Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І‑ІІ ступенів №23  Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14020, м. Чернігів, вул. Шевченка, 187

E-mail

znz23@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

http://school23.cn.sch.in.ua/

Директор закладу

Величко Олена Валеріївна

Телефон

(0462)69-35-18

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

Statut23.rar [84.13 Kb] (cкачувань: 9)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

Lcenzyi23.rar [903.13 Kb] (cкачувань: 7)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura.doc [25 Kb] (cкачувань: 0)

 

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

struktura.doc [25 Kb] (cкачувань: 0)

 

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

 

Osvtn-programi-na-2018-2019-n.r.doc [141 Kb] (cкачувань: 0)

 

 

 

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO23-2019.docx [18.64 Kb] (cкачувань: 1)

 

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

312 учнів

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

195 учні

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

 

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Materalna-baza.rar [388.27 Kb] (cкачувань: 6)

Результати моніторингу якості освіти

Montoring-navchalnih-dosyagnen-uchnv-ZZSO-23-za-semestr-2018-2019-n.r.rar [29.51 Kb] (cкачувань: 0)

 

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

23-ZVT-17-18.rar [44.33 Kb] (cкачувань: 0)

Правила прийому до закладу освіти

Pravila-priyomu-do-zakladu-osvti.rar [7.53 Kb] (cкачувань: 6)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

відсутні

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Інформацію оновлено: 25.02.2019

У ЗЗСО №23 пройшов показовий урок з хімії у 9 класі «Застосування вуглеводів, їх біологічна роль»

У рамках проведення Тижня педагогічної майстерності учителів хімії закладів загальної середньої освіти м. Чернігова у ЗЗСО №23 пройшов показовий урок з хімії у 9 класі «Застосування вуглеводів, їх біологічна роль». Перевірка домашнього завдання відбулася у формі дослідів. Учні працювали у групах і проводили якісні реакції на глюкозу та крохмаль. Потім кожна група школярів продемонструвала свою проектну роботу з презентаціями. Учні працювали над такими темами:

- біологічна роль вуглеводів;

- значення вуглеводів у харчуванні;

- значення вуглеводів у медицині;

- значення вуглеводів у техніці.

Діти розв’язували задачі та із захопленням грали у лотерею «Встановити відповідність між значенням та видом вуглеводу». У кінці уроку учні самостійно оцінювали свої знання.

Співпраця ЗЗСО І-ІІ ступенів № 23 з лікарем-наркологом ЧОНД

21.03.2019 року у ЗЗСО І-ІІ ст. № 23 в рамках співпраці з лікарем – наркологом ЧОНД Сагачем М.І. було проведено лекцію «Профілактика шкідливих звичок серед неповнолітніх», учням 9 класу було роз’яснено про шкоду вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління та наркотичних речовин. Окремо розглянули вплив пива та слабоалкогольних напоїв на підлітків. 

У ЗЗСО №23 відзначили Міжнародний день рідної мови

21.02.2019 року у ЗЗСО №23 м. Чернігова відзначили Міжнародний день рідної мови. У рамках святкування був проведений брейн-ринг між 8 та 9 класами «Я люблю Україну». Змагалися дві команди: «Мисливці за вдачею» та «Всезнайки» за звання найрозумнішої. Учні із захопленням відповідали на питання мовно-літературної вікторини, брали участь у лінгвістичній естафеті, підбирали синонімічні фразеологізми, складали їх у пари, відгадували лексичне значення застарілих слів із народознавства. У цьому цікавому змаганні перемогла команда 9 класу «Мисливці за вдачею», за що була нагороджена грамотою.

У цей же день у 3 та 4 класах відбувся флешмоб, присвячений Дню рідної мови. Діти співали українські народні пісні. Танцювали славнозвісний гопак.

У 7 класі учні змагалися за краще декламування віршів Лесі Українки та Т.Г. Шевченка. Найкращого декламатора – ученицю цього ж класу, було нагороджено грамотою за зайняте перше місце.

Інтегрований урок із зарубіжної літератури та англійської мови у ЗЗСО №23

У ЗЗСО №23 м. Чернігова відбувася інтегрований урок у 5 класі  із зарубіжної літератури та англійської мови «Казки народів світу».

Учитель зарубіжної літератури, «спеціаліст вищої категорії», педагогічного звання «учитель-методист», досвідчений педагог Ляшенко Лариса Іванівна та учитель англійської мови, «спеціаліст другої категорії», Кликова Ольга Іванівна, талановитий педагог, що бездоганно володіє мовою, об’єднали свої зусилля для спільної мети – узагальнити відповідні відомості із зарубіжної літератури та англійської мови, використовуючи знання учнів про казки, прислів’я та приказки, набуті ними на уроках зарубіжної літератури, та реалізуючи міжпредметні зв’язки.

Цікаві загадки, літературні ігри, інсценізація уривків казок створили доброзичливу атмосферу в класі, активізували діяльність п’ятикласників, спонукали їх до творчості.

Спільні заходи зі спеціалістами Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

07.02.2019 року у ЗЗСО І-ІІ ступенів № 23 у рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» соціальним педагогом школи, заступником начальника управління – начальником відділу Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області  Чернишем В.В. було проведено заняття з елементами тренінгу «СТОП булінг!» з учнями 7 класу. Дітей ознайомили з поняттям булінг та розібрали ситуації на виявлення булінгу за допомогою карток, та ознайомилися з прийомами попередження булінгу.

Святий Миколай завітав до ЗЗСО №23

19 грудня 2018 року до учнів ЗЗСО № 23 м. Чернігова завітав Святий Миколай зі своїми помічниками. Дітлахи переглянули святковий концерт, отримали подарунки від Святого Миколая та потанцювали на святковій дискотеці.

Майстер-клас до Дня Святого Миколая для здобувачів освіти ЗЗСО №23

З метою виховання дітей в дусі поваги до національних традицій нашого народу, естетичного виховання школярів та святкування Дня Святого Миколая учні 5 класу ЗЗСО № 23 м. Чернігова відвідали Чернігівський літературно-історичний музей-заповідник  ім. М. Коцюбинського. Дітям проведено екскурсію по музею, та майстер-клас з виготовлення медових пряників. Після цього Святий Миколай дітям вручив солодкі подарунки.

Заходи до Тижня права у ЗЗСО №23

04.12.2018 року у ЗЗСО І-ІІ ст. № 23 в рамках співпраці із ГО «МАРТ» відбулася зустріч учнів 8-го класу із юристом Куліч К.В. під час, якої було переглянуто відео-мультфільм «Коли я чую спів птахів», в якому розповідалося про хлопчика, який розповідав про свої плани та мрії до війни і про єдину мрію після війни - мир. Учні активно приймали участь в розмові та висловлювали свої думки.

Взаємодія ЗЗСО І-ІІ ступенів № 23 із спеціалістами «Центру планування сім’ї»

29.11.2018 року у ЗЗСО І-ІІ ступенів № 23 відбулася зустріч дівчат 8-9-х класів зі спеціалістами «Центру планування сім’ї»: психологом – Олех Т.М. та гінекологом – Єременко О.І. з метою ознайомити дівчат з особливостями будови тіла та репродуктивної системи за допомогою інтерактивної  відеолекції: «Збереження репродуктивного здоров’я. Особливості організму дівчинки. Профілактика ІПСШ». Захід був цікавим та пізнавальним для підлітків.