РОЗДІЛИ САЙТУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

КАЛЕНДАР НОВИН
«    Жовтень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

АРХИВ
Жовтень 2022 (1)
Вересень 2022 (34)
Серпень 2022 (37)
Липень 2022 (9)
Червень 2022 (37)
Травень 2022 (26)

Просвітницький захід про права та обов'язки у ліцеї №15

У рамках співробітництва та проведення просвітницьких правових заходів.16 січня до ліцею № 15 м.Чернігова завітали гості: регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Бобруйко В.А. – директор Чернігівського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги. Здобувачі освіти 9-10 класів разом з ними повторили права і обов'язки, розглянути їх застосування у різних життєвих ситуаціях та переглянули анімаційний фільм, який викликав бурю позитивних емоцій.

У кінці – індивідуальні запитання. І надалі домоглися про співробітництво.

Тиждень профілактики булінгу у ЗЗСО №20Тиждень профілактики булінгу у ЗЗСО №20

Булінг – явище, яке, на жаль, увійшло в наше життя. Дуже часто ми спостерігаємо з екранів телевізорів або зустрічаємо інформацію в соціальних мережах про прояви булінгу в школах, і навіть в дитячих садочках.

Задля того, щоб учні були обізнані в прикметах булінгу, знали, куди потрібно звертатися у випадках застосування булінгу, в Чернігівську школу І-ІІІ ступенів № 20 завітали головні спеціалісти МВС РАЦС ГТУЮ у Чернігівській області Міллер В.В. і Науменко М.В.

Під час зустрічі з учнями школи були розглянуті питання булінгу в підлітковому віці, відповідальність дітей і батьків, надані поради щодо запобігання цьому ганебному явищу.

Для учнів початкової ланки спеціалісти управління держреєстрації Головного управління юстиції в Чернігівській області Васильченко Ірина Олександрівна і Лобусова Лілія Вікторівна в ігровій формі провели превентивний захід  «Стоп, булінг!». Учні отримали буклети з порадами, як не стати жертвою цього явища.

Всеукраїнській тиждень з протидії булінгу в ЗЗСО №10

У Чернігівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 з 16 вересня до 20 вересня 2019 року проводився Всеукраїнській тиждень з протидії булінгу. Практичним психологом Карпеко І.В. та соціальним педпгогом Сірик О.В. були проведені наступні заходи: корекційно-розвиваюче заняття: «Правила поведінки у школі» (1 кл.), тренінги: «Учимось бути толерантними» (4 кл.), «Стоп булінг» (6,7,8), «Правила особистого захисту в разі булінгу» (2,3 кл.), моніторинг обізнаності з питань особистісного захисту від різних проявів насильства (9,10,11 кл.) та тренінг - «Разом проти булінгу» (5 кл.) – спільно з спеціалістом Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Петуховою Н.Ю.

Головна мета проведених заходів: привернути увагу учасників освітнього процесу до питань протидії булінгу, попередження насильства, жорстокості в сім'ї. На заняттях учнів проінформували про їх права, наслідки та відповідальність за вчинення булінгу, ознайомили з  правилами особистого захисту від різних проявів насильства.

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу в ЗЗСО № 35

        У ЗЗСО № 35 у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"  та у зв'язку з участю у Всеукраїнському тижні протидії булінгу відбулися тематичні заходи. 18 вересня 2019 р. учні 9-10-х класів переглянули театралізовано виставу «Булінг» за участю волонтерів ЧНТУ. 19 вересня 2019р. для учнів 6-тих класів була організована зустріч з спеціалістами головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Оліфіренко Анастасією Олександрівною та Жуковою Тетяною Вікторівною. Вони прочитали лекцію на тему «Булінг. Кібербулінг».

Захід «Стоп-булінг» та круглий стіл «Я маю право!» у ЗОШ №14

18.09.2019 в ЗОШ №14 у 7-х класах було проведено захід на теми «Стоп-булінг» та  круглий стіл «Я маю право!». До школи було запрошено головного спеціаліста головного територіального управління юстиції Падалку Ольгу Василівну. Захід проведено у рамках загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право». На занятті учням нагадали про їхні права та обов’язки, наголосили про наслідки булінгу, розповіли про «Конвенцію ООН  про права дитини».

НВК № 16: Тиждень протидії булінгу

17 вересня 2019 року у рамках загальнонаціонального  правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!"  та у зв'язку з участю у Всеукраїнському тижні протидії булінгу  в НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів – інформаційно-технологічний ліцей №16" відбулась зустріч учнів 5,7,8 класів з представниками Новозаводського відділу державної виконавчої служби міста Чернігова ГТУЮ у Чернігівській області.

Старший державний виконавець Костюченко Тетяна Миколаївна та провідний спеціаліст Хомич Вікторія Володимирівна зацікавили учнів цікавою розмовою, заснованою на життєвих фактах та прикладах. Були визначені основні ознаки булінгу та до яких наслідків вони можуть привести.

Заходи з протидії булінгу (проект "Я маю право!")

У Чернігівському ліцеї № 22 проведені уроки  «Стоп булінг» та «Я маю право!» у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!».

 Для учнів старшої ланки уроки проводила вчитель історії і права Попок Л.Г., а для учнів початкової ланки до уроків були залучені фахівці з Центру надання безоплатної правової допомоги -  Вороницька Н. А. та Пирковська О. В. 

На заняттях учнів проінформували про права дитини, правила поведінки та способи захисту, Конвенцію про права дитини.

Тематичний захід «Право дитини» в ЗЗСО №21

09.09.2019 головними спеціалістами Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Н.А. Воронецькою та О.В. Пирновською було проведено інтерактивне заняття «Право дитини на безоплатну правову допомогу» для учнів 9-х класів.

Захід у рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» у ліцеї №32

З метою формування в учнів навичок та вмінь відстоювати та захищати свої права, працівниками Управління Юстиції у Чернігівському ліцеї №32, в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» було проведено тематичний урок по даній темі з учнями ліцею.

Подорож Конституцією України та Конвенцією ООН для першокласників ЗОШ №35

У 1-А класі ЗЗСО № 35 урок "Я досліджую світ" розпочався з подорожі Конституцією України та Конвенцією ООН про права дитини за участю спеціаліста Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Чепур ВІти Вікторівни.