Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад №1, центр психофізичного та інтелектуального розвитку дітей Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

м. Чернігів вул. Київська,30

E-mail

dnz1.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

---------

Директор закладу

Нікітченко Світлана Володимирівна

Телефон

67-28-90

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut1.rar [1.45 Mb] (cкачувань: 15)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii1.rar [1.49 Mb] (cкачувань: 6)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura1.rar [15.31 Kb] (cкачувань: 10)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry1.rar [10.95 Kb] (cкачувань: 24)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program1.rar [10.25 Kb] (cкачувань: 8)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

246

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

408

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez1.rar [15.28 Kb] (cкачувань: 14)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring1.rar [22.7 Kb] (cкачувань: 15)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit1.rar [36.22 Kb] (cкачувань: 11)

Правила прийому до закладу освіти

pryom1.rar [38.77 Kb] (cкачувань: 13)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

День знань у Чернігівському дошкільному навчальному закладі № 1

03 вересня 2018 року на подвір´ї Чернігівського дошкільного навчального заклад № 1, центру психофізичного та інтелектуального розвитку дітей, Чернігівської міської ради Чернігівської області було весело та гамірно.

У цей світлий і радісний день – День знань – для дошкільнят організовано та проведено цікаву розважальну програму. У ході заходу вихованці разом з Мальвіною та Міккі Маусом залюбки долучилися до різноманітних конкурсів, рухливих ігор і  запальних таночків.

Семінар з елементами тренінгу для помічників вихователів у ДНЗ №1

08 червня 2018 року для помічників вихователів Чернігівського ДНЗ №1 практичним психологом Дягло Т.А. та завідувачем Нікітченко С.В. було проведено семінар з елементами тренінгу «Збереження психологічного здоров’я  помічника вихователя».

 На ньому  було розглянуто питання уявлення працівників закладу про психологічне здоров’я людини, надано методичні рекомендації щодо  використання  елементів саморефлексії та самоаналізу.

Завідувач Нікітченко С.В. довела до всіх присутніх основну тезу зустрічі: якщо  людина  урівноваже­на  та спокійна, має гарний настрій та вміє контролювати свої емоції та ре­акції за будь-яких умов, то це позитив­но впливає також на  всіх, хто її оточує.

Всі присутні визначили   основні  причини  стресу та реакцію на них .

Психолог Дягло Т.А.   акцентувала увагу на тому, що небезпечний не сам стрес, а особливості його переживання та кон­флікти, які він може провокувати. Тому потрібно  негайно вийти з позиції «страуса», усвідомити реальну си­туацію, визнати  наявність  стресу та шляхи виходу з даної ситуації.

Усім  присутнім було запропоновано  визначити    основні  причини  стресу та реакцію на них.

Учасники семінару  також практично опрацювали різні техніки антистресової допомоги.

 • Опубліковано: 8-06-2018, 15:52 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 107 |

У зв’язку з тим, що завідувач Чернігівського ДНЗ №1  з 11.06 по15.06.2018 року буде знаходитись у відрядженні, звіт керівника переноситься  з 12 червня на 21 червня 2018 року.

 • Опубліковано: 5-06-2018, 16:57 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 262 |

Міжнародний день захисту дітей у ДНЗ №1

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У цей день у дошкільному навчальному закладі №1 Чернігівської міської ради для дітей проведено свято з конкурсами, пізнавальними заходами.

Зранку дітей привітно зустрічали святково вбрані  майданчики.

Для всіх, хто любить малювати, керівником зображувальної діяльності було проведено конкурс малюнка на асфальті «Ми щасливі діти України». Також було підсумовано результати конкурсу психологічно-креативного змісту «»Намалюй те, про що би ти хотів розповісти».

Потім  всіх бажаючих дітей чекало свято з елементами геокешингу, яке підготували інструктори з фізичної культури, музичний керівник та керівник гуртка  з хореографії. Дошкільники відшуковували «скарби дитинства» за допомогою карток-підказок, супроводжуючи кожну перемогу музичним номером. Велике захоплення викликало змагання дітей на самокатах, ігри з клоунами , ігри з мильними бульбашками. А в другу половину дня всіх батьків і дітей чекала святкова дитяча дискотека.

Назва закладу освіти: Чернігівський дошкільний навчальний заклад №1, центр психофізичного та інтелектуального розвитку дітей Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Вакантна посада: музичний керівник (2 ставки). 

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Київська, 30, тел. 67-28-90.

 • Опубліковано: 24-05-2018, 10:59 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 281 |

Дитина має право на сім’ю

15 травня в Чернігівському дошкільному навчальному закладі  №1 відбулися загальні батьківські збори  на тему:  «Діти мають право».

 Завідуюча  Нікітченко С.В. познайомила батьків з нормативними документами, які регламентують права дітей. Зокрема вона наголосила,

 що 15 травня визнано Днем сім’ї і кожна дитина має право на сім’ю, на турботу та піклування .

Потім діти в театралізовано-музичному дійстві  показали, що вони знають про свої права і просять батьків не порушувати їх.

 • Опубліковано: 16-05-2018, 13:53 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 76 |

Науково-практичний семінар у ДНЗ №1

У наш час шалених обертів набирає спрага таких духовних орієнтирів як моральність, чистота мислення і серця, культура і духовність. І надзвичайно важливо сьогодні дати дітям, маленьким громадянам України, уявлення про державу, закон, права та обов’язки, формувати людські чесноти.

4 травня 2018 р. в  Чернігівському дошкільному навчальному закладі №1 для педагогів закладу  було проведено науково-практичний  семінар  з проблеми «Формування  активної громадянської  позиції дошкільників», в ході якого було акцентовано на інтегрований підхід до реалізації громадського виховання   дошкільників. Під час теоретичної частини була звернута увага присутніх на значення дошкільного  закладу в формуванні громадянської  позиції, суть якої  в формуванні національносвідомого громадянина, патріота, тобто людини, якій притаманні особистісні якості й риси характеру, світогляд та спосіб мислення, почуття, вчинки та поведінка, спрямовані на саморозвиток демократичного громадянського суспільства в Україні.

У практичному модулі  вихователі кожної групи показали мультимедійні презентації , які актуальні для впровадження  в практику роботи з дітьми з проблеми громадянського виховання. 

 • Опубліковано: 5-05-2018, 12:08 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 259 |

Музика-мова душі. Зустріч з учнями музичної школи у ДНЗ №1

Музика – могутній засіб всебічного розвитку дитини, формування її духовного світу. Вона розширює її кругозір, знайомить з різноманітними явищами, збагачує почуттями, викликає радісні переживання, сприяє вихованню правильного ставлення до навколишнього світу.

Залучення до музики активізує сприймання, мислення та мову, виховує високий естетичний смак, розвиває музичні здібності, уяву, творчу ініціативу, всебічно впливає на її розвиток.

Ввести дітей  Чернігівського ДНЗ №1  в чарівний світ музики  допомогли учні Чернігівської музичної школи №2 імені Євгена Богословського, які  3 травня завітали на гостини до закладу.  Юні таланти продемонстрували свої вміння гри на різних музичних інструментах. Звучала красива мелодія  піаніно, виводила свою  мелодію скрипка, надихала на фантазію флейта….

В залі панувала атмосфера  натхнення і творчості. Таке враження, ніби діти попали в особливий  духовний  світ,  де є прагнення до  духовної краси, служіння загальній користі та добру...

Дякуємо молодим даруванням за незабутню зустріч…

 • Опубліковано: 3-05-2018, 17:50 |
 • Автор: admin
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 137 |

Семінар-тренінг для музичних керівників та керівників гуртків з хореографії у ЗДО №1

18 квітня  в Чернігівському дошкільному навчальному закладі №1 було проведено семінар-тренінг для музичних керівників та керівників гуртків з хореографії  з проблеми «Розвиток дитини в музично-руховій діяльності». Своїми надбаннями  з педагогами поділилася  доцент, кандидат педагогічних наук, автор програми «Дитяча хореографія», одна з авторів Базового компонента дошкільної освіти в Україні Антоніна Семенівна Шевчук.

 За 4,5 години проведення семінару всі присутні  в черговий раз виділили основні завдання розвитку дитини в музично-руховій діяльності  та її особливості. Разом з Антоніною Семенівною   музичні керівники детально розібрали види музичних рухів. Наставник  презентувала  та показала правильне виконання вальсових базових рухів ,  поетапне формування навичок, засвоєння танцю, практичне інтегрування  дитячого репертуару в різні види музично-рухової діяльності. В ході роботи педагоги відразу отримували  відповіді на свої запитання, що говорить про те, що з ними працював справжній «майстер-професіонал» своєї справи.

Всі залишили заклад втомлені, але з позитивними враженнями від всього побаченого та почутого на цій зустрічі і з надією на подальшу співпрацю.