Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, Новозаводський район, вул. Попудренка, будинок 33

E-mail

znz10@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

school10che.pp.ua

Директор закладу

Карпеко Олександр Сергійович

Телефон

(04622) 4-45-08

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-10.rar [3.09 Mb] (cкачувань: 6)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii-10.rar [2.97 Mb] (cкачувань: 8)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-10.rar [9.05 Kb] (cкачувань: 6)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry-10.rar [9.43 Kb] (cкачувань: 36)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program-10.rar [47.83 Kb] (cкачувань: 8)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO6-2019.docx [15.23 Kb] (cкачувань: 1)

 

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

313

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez-10.rar [8.11 Kb] (cкачувань: 6)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring-10.rar [306.26 Kb] (cкачувань: 11)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit-10.rar [45.76 Kb] (cкачувань: 7)

Правила прийому до закладу освіти

pryom-10.rar [72 b] (cкачувань: 9)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug-10.rar [75 b] (cкачувань: 6)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 

 

 

Інформацію оновлено 25.02.2019

Демонстраційний урок у ЗОШ №10Демонстраційний урок у ЗОШ №10

У рамках проведення тижня педагогічної майстерності вчителів хімії закладів загальної середньої освіти м. Чернігова у ЗЗСО №10 був проведений демонстраційний урок з хімії у 7 класі на тему «Взаємодія води з оксидами. Поняття про кислоти й основи. Поняття про індикатори» вчителем Пономаренко К. В.

На початку уроку для покращення уваги і пам'яті була проведена кінезіологічна вправа. Для підвищення пізнавальної активності учнів на уроці були використані онлайн вправи та ігри, розроблені за допомого різних сервісів (учні мали змогу грати як на інтерактивній дошці так і на власних телефонах), відеодемонстрації хімічних дослідів. Для перевірки результатів навчальної діяльності було застосоване онлайн опитування, результати якого учні та всі присутні мали змогу побачити відразу на інтерактивній дошці. Під час уроку були використані матеріали блогу вчителя хімії Пономаренко К.В. Учні виконали лабораторний дослід та переглянули продемонстрований вчителем домашній експеримент «Природні індикатори».

«Книжки мого дитинства»

Про книжки, які справили найбільше враження в дитинстві, розповів офіцер відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Північ», учасник ООСУ, капітан Пененко Тарас під час зустрічі з учнями ЗОШ №10 у бібліотеці ім. О. Довженка.
Тарас Васильович вважає, що сучасний світ з безліччю гаджетів витискає добру традицію мати домашні бібліотеки з різноманітними книжковими новинками та часописами. Ще до того, як навчитись читати, хлопця захоплювали ілюстровані видання, і не лише дитячі. Саме вони прищепили йому любов до книги.
Діти  розповідали про свої улюблені книжки, а ще задавали безліч запитань гостю, і не лише про літературу. Хлопців особливо цікавила військова справа, події у зоні бойових дій, побут військових, а ще як живуть їхні однолітки у зоні розмежування.   Такі теплі зустрічі вже стали доброю  традицією нашої школи.

Педрада в ЗОШ №10

29 березня пройшло засідання педагогічної ради-практикуму в ЗОШ №10. Тема актуальна – «Нова українська школа – це школа для життя у ХХІ ст.».

     Розпочалась педрада з ранкового кола. З практики роботи виступила вчителька першого класу Степаненко С. А., яка має щире бажання навчати дітей за новим Державним стандартом початкової школи.

     Вчителі, працюючи в групах, висловили своє ставлення до НУШ, воно було неоднозначним. Анкетування батьків дало зрозуміти, що більшість з них підтримують нову українську школу, а учням подобається навчатися, граючи. На завершення педради практична вправа-гра «Одне ціле» дала можливість зрозуміти та відчути, що співпраця в учительському колективі – основа успіху під час впровадження Стандарту.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ - 2019"Міський етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ - 2019"Міський етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "ЗЕМЛЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ - 2019"

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти міста 2 березня 2019 року на базі Чернігівського ліцею №32 відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу «Земля - наш спільний дім» за темою: «Моя мала Батьківщина».

Участь у змаганнях брали учнівські колективи екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти №№ 1, 4, 5, 10, 11, 15, 20, 21, 22, 24, 31, 32, 33.

Кількісний склад колективу – 6 учнів віком від 11 до 17 років і 1 керівник. Журі оцінювало не тільки виступ агітбригади, а й екологічну роботу колективу протягом навчального року, яку презетвували конкурсанти.

Перемогу здобув колектив екологічної просвіти Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Чернігівської міської ради Чернігівської області, який представить місто Чернігів на обласному етапі конкурсу. Бажаємо їм перемоги! 

Пам’ять про Афганістан

15 лютого 2019 р. учні ЗЗСО №10 вшановували пам'ять про учасників бойових дій на території інших держав. Було проведено урок пам’яті та бесіду з історії війни в Афганістані та інших локальних конфліктів. Наскрізною лінією стала розповідь про чернігівців, які загинули на чужині, зокрема про Володимира Шевчука. Учні переглянули фільм «Таємниці афганської війни».

Тиждень англійської мови та День Св. Валентина у ЗЗСО№10

Пройшов тиждень англійської мови у ЗЗСО№10. Протягом тижня учні активно брали участь у різних заходах. Кожен клас випустив стіннівку, бажаючі взяли участь у конкурсі «Леді та джентельмени». Було проведено усні журнали про історію свята, майстер-класи з виготовлення валентинок, Цікаво пройшов позакласний захід «English with Fan», який підготували учні 5 класу та вчитель Величенко Л.Ю. Учнівське самоврядування спільно з учнями ЗЗСО№6 провело конкурсно-розважальну програму. В день свята працювала пошта: листівки-валентинки та вітання розносили незвичайні поштарі - Янголи. Головною нагородою для всіх стали гарний настрій та дружня атмосфера!

Тиждень англійської мови у ЗОШ №10

Сьогодні, 11.02.2019,  стартував тиждень англійської мови у ЗОШ №10 з виставки стіннівка та фотосесій на тему «Справжні леді та джентельмени». Протягом тижня учні школи будуть обирати найкращі фото й визначати переможців.

Здобувачі освіти 8-11 класів ЗЗСО №10 долучилися до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг та відзначили День безпечного Інтернету

У рамках проведення Дня безпечного Інтернету в ЗОШ №10 в усіх класах були проведені різноманітні пізнавальні заходи. У початковій школі відбулися бесіди «Інтернет цікавий друг та помічник», діти середньої  ланки активно приймали участь в інтерактивному тренінгу «Країна Гаджетленд». Учні 8 – 11 долучились до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг, яка відзначається в 140 країнах світу, зокрема в Україні. Для них був проведений урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Жодний учень не лишився байдужим.

101-річницю бою під Крутами відзначили в ЗЗСО №10

29 січня, до 101-річниця бою під Крутами в ЗЗСО №10 відбулась патріотична година пам’яті героїв Крут. 
Бондар О.М., кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Чернігівського обласного історичного музею ім. В.В. Тарновського, розповівши учням про передумови та бій під Крутами, наголосив, що 29 січня 1918 року — це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Жертовності та героїзму Крут забувати не можна.
Лейтмотивом заходу було проведення паралелі між подвигом героїв Крут та героями АТО. Під час зустрічі говорилося про необхідність згуртованості народу України та підкреслювалося, що саме це дозволить сьогодні перемогти агресора.
Учасники ООС, офіцери відділу цивільно-військового співробітництва військ оперативного командування «Північ», полковник Бородавко Д.С. та капітан Пененко Т.В. провели історичні паралелі між юними героями української революції 1917-1921 років, борцями за свободу і незалежність України проти більшовицької навали та сучасними учасниками АТО на сході України – війни з російським агресором за збереження територіальної цілісності та незалежності України.