РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

АРХИВ

Створення сенсорної кімнати в ЗДО №22

Для кращого забезпечення освітнього процесу в інклюзивних групах для дітей з особливими освітніми потребами, дякуючи управлінню освіти, наш ЗДО №22 отримав нове, сучасне, розвиткове обладнання, дидактичні ігри для змістовних та цікавих корекційно-розвиткових занять з дітьми.

Використавши отримане обладнання та посібники працівники закладу своїми силами створили невеличку сенсорну кімнату для дітей інклюзивних груп. Кімната вийшла дуже затишною та практичною в роботі з дітьми.

Ігрові посібники для вихованців інклюзивних груп ЗДО №36 «Дивограй»

Чергове поповнення матеріальної бази для дітей з ООП:  розвивальні, сенсорні ігри, балансувальні  і міжполушарні дошки, Бізі-борд,  крісло-мішок для усамітнення  урізноманітнили корекційні заняття і приносять неабияке задоволення та  пізнавальний інтерес нашим діткам.

Підтримка дітей з особливими освітніми потребами ДНЗ № 37

ДНЗ № 37 «Казка» щиро дякує Управлінню освіти Чернігівської міської ради за сприяння у придбанні нових дидактичних посібників і матеріалів для використання під час корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в інклюзивних групах закладу.

Адже, підтримка дитини з особливими освітніми потребами та її родини позитивно впливає на все подальше життя.

Поповнено матеріальну базу ЗДО №60 для роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби

За сприяння Управління освіти Чернігівської міської ради в заклад дошкільної освіти №60 «Чебурашка», було поповнено матеріальну базу для роботи з дітками з особливими потребами.

Так, в дошкільному закладі тепер є набір корекційних масажних килимків, які особливо важливо використовувати в корекційній роботі з дітками з ООП.

Також вчителям-логопедам закладу було надано можливість використовувати в роботі зонди для корекційно-розвивального процесу з дітьми. Доцільно відмітити й те, що заклад отримав і стерилізатори, які є найбільш ефективними приладами для знезараження даних зондів.

Нове обладнання для роботи з інклюзивними дітьми отримав ЗДО №76

Матеріали, що отримав з управління освіти Чернігівської міської ради для роботи з інклюзивними дітьми дошкільний навчальний заклад "Золота рибка" значно підвищують активізацію емоційно-піднесеного настрою та бажажання працювати на корекційно-розвивальних заняттях. Стимулюють активність мовлення, збагачення словника, покращують розвиток дрібної та загальної моторики, розвивають стійкість уваги, логічне мислення і пам'ять дітей.

Сенсорна кімната ЗДО №3 «Дитяча Академія» поповнилася сучасним обладнанням  для дітей з особливими освітніми потребами

Сенсорна кімната ЗДО №3 «Дитяча Академія» поповнилася сучасним обладнанням для дітей з особливими освітніми потребами, що сприяє створенню умов для розвитку і навчання малят, які прагнуть розвиватися, але відрізняються від інших.

Бізіборд базується на методиці Монтессорі і дозволяє дитині пізнавати побутовий світ у дрібницях безпечно. Блискучі защібки, вимикачі світла захоплюють увагу Софійки, маніпулювання деталями на панелі викликає позитивні емоції. А сенсорний гамак створює відчуття комфорту.

Нові ігрові посібники для інклюзивних вихованців ДНЗ №65

Для вихованця старшої інклюзивної групи ДНЗ № 65 Управлінням освіти Чернігівської міської ради були надані розвиваючі посібники: дитячий розвиваючий термокилимок "Алфавіт"; розвиваючий конструктор; металевий конструктор;конструктор LEGO; багатофункціональний набір "Весела мамематика"; головоломка конструктор; настільна гра "Вежа";збірна пазл-іграшка "Годинник".

Аспекти розвивального середовища для дітей інклюзивних груп ЗДО №52

Створення в дошкільному закладі повноцінного розвивального середовища та забезпечення відповідної позиції вихователя в організації діяльності дітей – провідний засіб реалізації завдань сучасного реформування освіти. Адже правильно організоване середовище сприяє соціалізації дитини, впливає на всі аспекти її розвитку, особливо це стосується дітей з ООП.

Вже декілька років поспіль дошкільний заклад №52 отримує нове сучасне ігрове,  корекційне обладнання та посібники.

Вихованці інклюзивних груп, батьки, педагоги постійно відчувають підтримку та турботу з боку управління освіти Чернігівської міської ради.

Поповнена матеріальна база для інклюзивної освіти у ДНЗ №21

Матеріальна база для інклюзивної освіти ДНЗ №21 «Дзвіночок» значно поповнена!

Чудові навчальні подарунки отримали вихованці, для яких у закладі організована інклюзивна дошкільна освіта. Розвивальні посібники, різні види конструкторів, сенсорні ігри будуть сприяти активному розумовому розвитку дитини.

Нові ігрові посібники для інклюзивних вихованців ЗДО №72Нові ігрові посібники для інклюзивних вихованців ЗДО №72