РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Жовтень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

АРХИВ
Жовтень 2022 (1)
Вересень 2022 (34)
Серпень 2022 (37)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (37)
Травень 2022 (26)

Запрошуємо до участі у конкурсі до Дня ЗС України

Управління освіти Чернігівської міської ради запрошує до участі у 

ІІ-у Чернігівському обласному відкритому конкурсі патріотичних аматорських відеороликів «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!».

Організатори конкурсу: Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Чернігівського обласного ТЦК та СП.

Конкурс проводиться на виконання Указу Президента України від 18.05.2019 № 286 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання», розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.10.2020 № 1233 «Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року» та з метою розвитку національно-патріотичного виховання молоді.

Положення конкурсу: 1_371_dod_2.doc [97 Kb] (cкачувань: 31)

 

Профорієнтаційні матеріали НУЧК імені Т. Г. Шевченка

Ти знаходишся на роздоріжжі і не можеш визначитися, на яку спеціальність вступати? Ми з радістю допоможемо!

Хочеш стати конкурентноздатним фахівцем, з швидкістю адаптуватись до нових умов, володіти стресостійкістю, сучасними освітніми технологіями, бути спроможним до освіти протягом життя? Тоді тобі до нас!

Вступивши на спеціальність 012 Дошкільна освіта, ти отримаєш сучасні наукові знання про навчання і виховання дітей дошкільного віку з урахуванням тенденцій розвитку європейської освіти,  володітимеш широким спектром умінь, навичок, зможеш реалізувати себе не лише як вихователь ЗДО, а й працювати у центрах розвитку дитини, займатись науковою роботою, створювати власні освітні проєкти.

Підготовка фахівців зі спеціальності 012 Дошкільна  освіта здійснюється на факультеті дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка з 2008 н.р. Освітній процес побудований на принципах студентоцентричного, особистісно орієнтованого навчання.

Ми пропонуємо:

-навчання у високопрофесійних викладачів (професори, доктори, кандидати наук, доценти, вчителі міжнародної категорії, члени Усесвітньої організації Позитивної психотерапії, Британського товариства істориків освіти (History of Education Society UK), Української асоціації корекційних педагогів, об’єднання  «Асоціація працівників дошкільної освіти», об’єднання  «Освітня агенція ″Три Парасолі +″».);

-навчання в сучасних авдиторіях (кабінет дошкільної та кабінет початкової освіти),

-навчально-науковій лабораторії – на базі ЗДО № 26 м. Чернігова (відвідування та аналіз занять досвідчених педагогів, проведення занять),

нестандартні пари – «гостьові» лекції, заняття на відкритому повітрі, використання скрайбінгу, використання елементів дуальної освіти, елементів ейдетики, тренінгові заняття;

-врахування пропозицій та побажань студентів щодо дисциплін вільного вибору, які забезпечують індивідуальну траєкторію саморозвитку кожного студента;

-активне студентське дозвілля – флешмоби, концерти, презентації,  студентські наукові гуртки і проєкти, студії  та ін.

У 2022 році спеціальність Дошкільна освіта увійшла до переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка.

Запрошуємо до нас!

Консультаційний пункт НУЧК: авдиторія №109, тел. (073) 1048273, (0462) 941-081

Ми працюємо: понеділок – п’ятниця: з 9-00 до 17-00, перерва 13-00 – 14-00

Електронна пошта: nu4k@ukr.net

Цікаво і доступно про особливості вступу 2022 року на сторінках у ФБ Вступ2022, на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти, сайті Вступ.ОСВІТА.UA

Де продовжити здобувати повну загальну середню освіту після закінчення дев'ятого класу?

Управління освіти Чернігівської міської ради запрошує випускників 9-х класів закладів загальної середньої освіти 2021-2022 навчального року долучитися до опитування щодо подальшого місця здобуття повної загальної середньої освіти у 2022-2023 навчальному році. Воно проводиться з метою аналізу щодо формування мережі 10-х класів у школах, інформування про робітничі спеціальності, які можна здобути під час навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти міста та охоплення всіх випускників 9-х класів повною загальною середньою освітою.

Заклади загальної середньої освіти, які набиратимуть здобувачів освіти для навчання до 10-х класів та їх профілі:
-англійська мова;
-англійська і німецька мови;
-англійська і французька мови;
-математика.
-англійська мова.
-українська мова і література;
-математика;
-англійська і німецька мови.
-фізика і математика;
-англійська і німецька мови;
-хімія і біологія.
Ліцей №15:
-математика;
-хімія і біологія;
-українська мова і література;
-історія України;
-англійська мова.
-англійська мова;
-українська мова.
-українська мова;
-математика.
-історія;
-за програмою НПП "Інтелект України".
-українська мова і література;
-математика;
-англійська мова.
-математика;
-історія;
-українська мова.
Заклади професійної (професійно-технічної) освіти, у яких, крім повної загальної середньої освіти, можна отримати ще і робітничу спеціальність:
м. Чернігів, вул. Козацька, 11а:
-швачка, кравець;
-перукар (перукар-модельєр), візажист.
-слюсар з ремонту рухомого складу,  помічник машиніста тепловоза, помічник машиніста електровоза;
-монтер колії; електрозварник ручного зварювання;
-штукатур, лицювальник-плиточник, маляр;
-монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварник;
-монтажник гіпсокартонних конструкцій, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування;
-кухар, кондитер.
-верстатник широкого профілю;
-слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів;
-слюсар з механоскладальних робіт, слюсар-ремонтник.
-столяр, верстатник  деревообробних верстатів;
-муляр, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, електрозварник ручного зварювання;
-штукатур, монтажник  гіпсокартонних конструкцій, маляр;
-електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах;
-електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварник.
-кухар.
 
Крім того, повну загальну середню освіту можна отримати у таких закладах нашого міста:
Забезпечення рівного доступу до якісної повної загальної середньої освіти для кожної дитини є ключовим пріоритетом держави. Звертаємо увагу на те, що жодного випускника 9-х класів не буде позбавлено права на продовження здобуття повної загальної середньої освіти.

До уваги випускників 2022 року! Вищі військові навчальні заклади Міністрства оборони України запрошують на навчання

Для тих, хто вирішив пов’язати своє життя з військовою кар’єрою та офіцерським званням, пропонується цілий перелік вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ), в яких можливо отримати додатково до військової ще й цивільну спеціальність. Перевагою вищих військових навчальних закладів сьогодні лишається те, що навчання проводиться за найвищими державними стандартами, БЕЗКОШТОВНО!

На військову службу на посади курсантів до ВВНЗ, підрозділів приймаються громадяни України за власним бажанням (як юнаки так і дівчата), які закінчили загальноосвітні навчальні заклади, склали вступні іспити, а також придатні до військової служби за станом здоров’я і віком: цивільна молодь віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання; військовослужбовці та військовозобов’язані віком від 18 до 30 років, які не мають військових звань офіцерського складу. Держава надає сьогодні можливість не тільки отримати професію, військову спеціальність, але й працевлаштовує без зайвого клопоту. Професійне призначення випускника військового коледжу сержантського складу – проходження військової служби на первинних посадах головного сержанта роти, головного сержанта батальйону.

Особи, які виявили бажання вступити до ВВНЗ або військового коледжу, повинні ознайомитись з умовами вступу до військового закладу та подати заяву до Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки в період з 1 січня до 31 червня року вступу, оформити особову справу кандидата, пройти медичну комісію. Читати далі --->

Чернігівський ліцей залізничного транспорту оголошує набір

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ триває набір курсантів за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» за освітньою кваліфікацією – бакалавр з обліку і оподаткування.

Набір здійснюється за державним замовленням, форма навчання – денна, курсанти. Читати далі --->

Чернігівський професійний будівельний ліцей запрошує на навчання

Рекомендуємо опанувати курс «Помічай, упізнавай, поводься безпечно: підвищення обізнаності про ризики вибухонебезпечних предметів»

EdCamp Ukraine разом із Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошують усіх охочих на участь у спеціальних вебінарах, присвячених можливим ризикам на території України.

❗Не слід нехтувати своєю безпекою та, особливо, життям — врахуйте всі необхідні аспекти і будьте впевнені у своїх знаннях.
До участі запрошуємо абсолютно всіх
Програма, яку ми пропонуємо, є простою та лаконічною. Вона складатиметься з двох модулів, за результатами яких, за бажання, можна отримати сертифікат про підвищення кваліфікації.
Якщо ви вже зараз знаєте, що хотіли б мати відповідний сертифікат, необхідно зареєструватися на участь у програмі за покликанням 👉 https://edway.in.ua/uk/mpk/372/detail/. Після завершення навчальних модулів, необхідно буде пройти невелике тестування, за результатами якого і буде виданий документ на платформі EdWay.
Якщо ж ви хочете взяти участь у програмі без подальшого отримання сертифікату ПК, то просто приєднуйтеся до нас у 

Zoom

.
✅ 26 квітня (вівторок), 17:00 - 18:30. Перший модуль – базовий інструктаж про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами і моделі безпечної поведінки для дорослих.
✅ 14 травня (субота), 17:00 - 18:30. Другий модуль розрахований на освітян, які працюють з дітьми й учнівством різного віку, та надають базові інструменти і підходи до навчання дітей безпечній поведінці на територіях, забруднених вибухонебезпечними залишками війни.
Покликання на вхід у 

Zoom

 на всі дні https://bit.ly/ExplosiveOrdnanceRiskEducation

«Єврошколи» - 2022: представництво Європейського Союзу в Україні оголошує перший набір старшокласників, учнів 9-11 класів, на онлайн школу EU Study Days

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує перший набір старшокласників, учнів 9-11 класів, на онлайн школу EU Study Days, яка відбудуться у березні-травні 2022-го року. 

Про проєкт
EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, і надає можливість старшокласникам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. 
Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив. 
Проєкт виконується ГО "Молодіжна альтернатива", Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця. 
У березні-травні 2022 року в рамках школи заплановано проведення 10 онлайн модулів. Кожен модуль включатиме: 
1) лекцію або презентацію від дипломатів або експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків; 
2) відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex; 
3) онлайн-тест. 
Онлайн-навчання буде відбуватися з 15 березня до 31 травня 2022.
Програма складається із 10 модулів 
1. Відкриття. Відносини Україна-ЄС 
2. Історія Європейського Союзу та його основні інституції 
3. Європейські цінності 
4. Екологія 
5. Безпечний інтернет 
6. М’які навички: навчання протягом життя 
7. Навчання та волонтерство в Європейському Союзі 
8. Медіаграмотність та дезінформація 
9. Права дітей та підлітків в ЄС 
10. Взаємовідносини Україна-Європейський Союз – можливості та перспективи 
Участь у програмі передбачає видачу сертифікатів. 
Для отримання сертифікату про успішне проходження курсу учасники мають повністю завершити як мінімум 8 (вісім) онлайн модулів з 10. 
Сертифікат буде містити інформацію про кількість годин і програму курсу. 
Активна співпраця з іншими учасниками та викладачами, тренерами є запорукою успішного проходження курсу та виходу в фінал! 
Хто може стати учасником «Єврошкіл» для школярів. 
Ми запрошуємо подаватися на конкурс громадян України - учнів середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи) та цікавляться європейською інтеграцією, і бажають розширити свій світогляд. 
Якщо ти маєш у своєму портфоліо зазначені нижче досягнення – це буде перевагою в конкурсному відборі: 
-здобуття призових місць на учнівських олімпіадах, конкурсах, змаганнях протягом останніх 2 років; 
-участь у діяльності євроклубу у школі або при бібліотеці для дітей та юнацтва; 
-участь в іншій позакласній, позашкільній діяльності, яка стосується вивчення європейської історії, культури, цінностей тощо. Конкурсний відбір проходитиме у 2 етапи: 
1) відбір за заявкою 
2) результати онлайн-тестування на платформі https://www.eustudydays.in.ua/, посилання буде надіслано після проходження першого туру відбору. 
Участь у програмі повністю фінансується Представництвом ЄС в Україні. 
Робочою мовою онлайн-модулів є українська. 
Найкращі 20 учасників, які повністю виконали програму навчання за онлайн модулями, будуть запрошені на літню або зимову школу, яка відбудеться на базі одного з закладів вищої освіти України.
 Для участі у конкурсі потрібно до 18.00, 07 березня 2022 заповнити анкету за наступним посиланням https://bit.ly/3JyKBSq