Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, Новозаводський район, вул. Попудренка, будинок 33

E-mail

znz10@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

school10che.pp.ua

Директор закладу

Карпеко Олександр Сергійович

Телефон

(04622) 4-45-08

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-10.rar [3.09 Mb] (cкачувань: 6)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii-10.rar [2.97 Mb] (cкачувань: 8)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-10.rar [9.05 Kb] (cкачувань: 6)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry-10.rar [9.43 Kb] (cкачувань: 24)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program-10.rar [47.83 Kb] (cкачувань: 7)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

10.rar [9.1 Kb] (cкачувань: 30)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

347 осіб

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez-10.rar [8.11 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring-10.rar [306.26 Kb] (cкачувань: 10)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit-10.rar [45.76 Kb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти

pryom-10.rar [72 b] (cкачувань: 7)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug-10.rar [75 b] (cкачувань: 5)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Осінні канікули у ЗОШ №10Осінні канікули у ЗОШ №10 

Учні 5 класу ЗЗСО №10 закінчили І чверть Святом осені. Свято було проведено класним керівником Величенко Людмилою Юріївною з метою розкриття краси осінньої пори у рідному краї. Учні розповідали вірші, співали пісні про осінь, змагалися. Свято пройшло у веселій та товариській атмосфері.

На осінніх канікулах учні зі своїм класним керівником відвідали боулінг. Грали діти з радістю та захопленням. Під час гри допомагали один одному.

Психолого-педагогічний консиліум у 5 класі у ЗОШ №10

Подоланню труднощів періоду адаптації учнів 5-го класу до навчання в основній школі може сприяти цілеспрямована координація дій учасників навчально-виховного процесу. 18 жовтня 2018 року (вже традиційно на осінніх канікулах) у ЗЗСО №10 проведено психолого-педагогічний консиліум, який допоміг педагогам враховувати рівень пізнавальної діяльності, з яким діти прийшли до 5-го класу, психологічні особливості 10-11-річних школярів, проаналізувати проблеми, з якими учні стикаються в адаптаційний період, виробити шляхи їх подолання. Змістовно пройшов цей методичний захід ще й тому, що вчителі більше дізналися про особливості інклюзивного класу та дітей з особливими освітніми потребами.

Виховання громадянина-патріота України у ЗЗСО №10

У ЗЗСО №10 з метою виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави, було проведено наступні заходи:

- «Веселі старти» (спортивні змагання для учнів 1-4 класів);

- «Козацький гарт» (свято для учнів 5-7 класів);

- відео-бесіда «Мужність та звитяга» (для учнів 8-9 класів).

Учні 10-11 класів взяли участь в урочистих проводах призовників до лав Збройних Сил України, поклали квіти до пам’ятного знаку Захисникам Незалежності України. На шкільні заходи було запрошено учасників операції об’єднаних сил старшого сержанта Гіленко Віталія Сергійовича та сержанта Грицика Вадима Анатолійовича.

В ЗОШ № 10 рамках Всеукраїнського проекту Join – IT, асоціації “IT Ukraine” відбулась зустріч учнів з представником  компанії “Litera Microsystems”

У рамках Всеукраїнського проекту join – IT, асоціації “IT Ukraine”  26 вересня 2018 року в Чернігівській ЗОШ I-III ступенів №10 відбулась зустріч учнів 9-11 класів з провідним спеціалістом в області ІТ , програмістом, представником  компанії “Litera Microsystems”, випускником нашої школи Сергієм Хрєновим.

З великим зацікавленням  учні слухали про перспективи ІТ –спеціальності, сучасні ресурси для самонавчання в сфері комп’ютерних наук, підготовка вступу в ВНЗ.

Під час даного заходу учні переглянули мотиваційний ролик, отримали інформацію про різні напрямки розвитку ІТ спеціальностей, перспективи розвитку ІТ простору в Україні. Сергій поділився і своєю життєвою історією, яка допомогла йому своє хобі перетворити на цікаву роботу. В кінці зустрічі учні отримали ґрунтовні відповіді на питання які їх зацікавили.

Чернігівська школа №10: експлуатація будівлі неможлива

27 вересня на сесію міської ради вчергове прийшли батьки учнів школи №10, вимагаючи відновити роботу закладу освіти, конкретніше - виділити кошти на ремонт.

Ситуацію прокоментував начальник управління освіти міської ради Василь Білогура. Він нагадав, що діяльність школи призупинена через аварійний стан прибудови і продемонстрував депутатам та громаді фото закладу освіти.  На них видно, що практично вся будівля закладу у незадовільному стані. По всій будівлі тріщини, а прибудова може завалитись у будь-який момент.

Дискусія щодо доцільності експлуатації будівлі школи №10 ведеться не тільки між батьками та управлінням освіти. Сюди долучились і громадські активісти, і представники політичних партій.

Втім, на думку міської влади, тим, хто виступає за відновлення діяльності школи №10, варто зайти у це приміщення, подивитись у якому стані класи, коридор, майстерні, що розташовані в підвалі, пристосований спортзал.

Нині увесь колектив школи №10 навчається в школі №6. Тут для їхніх потреб виділений цілий поверх.

Управління освіти наголошує: йдеться не тільки про будівлі, а перш за все про забезпечення якісного освітнього процесу та комфортні умови для дітей.

Для довідки: Апеляційний суд (м. Київ) підтвердив, що комісія, яка заборонила експлуатацію будівлі школи, діяла правомірно.

Спільне свято двох закладів освітиСпільне свято двох закладів освіти

ЗЗСО № 6 та ЗЗСО № 10 святкували День міста та 75-річницю вигнання нацистьских окупантів: зранку взяли участь в урочистостях біля монументу визволителям Чернігова, провели флешмоб "Рідному місту присвячується..."  та створили веселку побажань. А також привітали ветеранів ІІ світової війни, які мешкають у мікрорайоні школи.

Футбольний турнір між командами ЗЗСО № 6 та 10

20 вересня в рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня в нашій школі був проведений футбольний турнір між командами ЗЗСО № 6 та 10. Мета заходу -  пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування  фізичного і морального здоров'я та популяризація занять фізкультурою і спортом серед здобувачів середньої освіти. Матч видався напруженим, суперники завзято боролися за перемогу, але результат виявився 0:0. Для команд та вболівальників виступали вихованці зразкової спортивно-циркової студії "Тріумф" (керівник Є.Магола).

Освітнє середовище НУШ ЗОШ №10Освітнє середовище НУШ ЗОШ №10Освітнє середовище НУШ ЗОШ №10

Заходи в рамках проекту «Я маю право!» в ЗЗСО №10

       В рамках Всеукраїнського просвітницького проекту «Я маю право!» в ЗЗСО №10 були проведені цікаві та змістовні заходи: 06 вересня в 4 класі інтерактивну гру «Права дитини» провела головний  спеціаліст  Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області  Петухова  Наталія  Юрієвна.  11 вересня у 8 класі була проведена  бесіда з елементами тренінгу «Стоп!Булінг» старшим інспектором  Головного управління Національної поліції в Чернігівській області  Шарпатим Олегом Анатолійовичем та Петуховою Наталією Юрієвною.