Малятко» відзначили цей день яскраво та весело. День народження буває лише раз на рік, але гасло залишається з нами назавжди: «ПОСМІХАЙСЯ!  ТОБІ ЛИЧИТЬ ПОСМІШКА!!!»