Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад №1, центр психофізичного та інтелектуального розвитку дітей Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

м. Чернігів вул. Київська,30

E-mail

dnz1.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

---------

Директор закладу

Нікітченко Світлана Володимирівна

Телефон

67-28-90

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut1.rar [1.45 Mb] (cкачувань: 16)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii1.rar [1.49 Mb] (cкачувань: 7)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura1.rar [15.31 Kb] (cкачувань: 13)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry1.rar [10.95 Kb] (cкачувань: 26)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program1.rar [10.25 Kb] (cкачувань: 9)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

246

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

408

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez1.rar [15.28 Kb] (cкачувань: 15)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring1.rar [22.7 Kb] (cкачувань: 17)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit1.rar [36.22 Kb] (cкачувань: 14)

Правила прийому до закладу освіти

pryom1.rar [38.77 Kb] (cкачувань: 14)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

Осінні свята в ДНЗ №1

Дуже гамірно і весело  на цьому тижні  у садочку №1. Бо молодші діти  святкують День народження групи, а середні і старші – свято Осені.

І те, і друге свято – яскрава та радісна подія  в житті дітей.

Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки зробили чарівне дійство незабутнім як для його маленьких талановитих акторів, так і для батьків-глядачів. Сучасні  казкові  герої, незвичайні  світлові і звукові ефекти, креативне оформлення-все це було  яскравим і незабутнім для учасників свята.

 Не  залишилися  діти і без сюрпризів: на День народження групи до дітей завітав та покружляв з ними у хороводі  великий Торт, а  чарівна Осінь на своє свято принесла дітям запашний коровай.

Танцювальний майстер-клас в ЗДО №1

Вже вдруге за цей рік, 18 вересня, музичні керівники  міста зустрілися на базі здо №1 зі своєю колегою-наставником, доцентом, кандидатом педагогічних наук, автором книги  «Дитяча хореографія» А.С.Шевчук.

В основу майстер-класу була покладена методика  використання українських  танців в практичній роботі з дітьми.

Розпочалася чотирьохгодинна зустріч з практичного кола , вивчення основних рухів Чернігівської польки і закінчилась  впровадженням в практику народних хороводів.

В ході роботи, на прикладі «Кольорового  листопаду», було розкрито методику навчання і засвоєння танцю дітьми.

В процесі практичної діяльності Антоніна Семенівна надала колегам чудові рекомендації – «секрети» вивчення і закріплення танцювальних рухів.

Всі залишили музичну залу втомлені, але щасливі від збагачених знань і отриманих вражень.

День знань у Чернігівському дошкільному навчальному закладі № 1

03 вересня 2018 року на подвір´ї Чернігівського дошкільного навчального заклад № 1, центру психофізичного та інтелектуального розвитку дітей, Чернігівської міської ради Чернігівської області було весело та гамірно.

У цей світлий і радісний день – День знань – для дошкільнят організовано та проведено цікаву розважальну програму. У ході заходу вихованці разом з Мальвіною та Міккі Маусом залюбки долучилися до різноманітних конкурсів, рухливих ігор і  запальних таночків.

Семінар з елементами тренінгу для помічників вихователів у ДНЗ №1

08 червня 2018 року для помічників вихователів Чернігівського ДНЗ №1 практичним психологом Дягло Т.А. та завідувачем Нікітченко С.В. було проведено семінар з елементами тренінгу «Збереження психологічного здоров’я  помічника вихователя».

 На ньому  було розглянуто питання уявлення працівників закладу про психологічне здоров’я людини, надано методичні рекомендації щодо  використання  елементів саморефлексії та самоаналізу.

Завідувач Нікітченко С.В. довела до всіх присутніх основну тезу зустрічі: якщо  людина  урівноваже­на  та спокійна, має гарний настрій та вміє контролювати свої емоції та ре­акції за будь-яких умов, то це позитив­но впливає також на  всіх, хто її оточує.

Всі присутні визначили   основні  причини  стресу та реакцію на них .

Психолог Дягло Т.А.   акцентувала увагу на тому, що небезпечний не сам стрес, а особливості його переживання та кон­флікти, які він може провокувати. Тому потрібно  негайно вийти з позиції «страуса», усвідомити реальну си­туацію, визнати  наявність  стресу та шляхи виходу з даної ситуації.

Усім  присутнім було запропоновано  визначити    основні  причини  стресу та реакцію на них.

Учасники семінару  також практично опрацювали різні техніки антистресової допомоги.

 • Опубліковано: 8-06-2018, 15:52 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 183 |

У зв’язку з тим, що завідувач Чернігівського ДНЗ №1  з 11.06 по15.06.2018 року буде знаходитись у відрядженні, звіт керівника переноситься  з 12 червня на 21 червня 2018 року.

 • Опубліковано: 5-06-2018, 16:57 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 286 |

Міжнародний день захисту дітей у ДНЗ №1

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У цей день у дошкільному навчальному закладі №1 Чернігівської міської ради для дітей проведено свято з конкурсами, пізнавальними заходами.

Зранку дітей привітно зустрічали святково вбрані  майданчики.

Для всіх, хто любить малювати, керівником зображувальної діяльності було проведено конкурс малюнка на асфальті «Ми щасливі діти України». Також було підсумовано результати конкурсу психологічно-креативного змісту «»Намалюй те, про що би ти хотів розповісти».

Потім  всіх бажаючих дітей чекало свято з елементами геокешингу, яке підготували інструктори з фізичної культури, музичний керівник та керівник гуртка  з хореографії. Дошкільники відшуковували «скарби дитинства» за допомогою карток-підказок, супроводжуючи кожну перемогу музичним номером. Велике захоплення викликало змагання дітей на самокатах, ігри з клоунами , ігри з мильними бульбашками. А в другу половину дня всіх батьків і дітей чекала святкова дитяча дискотека.

Назва закладу освіти: Чернігівський дошкільний навчальний заклад №1, центр психофізичного та інтелектуального розвитку дітей Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантна посада: музичний керівник (2 ставки). 

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Київська, 30, тел. 67-28-90.

 • Опубліковано: 24-05-2018, 10:59 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 326 |

Дитина має право на сім’ю

15 травня в Чернігівському дошкільному навчальному закладі  №1 відбулися загальні батьківські збори  на тему:  «Діти мають право».

 Завідуюча  Нікітченко С.В. познайомила батьків з нормативними документами, які регламентують права дітей. Зокрема вона наголосила,

 що 15 травня визнано Днем сім’ї і кожна дитина має право на сім’ю, на турботу та піклування .

Потім діти в театралізовано-музичному дійстві  показали, що вони знають про свої права і просять батьків не порушувати їх.

 • Опубліковано: 16-05-2018, 13:53 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 127 |

Науково-практичний семінар у ДНЗ №1

У наш час шалених обертів набирає спрага таких духовних орієнтирів як моральність, чистота мислення і серця, культура і духовність. І надзвичайно важливо сьогодні дати дітям, маленьким громадянам України, уявлення про державу, закон, права та обов’язки, формувати людські чесноти.

4 травня 2018 р. в  Чернігівському дошкільному навчальному закладі №1 для педагогів закладу  було проведено науково-практичний  семінар  з проблеми «Формування  активної громадянської  позиції дошкільників», в ході якого було акцентовано на інтегрований підхід до реалізації громадського виховання   дошкільників. Під час теоретичної частини була звернута увага присутніх на значення дошкільного  закладу в формуванні громадянської  позиції, суть якої  в формуванні національносвідомого громадянина, патріота, тобто людини, якій притаманні особистісні якості й риси характеру, світогляд та спосіб мислення, почуття, вчинки та поведінка, спрямовані на саморозвиток демократичного громадянського суспільства в Україні.

У практичному модулі  вихователі кожної групи показали мультимедійні презентації , які актуальні для впровадження  в практику роботи з дітьми з проблеми громадянського виховання. 

 • Опубліковано: 5-05-2018, 12:08 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 285 |