Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня спеціалізована школа І ступеня №36з поглибленим вивченням іноземних мов

Адреса

14030, м. Чернігів,вул. Захисників України, 14а

E-mail

Chernigiv036@gmail.com

Сайт закладу

http://school36.tk/

Директор закладу

Ображей Ольга Михайлівна

Телефон

(04622) 3-91-97
(04622) 3-10-36

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut36.rar [1.25 Mb] (cкачувань: 5)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii36.rar [407.02 Kb] (cкачувань: 5)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura36.rar [12.4 Kb] (cкачувань: 6)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry36.rar [10.1 Kb] (cкачувань: 22)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program36.rar [10.11 Kb] (cкачувань: 10)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO36-2019.docx [15.1 Kb] (cкачувань: 5)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

240

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

227

Мова (мови) освітнього процесу

державна - українська

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez36.rar [10.54 Kb] (cкачувань: 9)

 

Результати моніторингу якості освіти

monitoring36.rar [26.05 Kb] (cкачувань: 10)

 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit36.rar [59.14 Kb] (cкачувань: 11)

Правила прийому до закладу освіти

pryom36.rar [10.2 Kb] (cкачувань: 20)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Інформацію оновлено 25.02.2019

Освітяни міста вийшли на весняну толокуОсвітяни міста вийшли на весняну толокуОсвітяни міста вийшли на весняну толоку

 

 

 

 

 

 

 

13 квітня, працівники управління освіти Чернігівської міської ради на чолі з керівником Білогурою Василем Олексійовичем, а також керівники та педагоги закладів загальної середньої та дошкільної освіти долучилися до загальноміської толоки. У рамках проведення місячника з благоустрою та Дня довкілля, освітяни міста наводили лад у Центральному парку культури та відпочинку. Уже традиційна весняна толока ще раз довела, що краса міста в наших руках і Великодні свята наше місто зустріне чистим і затишним.

Профілактика булінгу в СЗОШ І ст. №36

У загальноосвітній спеціалізованій школі І ступеня №36 з поглибленим вивченням іноземних мов 03 березня 2019 року відбулася зустріч учнів 2-3 класів з інспектором патрульної поліції по зв’язках з громадськістю Аліною Палуб. Головна мета зустрічі –  профілактика булінгу.

Учням надали інформацію, куди можна звертатися за допомогою, якщо вони стали жертвою чи свідком насильства та наголосили про відповідальність перед законом за протиправні дії.

Діти уважно слухали патрульну та із задоволенням відповідали на запитання. З бесіди школярі робили висновок, що найдорожчий скарб людини – це її життя і здоров’я.

Cемінар для вихователів ГПД шкіл міста у ЗЗСО №36

21 березня 2019 р. у Чернігівській загальноосвітній спеціалізованій школі I ступеня №36 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся семінар для вихователів ГПД шкіл міста. На семінарі директор школи Ображей О.М. у своєму виступі презентувала системну творчу роботу всього колективу з теми: «Застосування здоров’язберігаючих педагогічних технологій в практиці роботи початкової школи. Здорове дозвілля – складова здорового способу життя в умовах ГПД». Щодо Паспортів зміцнення здоров’я учнів, кінезеологічних вправ доповіла заступник директора з освітнього процесу Аладько Л.І.  З доповіддю «Розвиток рухових якостей молодших школярів» виступила  Носко Ю.М. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти НУ «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка. Методист МЦ управління освіти Чернігівської міської ради Йовенко А.М. дала поради вихователям ГПД щодо важливості впровадження здоров’язберігаючих технологій у своїх школах.  Корогод Т.А., методист МЦ управління освіти Чернігівської міської ради, разом із гостями відвідала заняття за інтересами англійською мовою «Animals», комп’ютерну гру «Spinning», «Сміхотерапія» у 1-му класі, виховний захід з профілактики булінгу, театралізовану виставу англійською мовою «The Little House» у 3-му класі, спілкування та самопідготовку з англійської мови, рухливі перерви по Школі сприяння здоров’ю у 1-3 класах.

Гості мали змогу ознайомитися із цікавими креативними заняттями за інтересами, виховними заходами, рухливими перервами, спортивними годинами та іншими заняттями, направленими на збереження фізичного, соціального, психічного та духовного здоров’я дітей в Новій український школі.

Психологом школи Сировєжкіною В.В. був проведений тренінг «Практичні вправи на згуртованість, відпочинок та релаксацію».

У цікавій формі педагог закладу Терещенко Т.М. показала  вихователям ГПД  майстер-клас по виготовленню виробів із вторинної сировини (екологічний та етнічний напрямок).

Родзинкою семінару став запуск на шкільному майданчику моделей ракет, виготовлених вихованцями шкільного гуртку «Авіа та ракетомоделювання».

Гості семінару отримали велике задоволення, позитивні емоції та практичні поради щодо здоров’язберігаючих, здоров’язміцнюючих, здоров’яформуючих педагогічних технологій, які вони зможуть використовувати у своїй роботі в НУШ.

Назва закладу освіти: Чернігівська загальноосвітня спеціалізована школа І ступеня №36 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Вакантна посада:  психолог (0,5 ставки) - станом на 28.02.2019 вакансія закрита.  

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Захисників України, 14а, т. 3-91-37.

Назва закладу освіти: Чернігівська загальноосвітня спеціалізована школа І ступеня №36 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Вакантна посада:  інженер-електронік (1 ставка) - станом на 28.02.2019 вакансія закрита

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Захисників України, 14а, т. 3-91-37.

Назва закладу освіти: Чернігівська загальноосвітня спеціалізована школа І ступеня №36 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Вакантна посада:  інженер-електронік (1 ставка)

Адреса закладу освіти: м. Чернігів, вул. Захисників України, 14а, т. 3-91-37.

Новорічні ранки в школі №36Новорічні ранки в школі №36

Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!" 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В останні дні листопада - початку грудня в закладах загальної середньої освіти до Дня Збройних Сил України проведені творчі майстерні за темами "Малюнок на фронт", "Вірш захиснику", "Лист герою". 03 грудня 2018 р. в управлінні освіти Чернігівської міської ради відбулася передача листів з привітаннями військовослужбовців з Днем Збройних Сил України, віршів, сувенірів власноруч створених здобувачами освіти.

Так учні Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 брали активну участь у написанні листів захисникам України. Звичайно, листи писалі дорослі діти, а ось учні початкових класів малювали малюнки і робили невеличкі поробки. Сподіваємось, що наші роботи сподобаються воїнам і підтримають їх бойовий дух.

 

Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!"Заклади загальної середньої освіти міста приєдналися до інформаційної кампанії "Дякую захисникам!" Здобувачі освіти СЗОШ І ст. №36 теж приєдналися до привітань захисникам України, які гідно виконують свої професійні обов'язки із захисту Батьківщини. А учні ліцею №15 записали відеолистівку.