Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, Новозаводський район, вул. Попудренка, будинок 33

E-mail

znz10@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

school10che.pp.ua

Директор закладу

Карпеко Олександр Сергійович

Телефон

(04622) 4-45-08

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-10.rar [3.09 Mb] (cкачувань: 6)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii-10.rar [2.97 Mb] (cкачувань: 8)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-10.rar [9.05 Kb] (cкачувань: 6)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry-10.rar [9.43 Kb] (cкачувань: 32)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program-10.rar [47.83 Kb] (cкачувань: 7)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

10.rar [9.1 Kb] (cкачувань: 34)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

347 осіб

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez-10.rar [8.11 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring-10.rar [306.26 Kb] (cкачувань: 10)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit-10.rar [45.76 Kb] (cкачувань: 5)

Правила прийому до закладу освіти

pryom-10.rar [72 b] (cкачувань: 7)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug-10.rar [75 b] (cкачувань: 5)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Подяка від військових колективу ЗОШ №10

Проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у ЗЗСО №10

      В Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІст №10 в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з 25 листопада по 10 грудня практичним психологом та соціальним педагогом були проведені змістовні і повчальні заходи. З метою привернення уваги до актуальних проблем насильства був оформлений інформаційний куточок «Спеціалізовані служби підтримки», виставка стенгазет, проведені тренінги: «Добро починається з тебе»(1-4 кл), «Учимось бути толерантними» (3-4 кл), «Скажемо насильству «Ні»»(6 кл), «Здорове спілкування»(7 кл), «Світ без насильства» (5-6), «Ми проти насильства»

(8 кл), «Саморегуляція поведінки в складних життєвих обставинах» (9 кл) «Конфлікти та їх вирішення» (10-11 кл); бесіди: «Правила особистого захисту. Куди звернутись за допомогою» (2-4 кл), «Абетка виживання. Національна «гаряча» лінія.» (5-11 кл); діагностика міжособистісних відносин в класному колективі (5,10 кл), моніторинг обізнаності з проблем особистого захисту від різних проявів насильства (6,8 кл). До проведення акції були залучені інспектор ГУНП Горох Н.М., спеціаліст Чернігівського обласного центру у справах сім'ї дітей та молоді Вілько Ю.В. та представник юстиції Петухова Н.Ю.

Тиждень початкової школи у ЗЗСО №10Тиждень початкової школи у ЗЗСО №10

Учителі методичного об’єднання Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 цікаво і змістовно провели тиждень початкової школи з 03 грудня по 07 грудня 2018 року. Був проведений конкурс малюнків «Мир за мир», майстер-клас з орігамі «Голуб миру», «Корабель надії», військово-спортивні змагання «Ми майбутні козаки».

Вихователями групи продовженого дня Сірик О.В. та Карпеко І.В. були проведені: тематичний захід «Раз добром зігріте, вже не охолоне» та квест-гру «Подорож країною дружби».

До школи були запрошені військові збройних сил України. Діти дізналися про те, як несуть службу наші захисники. Для них учні влаштували святковий концерт і веселі змагання, подарували малюнки та поробки.

Свято пройшло в дружній атмосфері та подарувало безліч незабутнії вражень та приємних емоцій!

ЗОШ №10: "СТОП СНІД!"

У ЗЗСО№10 з метою стимулювання молоді до здорового способу життя та позитивної соціальної орієнтації, виховання відповідального ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, залучення до створення інформаційного простору протидії розповсюдження ВІЛ-інфекції було проведено виховні години, квести, інформаційні хвилинки та інтерактивний захід «Твій вибір».

Квест "Я обираю здоровий спосіб життя" у ЗЗСО №6 та №10

До  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом був проведений спільний захід ЗЗСО № 6 та № 10 - квест "Я обираю здоровий спосіб життя" серед учнів 4-5 класів. Здобувачі освіти  виявляли свою обізнаність з тем "Здоров'я", "Профілактика хвороб та імунітет людини", "Раціональне харчування" тощо  під час проходження тематичних станцій: "спортивна", "правила ЗСЖ", "медична", "вікіпедія", "все на чистоту", "склади слово", "математична". Учні закріпили власні знання, проявили кмітливість, активність та отримали позитивні враження від квесту.

День Гідності і Свободи у ЗЗСО№10

21 листопада в ЗЗСО№10 відзначали День Гідності і Свободи. Відбулися години спілкування «Ми хочемо миру у нашій країні», «Герої Майдану». У 8 класі пройшла гра «Країна гідності», під час якої учні спробували себе у ролі парламентарів, обирали політичний та соціальний курс країни. В цей день було відкрито спортивний турнір, присвячений 5-й річниці Революції Гідності та проведено гру з міні-футболу між учнями 6 класів ЗЗСО№10 та ЗЗСО№6.

День української писемності та мови у ЗЗСО №10

9 листопада в ЗЗСО№10 відзначали День української писемності та мови.  Традиційними вже стали такі заходи: написання учнями та вчителями школи радіодиктанту з української мови, живий журнал «Пиши і говори правильно», підготовка інформаційних куточків «Говори українською». Окрасою дня стала гра КВК, підготовлена вчителем Собістіянською Т.М. Учні змагалися у знанні рідної мови та літератури, співали українські народні пісні. Життя мови залежить від народу, який несе її у своїй душі, звичаях, піснях і культурі.

Вивчаємо традиції народів-носіїв англійської мови

31 жовтня в ЗЗСО №10 педагогом-організатором Новик О.О. та вчителем англійської мови Величенко Л.Ю. було організовано свято «Happy Helloween». В рамках заходу було проведено  усний журнал «Історія свята»; працювала арт-студія аквагриму та майстерня гарбузового карвінгу; відбувся конкурс на кращу декорацію класу. А закінчилося свято дефіле тематичних костюмів. Переможців нагороджено грамотами та солодкими призами.

День без іграшок у ЗДО №10День без іграшок у ЗДО №10День без іграшок у ЗДО №10

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День без іграшок? – чи це реально? Чи не обмежуємо ми дітей? А як же їх розвиток? А чи не буде сумно? «Давайте спробуємо», - сказала вихователь ЗДО   №10 Наталія Миколаївна Шинкаренко. І ось що з цього вийшло!

   Необмежена радість, цікавість, задоволення дітей від «халабуд», які вони будували, малюнків на прозорому тлі, експериментів з природним матеріалом, пластиковими стаканчиками та …

   А батьки? Їх здивуванню не було меж! Адже «халабуди» - це з їх дитинства! Невже це можливо і в сучасному дитячому садку?

   Можливо! Якщо у групі творчий педагог і підтримка з боку батьків.