Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, Новозаводський район, вул. Попудренка, будинок 33

E-mail

znz10@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

https://sites.google.com/view/chschool10

Директор закладу

Карпеко Олександр Сергійович

Телефон

(04622) 4-45-08

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-10.rar [3.09 Mb] (cкачувань: 1)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii-10.rar [2.97 Mb] (cкачувань: 1)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-10.rar [9.05 Kb] (cкачувань: 1)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry-10.rar [9.43 Kb] (cкачувань: 7)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program-10.rar [47.83 Kb] (cкачувань: 1)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

10.rar [9.1 Kb] (cкачувань: 1)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

347 осіб

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez-10.rar [8.11 Kb] (cкачувань: 2)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring-10.rar [306.26 Kb] (cкачувань: 3)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit-10.rar [45.76 Kb] (cкачувань: 1)

Правила прийому до закладу освіти

pryom-10.rar [72 b] (cкачувань: 1)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug-10.rar [75 b] (cкачувань: 1)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 • Опубліковано: 30-11-2017, 18:23 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 45 |

Під час обстеження приміщення Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Чернігівської міської ради Чернігівської області було виявлено тріщину між основною будівлею закладу освіти та двоповерховою прибудовою, у якій розміщуються туалетні кімнати закладу.

Управлінням освіти Чернігівської міської ради було замовлено технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування.

Згідно технічного звіту про інженерно-геологічні вишукування фундамент основної будівлі закладу та прибудованої частини має різне заглиблення. Як наслідок, товщина ґрунтів на площадці є неоднорідною, у її межах виявлено 5 інженерно-геологічних елементів.

Негативними явищами є присутність у ґрунтах «верховодок», що при інтенсивному перезволоженні у весняно-осінній період призводить до текучого стану ґрунтів та до зменшення механічних властивостей цих ґрунтів.

Відповідно до технічного висновку Чернігівцивілреконструкції, який складений з врахуванням технічного звіту про інженерно-геологічні вишукування можливе подальше просідання фундаментів, що може призвести до руйнування прибудови.

12 січня 2018 року на робочому засіданні педагогічного колективу школи № 10, батьків та представників управління освіти Чернігівської міської ради було прийнято рішення про проведення повторного технічного обстеження та надання експертного висновку про стан будівельних конструкцій прибудови приміщення вбиральні до основної будівлі школи  № 10 (вул. Попудренка, 33) для визначення її можливої подальшої експлуатації у Державному підприємстві «Чернігівський Експертно Технічний Центр».

З 15 січня по 26 січня 2018 року для учнів Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 продовжено термін зимових канікул. 

За висновком Державного підприємства «Чернігівський Експертно Технічний Центр» технічний стан прибудови приймається як аварійний. До закінчення проведення ремонтно-відновлювальних робіт експлуатація прибудови неможлива.

Повторний висновок додається для ознайомлення.

Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10

 • Опубліковано: Вчора, 17:57 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 199 |

Освітній процес Чернігівської ЗОШ №10 буде тимчасово перенесено до іншого приміщення

За результатами технічного огляду, проведеного НДІ «Чернігівцивільпроектреконструкція», приміщення, в якій розташовані вбиральні Чернігівської загальноосвітньої школи № 10 (вул. Попудренка, 33), тимчасово не може експлуатуватися через пошкодження.  У технічному висновку зазначено, що через виникнення «верховодок» на рівні фундаментів на стику основної будівлі школи та прибудови виникли тріщини, які з часом розкрилися у верхній частині на кілька сантиметрів. Враховуючи вібрації (поряд проходить дорога) можливе подальше просідання фундаментів, що може привести до руйнування прибудови. Подальша експлуатація прибудови туалетів неможлива та потребує термінового демонтажу. Для подальшої експлуатації приміщення школи необхідно виконати роботи по демонтажу прибудови туалетів та побудова нових, з урахуванням геологічних досліджень, на підставі проектно-кошторисної документації.

 10 січня 2018 р. Комісія з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради дійшла висновку щодо неможливості експлуатації будівлі цієї школи до одержання подальших результатів експертиз.

Також комісія доручила управлінню освіти міської ради забезпечити проведення заходів щодо продовження освітнього процесу та вирішення організаційних питань.

11 січня 2018 р., на 18.00 (у приміщенні школі №6) призначені батьківські збори, на яких батькам учнів 10-ї школи буде дана вичерпна інформація й відповіді на всі питання. На батьківських зборах будуть присутні відповідальні представники управління освіти та управління МНС.

Управління освіти пропонує перенести освітній процес до ЗНЗ №6. Її проектна потужність – понад 960 місць, а навчається там зараз 345 учнів. У школі №10 – 347 учнів, що дозволяє зберегти цілісність класів та створити належні умови та психологічний мікроклімат для максимального комфорту дітей.

Довідково: 

приміщення Чернігівської школи №10 збудоване у 1946 році, прибудова до нього - у 1997.

 • Опубліковано: 11-01-2018, 10:12 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 31 |

22 листопада в ЗОШ №10 Чернігівської міської ради пройшла акція за участі учнів 9-10 класів та громадських організацій «МАРТ»та «Еко-місто» на тему: «Ми  - проти пластику».

Ініціаторами та активними учасниками заходу була екологічна агіт-бригада під керівництвом вчителя Малець Н.І.

Під час заходу дітям було продемонстровано фільм про шкідливість батарейок, а також учні презентували свої креативні фото на тему: «Ми без пластику», за що отримали подарунки.

Акція «Ми - проти пластику» в ЗОШ №10

Акція «Ми - проти пластику» в ЗОШ №10

Акція «Ми - проти пластику» в ЗОШ №10

Акція «Ми - проти пластику» в ЗОШ №10

Акція «Ми - проти пластику» в ЗОШ №10

Акція «Ми - проти пластику» в ЗОШ №10

 • Опубліковано: 22-11-2017, 17:08 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 27 |

«Янголи, що стали героями»

 

У День гідності і свободи, 21 листопада 2017 року, відбулася зустріч учнів 9-11класів ЗОШ №10 з фотокореспондентом, очевидцем і учасницею героїчних подій на Майдані Маріанною Харді, нагородженою орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Маріанна розповіла дітям про Героїв небесної сотні, поділилася власними враженнями, які відображено в ії фотороботах. Пам'ять про Янголів Майдану залишиться в дитячих серцях.

Відзначення Дня Гідності та Свободи у ЗНЗ № 10

 • Опубліковано: 22-11-2017, 12:20 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 36 |

 • Опубліковано: 6-10-2017, 10:44 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 59 |

В ЗОШ №10 I-III ступенів пройшов Олімпійський тиждень. Під час нього проводилися «Веселі старти» для учнів 1-4 класів, змагання з футболу та волейболу для середньої та старшої ланки. Яскравим завершенням тижня став Олімпійський урок. На нього завітали поважні гості: директор ДЮСШ №1 Романчук С.П., представник обласного олімпійського комітету Пиріжок Д.О., майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики учасниця двох олімпійських ігор, переможниця кубків Європи Беркут М.П. Учні дізналися багато нового про Олімпійський рух та продемонстрували свої досягнення в різних видах спорту.

Олімпійський тиждень у ЗНЗ №10Олімпійський тиждень у ЗНЗ №10Олімпійський тиждень у ЗНЗ №10Олімпійський тиждень у ЗНЗ №10Олімпійський тиждень у ЗНЗ №10Олімпійський тиждень у ЗНЗ №10

 • Опубліковано: 21-09-2017, 15:07 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 58 |

       Екскурсія до Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця»Історія… Її не викреслити з пам'яті людей. Славою вкрита Чернігівська земля.

     Учителі ЗОШ №10 провели екскурсію до Національного історико- культурного заповідника «Гетьманська столиця». З великим задоволенням оглянули Цитадель Батуринської фортеці, Гетьманськиий будинок, Будинок генерального судді Василя Кочубея, Воскресенську церкву, палацово-парковий ансамбль Кирила Розумовського, пам'ятник жертвам Батуринської трагедії. По дорозі додому відвідали обласний історико-меморіальний музей-заповідник Пантелеймона Куліша «Ганнина Пустинь» у селі Оленівка. І музей, і заповідник живуть своїм життям.

    Як добре було пройти шляхами слави козаків  по доріжках, алеях, якими в далекі часи ходили Т.Г.Шевченко, В.Забіла, І.Франко, Марко Вовчок, Опанас Маркевич, М. Костомаров. Після всього побаченого й почутого про минулі славні віки усвідомлюєш, що завдяки силі й волі народу Україна виборола право на вільне й щасливе життя. Стаєш гордим за нашу історію, народні традиції, культуру.

    Згадуються слова П.Куліша, написані на мармуровій плиті: «Зовсім інша була б річ, якби ми єдиними устами і єдиним серцем трудились над пробудженням суспільно-національної свідомості України».

    Уроки історії повинні жити в кожному з нас.

Екскурсія до Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця»Екскурсія до Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця»Екскурсія до Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця»Екскурсія до Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця»Екскурсія до Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця»Екскурсія до Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця»

 • Опубліковано: 6-06-2017, 09:45 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 160 |

У ЗОШ №10 з нагоди Дня Європи організували та провели урочисту лінійку та флешмоб «Україна та Європа – разом!». Школу прикрасили символічною  атрибутикою, тематичними газетами та малюнками «Я бачу Європу так»  щодо  відзначення  Дня  Європи, зокрема, виготовлену учнями школи (прапорці, зірочки).

11  травня  2017  року  всі класи розпочали перший  урок  п’ятихвилинною  інформацією  з нагоди Дня Європи. Шкільний євроклуб провів засідання «Європа  -  наш  спільний  дім. Традиції та культура Європи».

 

12 травня було проведено круглий стіл для учнів 9-11класів «Європейський вибір».

Заходи з нагоди Дня Європи у ЗНЗ №10Заходи з нагоди Дня Європи у ЗНЗ №10Заходи з нагоди Дня Європи у ЗНЗ №10Заходи з нагоди Дня Європи у ЗНЗ №10Заходи з нагоди Дня Європи у ЗНЗ №10Заходи з нагоди Дня Європи у ЗНЗ №10

 • Опубліковано: 12-05-2017, 16:43 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 119 |

Україна – європейська країна. Її майбутнє – діти. І щоб жити в гармонії з собою, з природою, з навколишнім світом учні ЗОШ №10 ,вже сьогодні, знайомляться з мистецтвом та традиціями японського народу.

27 квітня учні 3-Б класу доторкнулись до  мистецтва «ікебана» (в перекладі – «квіти живуть»), національного одягу, іграшки «даруна» та інших предметів культури народу Японії, а потім власноруч виготовили композиції і показали колективу школи.

28 квітня організатори виставки провели майстер-клас по виготовленню метелика, як символу мрії, в техніці «орігамі» для всіх бажаючих, а відвідувачі виставки, під впливом краси природи, в супроводі японської традиційної музики, поділились своїми враженнями.

Знайомство з ЯпонієюЗнайомство з ЯпонієюЗнайомство з ЯпонієюЗнайомство з ЯпонієюЗнайомство з ЯпонієюЗнайомство з Японією

 • Опубліковано: 28-04-2017, 17:51 |
 • Автор: Administrator
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 150 |