Повна назва закладу загальної середньої освіти

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, Новозаводський район, вул. Попудренка, будинок 33

E-mail

znz10@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

school10che.pp.ua

Директор закладу

Карпеко Олександр Сергійович

Телефон

(04622) 4-45-08

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-10.rar [3.09 Mb] (cкачувань: 6)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii-10.rar [2.97 Mb] (cкачувань: 8)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-10.rar [9.05 Kb] (cкачувань: 6)

 

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry-10.rar [9.43 Kb] (cкачувань: 33)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program-10.rar [47.83 Kb] (cкачувань: 7)

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти управлінням освіти

teritorya-obslugovuvannya-ZZSO10-2019.docx [15.23 Kb] (cкачувань: 1)

 

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

600

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

347 осіб

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabez-10.rar [8.11 Kb] (cкачувань: 4)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring-10.rar [306.26 Kb] (cкачувань: 10)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit-10.rar [45.76 Kb] (cкачувань: 6)

Правила прийому до закладу освіти

pryom-10.rar [72 b] (cкачувань: 7)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

osposlug-10.rar [75 b] (cкачувань: 5)

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

Пам’ять про Афганістан

15 лютого 2019 р. учні ЗЗСО №10 вшановували пам'ять про учасників бойових дій на території інших держав. Було проведено урок пам’яті та бесіду з історії війни в Афганістані та інших локальних конфліктів. Наскрізною лінією стала розповідь про чернігівців, які загинули на чужині, зокрема про Володимира Шевчука. Учні переглянули фільм «Таємниці афганської війни».

Тиждень англійської мови та День Св. Валентина у ЗЗСО№10

Пройшов тиждень англійської мови у ЗЗСО№10. Протягом тижня учні активно брали участь у різних заходах. Кожен клас випустив стіннівку, бажаючі взяли участь у конкурсі «Леді та джентельмени». Було проведено усні журнали про історію свята, майстер-класи з виготовлення валентинок, Цікаво пройшов позакласний захід «English with Fan», який підготували учні 5 класу та вчитель Величенко Л.Ю. Учнівське самоврядування спільно з учнями ЗЗСО№6 провело конкурсно-розважальну програму. В день свята працювала пошта: листівки-валентинки та вітання розносили незвичайні поштарі - Янголи. Головною нагородою для всіх стали гарний настрій та дружня атмосфера!

Тиждень англійської мови у ЗОШ №10

Сьогодні, 11.02.2019,  стартував тиждень англійської мови у ЗОШ №10 з виставки стіннівка та фотосесій на тему «Справжні леді та джентельмени». Протягом тижня учні школи будуть обирати найкращі фото й визначати переможців.

Здобувачі освіти 8-11 класів ЗЗСО №10 долучилися до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг та відзначили День безпечного Інтернету

У рамках проведення Дня безпечного Інтернету в ЗОШ №10 в усіх класах були проведені різноманітні пізнавальні заходи. У початковій школі відбулися бесіди «Інтернет цікавий друг та помічник», діти середньої  ланки активно приймали участь в інтерактивному тренінгу «Країна Гаджетленд». Учні 8 – 11 долучились до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг, яка відзначається в 140 країнах світу, зокрема в Україні. Для них був проведений урок на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?». Жодний учень не лишився байдужим.

101-річницю бою під Крутами відзначили в ЗЗСО №10

29 січня, до 101-річниця бою під Крутами в ЗЗСО №10 відбулась патріотична година пам’яті героїв Крут. 
Бондар О.М., кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Чернігівського обласного історичного музею ім. В.В. Тарновського, розповівши учням про передумови та бій під Крутами, наголосив, що 29 січня 1918 року — це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Жертовності та героїзму Крут забувати не можна.
Лейтмотивом заходу було проведення паралелі між подвигом героїв Крут та героями АТО. Під час зустрічі говорилося про необхідність згуртованості народу України та підкреслювалося, що саме це дозволить сьогодні перемогти агресора.
Учасники ООС, офіцери відділу цивільно-військового співробітництва військ оперативного командування «Північ», полковник Бородавко Д.С. та капітан Пененко Т.В. провели історичні паралелі між юними героями української революції 1917-1921 років, борцями за свободу і незалежність України проти більшовицької навали та сучасними учасниками АТО на сході України – війни з російським агресором за збереження територіальної цілісності та незалежності України.

Шматочок літа серед зими

     На зимових канікулах учні ЗОШ №10 здійснили екскурсію до міста Києва. Вони відвідали Софіївську площу, зробили фотосесію біля головної ялинки країни. Родзинкою поїздки був аква-парк «Dream Island». Радості дітей не було меж. Вони отримали неймовірні враження та здоровий адреналін. На декілька годин вони забули про зимові холодні дні й потрапили у літній відпочинок. Вчителі-організатори подарували дітям чудові святкові емоції і враження.

Новорічно-різвяні свята для учнів 5 класу ЗОШ №10

Традиційно новорічні свята в 5 класі розпочалися біля ялинки. Під час святкування діти мали можливість потанцювати і награтися досхочу. Продолжили свято у «Веселих карамелях». Смачна та гостинна атмосфера зустріла п’ятикласників з їх класним керівником Величенко Л.Ю. Діти із задоволенням брали участь у майсер-класі і з подарунками, зробленими власноруч, веселі та задоволені повернулись до своїх домівок.

Урок-мандрівка з англійської мови у ЗЗСО №10

У ЗОШ № 10 учитель англійської мови Величенко Л.Ю. поділилася досвідом з колегами десятої та шостої школи. Провела  майстер-клас і демонстраційний урок у 5 класі з інклюзивною формою навчання (тема « My family»). Урок проведений у цікавій формі мандрівки країною Знань. Учні працювали в групах, парах, а також захищали свої проекти «My family Tree». Протягом уроку діти змагалися й заробляли монети «Україна майбутня». На уроці використовувались ТЗН, сучасні інноваційні технології. Урок проведений на високому науковому та  методичному рівнях. Вчителька продемонструвала сучасний підхід до викладання іноземної мови.

Подяка від військових колективу ЗОШ №10