Міський семінар вчителів української мови та літератури

27 січня 2017 року на базі Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Чернігівської міської ради Чернігівської області був проведений міський семінар вчителів української мови та літератури на тему «Національно-патріотичне виховання на уроках української мови та літератури». 
Відкрила семінар директор школи Надія Миколаївна Шестопалова, яка презентувала навчальний заклад. Досвідом роботи методичного об’єднання вчителів української мови та літератури поділилася Раїса Василівна Виноградова – керівник методичного об’єднання.

 Методист із предметів філологічного циклу методичного центру управління освіти Ксенія Іванівна Кузюра виступила з доповіддю, в якій проаналізувала роботу вчителів міста та школи з національно-патріотичного виховання на уроках української мови та літератури, надала методичні рекомендації щодо використання різних форм та методів роботи з даного напрямку. 
Для гостей школи були проведені відкриті уроки з української літератури. Вчитель Ларіна О.Л., спеціаліст першої категорії, провела урок у 5-А класі на тему «Леонід Іванович Глібов – відомий український поет та байкар. Віршовані загадки, акровірші «Химерний, маленький», «Що за птиця?» 
В 10-Б класі урок на тему «Останні новели Михайла Коцюбинського («Хвала життю!», «На острові», вираження в них оптимістичної віри в торжество життя на землі (оглядово)» провела вчитель української мови та літератури, спеціаліст першої категорії Сухорабська І.О. 

Завершився семінар літературно-музичною композицією «Ми діти твої, Україно!», де учні 5-10 класів продемонстрували майстерне володіння українським словом та українською піснею.

Міський семінар вчителів української мови та літератури

 

Міський семінар вчителів української мови та літератури

 

 

 

Міський семінар вчителів української мови та літератури

 

 

  • Опубліковано: 30-01-2017, 18:17 |
  • Автор: Administrator
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 232 |