Повна назва закладу дошкільної освіти

Чернігівський дошкільний навчальний заклад №1, центр психофізичного та інтелектуального розвитку дітей Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

м. Чернігів вул. Київська,30

E-mail

dnz1.d@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

---------

Директор закладу

Нікітченко Світлана Володимирівна

Телефон

67-28-90

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut1.rar [1.45 Mb] (cкачувань: 22)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii1.rar [1.49 Mb] (cкачувань: 8)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura1.rar [15.31 Kb] (cкачувань: 15)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry1.rar [10.95 Kb] (cкачувань: 32)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти (в тому числі парціальні програми)

program1.rar [10.25 Kb] (cкачувань: 12)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

246

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

408

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez1.rar [15.28 Kb] (cкачувань: 19)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring1.rar [22.7 Kb] (cкачувань: 20)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit1.rar [36.22 Kb] (cкачувань: 18)

Правила прийому до закладу освіти

pryom1.rar [38.77 Kb] (cкачувань: 21)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

Тиждень знань з ОБЖД в ЗДО № 1

У період з  7 по 11 жовтня 2019 року в ЗДО № 1 проведено «Тиждень  знань з основ безпеки життєдіяльності». Освітня робота була спрямована на формування особистої безпеки та захисту життя кожного учасника освітнього процесу. З дітьми розглянуто можливі небезпечні ситуації в природному, соціальному та предметному довкіллі. До участі в тематичному тижні були запрошені представники відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції. Начальником відділу, лейтенантом поліції Палуб А. С. та сержантом поліції Мельник О. М. з дітьми старших вікових груп проведено тематичні заняття на тему: «Обережно, незнайомець!» та «Безпека на дорозі». Дошкільнята почули від правоохоронців багато цікавого й корисного та найбільш за все дітей вразив службовий автомобіль. Кожен охочий міг посидіти за його кермом і відчути себе справжнім поліцейським.

Школа молодого музичного керівника у ЗДО № 1

30 вересня 2019 р. на базі ЗДО № 1 пройшло перше засідання Школи молодого музичного керівника. Захід відвідали 9 молодих спеціалістів. У ході роботи музичний керівник Ковальова І. В. ознайомила учасників з документацією музкерівника, особливостями планування освітнього процесу. З вихованцями середньої групи № 7 педагог продемонструвала сюжетно–ігрове заняття, акцентуючи увагу молодих спеціалістів на поєднанні різних видів дитячої музичної діяльності. В аналітичному блоці «Відкритий мікрофон» присутні музичні керівники обмінялись думками, враженнями та отримали відповіді на хвилюючі питання від досвідченої колеги.

«Сухомлинські вечорниці» у ЗДО № 1

Із нагоди відзначення  101-ї річниці з Дня Народження В. О. Сухомлинського  23 вересня 2019 року у ЗДО №  1 відбулися «Сухомлинські вечорниці». У  ході заходу педагогічним колективом розглянуто питання  використання творчого доробку великого педагога під час організації життєдіяльності вихованців закладів дошкільної освіти сьогодення. Інтерактивні форми роботи сприяли пошуку актуальних підходів використання безцінних ідей великого Вчителя у вирішенні проблеми наступності між дошкіллям та початковою ланкою Нової української школи.

Наприкінці вечорниць вихователі обмінялися власним досвідом використання педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського у практиці роботи з дітьми.

Нові вершини знань долати готові!

Весело та цікаво святкували День Знань вихованці ЗДО № 1.  У цей особливий день для дошкільників проведено цікаву розвагу «Ялина знань».  Кмітливі та допитливі малята  разом з Смішинкою-Іринкою, Вікулею та Сестричкою залюбки приймали участь у іграх, конкурсах і запальних таночках.

На згадку про радісну подію залишилися яскраві та неймовірно прекрасні  малюнки маленьких художників.

Навчаємо і навчаємося…

17 травня 2019 року на базі ЗДО №1 директором КУ «Інклюзивно-ресерсного центру №1» Підмогильною О.В.  було проведено семінар для вчителів-логопедів міста щодо впровадження   інформативно-комунікативних технологій в корекційно-педагогічній  роботі з дітьми  із особливими освітніми потребами.

Учителі-логопеди дошкільного закладу №1 Ющенко М.П. та Безкоровайна Л.Ю. поділились досвідом ефективного використання ІКТ  на групових та підгрупових заняттях з дітьми.

Педагогів було ознайомлено також з діагностичними методиками  в корекційній роботі з дітьми особливими освітніми потребами.

Значна увага була приділена результативності роботи методичних об’єднань вчителів-логопедів у 2018-2019 н. р.

Святкуємо Великдень у дружній родині ЗДО №1Святкуємо Великдень у дружній родині ЗДО №1

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ В ЗДО №1

Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища. З цією  метою  в період з

15 по 19 квітня  2019 року було проведено  тиждень безпеки дітей, в ході якого  навчали  дітей  основам безпечної поведінки в соціумі.

Педагогічна декада у ЗДО №1

У рамках декади педагогічної майстерності  22 лютого 2019 року гостинно відкрив двері  для  своїх колег заклад дошкільної освіти №1.

Своїми практичними здобутками поділилися з колегами вихователі старших груп Потій Л.П., Потапенко В.А., молодшої групи Яблонська Т.В.

Педагоги   показали можливість  вдалої реалізації  в практику роботи з дітьми новітніх технологій: коректурних таблиць, мнемотехніки, комп’ютерних ігор, наочного моделювання. Присутні колеги   відмітили  доцільність використання пошуково-дослідницької діяльності, елементів штампування, елементів «мозкового штурму», проведення квесту   для логічного розвитку і збагачення освітньої діяльності дітей.

Осінні свята в ДНЗ №1

Дуже гамірно і весело  на цьому тижні  у садочку №1. Бо молодші діти  святкують День народження групи, а середні і старші – свято Осені.

І те, і друге свято – яскрава та радісна подія  в житті дітей.

Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки зробили чарівне дійство незабутнім як для його маленьких талановитих акторів, так і для батьків-глядачів. Сучасні  казкові  герої, незвичайні  світлові і звукові ефекти, креативне оформлення-все це було  яскравим і незабутнім для учасників свята.

 Не  залишилися  діти і без сюрпризів: на День народження групи до дітей завітав та покружляв з ними у хороводі  великий Торт, а  чарівна Осінь на своє свято принесла дітям запашний коровай.