РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Жовтень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

АРХИВ
Жовтень 2022 (1)
Вересень 2022 (34)
Серпень 2022 (37)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (37)
Травень 2022 (26)

 

Повна назва закладу позашкільної освіти

Комунальний позашкільний заклад освіти «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» Чернігівської міської ради

Адреса

14034, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. 77 Гвардійської дивізії, 7, урочище «Ялівщина»,

вул.Захисників України, 3-б

E-mail

centrtovrdm@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

https://www.facebook.com/centrDUTKVPV

Директор закладу

Гаврилей Олександр Іванович

Телефон

0462-608-306

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

 

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

licenziis.rar [579.7 Kb] (cкачувань: 36)

Структура та органи управління закладу освіти

strukturac.rar [10.97 Kb] (cкачувань: 66)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

kadryс

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

programc.rar [630.63 Kb] (cкачувань: 56)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

382

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

mtzabezc.rar [5.01 Kb] (cкачувань: 36)

Результати моніторингу якості освіти (результати участі у змаганнях за минулий рік).

monitoringc.rar [3.23 Mb] (cкачувань: 39)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvitc.rar [1.07 Mb] (cкачувань: 36)

Правила прийому до закладу освіти 

pryomc.rar [3.33 Kb] (cкачувань: 35)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

Koshtoris-i-dodatok.zip [5.39 Mb] (cкачувань: 48)

До Дня Соборності України у КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» було проведено: виховні бесіди; веб вікторину для гуртківців; відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Спортивний лабіринт».     

На старті учасники змагань отримали план-схему, де було нанесено штучні перешкоди та контрольні пункти на яких орієнтувальникам необхідно було відмітитись. Результат визначався за найменшим витраченим часом для подолання дистанції.

Вітаємо наших переможців та призерів! Читати далі –>

 

Протягом тижня з 13 по 17 грудня відбувся ряд масових заходів для гуртківців КПЗО "Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання": майстер – класи та екологічний конкурс «Замість ялинки – зимовий букет», який проводився з метою збереження хвойних дерев, формування відчуття відповідальності за природу.

         Захід проходив у дружній, творчій атмосфері. Результатом якого стало створення 72 новорічних робіт.

Переможцями та призерами стали: Читати далі -->

Змагання з техніко-тактичної та загально-фізичної підготовки зі спортивного орієнтування

11-12 грудня відбулася першість КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» з техніко-тактичної та загально-фізичної підготовки зі спортивного орієнтування. Захід проводився із дотриманням карантинних вимог. У змаганнях взяли участь близько 150 гуртківців у п’яти вікових групах.
Вихованці показали навички з техніки спортивного орієнтування: знання топографії, вміння користуватися компасом, визначати відстань та виконали завдання з фізичної підготовки: стрибки через скакалку, стрибки у довжину з місця, вис на перекладині та згинання-розгинання рук в упорі лежачи.
За результатами кращими стали: Читати далі -->
 

Гра-змагання «Туристичний всюдихід» серед гуртківців КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»

З 15 по 19 листопада біля 200 гуртківців КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» взяли участь у грі-змаганні «Туристичний всюдихід» яка проводилася у формі навчального заняття із дотриманням карантинних вимог. Програма заходу складалася з двох блоків: теоретичний та спортивний.

Теоретичний блок включив в себе етапи екологічного, природознавчого та туристського напрямків, які передбачають завдання на кмітливість, ерудицію, увагу, спритність. Спортивний блок - боулдерінг та техніку пішохідного туризму. Читати далі –>

 

Відкрита першість зі спортивного орієнтування гуртківців КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання»

Відкритою першістю зі спортивного орієнтування було підведено підсумки змагального бігового сезону гуртківців КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання», в яких прийняло участь біля 140 дітей та батьків. Гуртківці змагалися у 5 вікових групах, як серед дівчат так і серед хлопців. Переможцями у групі батьків стали: Короткова Оксана, Гайдук Ольга та Ігнатенко Наталія. Читати далі –›

 

Гуртківці КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» здійснили екскурсію до парку природи "Беремицьке"

29 жовтня гуртківці КПЗО «Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» здійснили екскурсію до парку природи "Беремицьке". Вихованцям випала унікальна нагода побачити природу Полісся, відтворену в тому вигляді, якою її бачили наші предки, отримати нові знання та враження, зробити чудові фото. У туристичній частині парку гуртківці відвідали конюшні, де можна було не лише покататись верхи, але й дізнатись історію кожної породи, особливості утримання та розведення коней. «Музей диких котів» та історії тварин, які зараз знаходяться на реабілітації у парку не залишили байдужими нікого.

Подорож до Мезинського національного природного парку гуртківців КПЗО "Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання"Подорож до Мезинського національного природного парку гуртківців КПЗО "Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання"

Осінні канікули для гуртківців КПЗО "Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання" розпочались з подорожі до Мезинського національного природного парку - скарбниці історії та осередку біологічного різноманіття. Діти, мандруючи екологічною стежкою "Під Деснянськими кручами", дізналися багато цікавого та нового. Ознайомилися з експозицією одного з найбільших сільських музеїв, відвідали Мезинську палеолітичну стоянку, де перенеслись в часи пізнього палеоліту та зробили фото з мамонтом на згадку. Гуртківці отримали масу позитивних емоцій та додому повезли сувеніри, яким більше 70 млн. років.

Участь у заході з вшанування пам’яті Михайла Коцюбинського на честь 157-ї річниці з дня народження письменника1

17 вересня 2021 року вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (керівник – Матвійчук Т.В.), який працює на базі Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 спільно з учнями 4 класу цієї ж школи (Сторожева О.Є.), взяли участь у заході з вшанування пам’яті видатного українського письменника, класика української літератури, громадського діяча Михайла Коцюбинського на честь 157-ї річниці з дня його народження. Захід відбувся на Болдиній горі біля могили Михайла Михайловича. Він був похований на місці де дуже любив гуляти і саме тут народжувалися ідеї для багатьох його творів.

У покладанні квітів до пам’ятника Коцюбинському та мітингу на честь дня його народження взяли участь представники керівництва міста і області, творча інтелігенція, громадськість міста. Долучилися до святкування і вихованці гуртка, які вивчають твори письменника та особливо захоплюються його казками для дітей. Після закінчення урочистостей для гуртківців була проведена екскурсія Болдиною горою «Зустріч із сивою давниною».