Повна назва закладу позашкільної освіти

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2» Чернігівської міської ради Чернігівської області

Адреса

14001, м. Чернігів, вул. Ціолковського, 8

E-mail

kdussh2@os.chernigiv-rada.gov.ua

Сайт закладу

 

Директор закладу

Філоненко Андрій Анатолійович

Телефон

(0462) 662-967

Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

Статут закладу освіти

statut-KDYuSSh-2.rar [3.24 Mb] (cкачувань: 5)

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

 

licenzii-KDYuSSh-2.rar [1.83 Mb] (cкачувань: 4)

Структура та органи управління закладу освіти

 

struktura-KDYuSSh-2.rar [10.74 Kb] (cкачувань: 5)

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

 

kadry-KDYuSSh-2.rar [3.08 Kb] (cкачувань: 3)

Перелік освітніх програм, що реалізуються в закладі освіти

program-KDYuSSh-2.rar [3.34 Kb] (cкачувань: 8)

Ліцензований обсяг (проектна потужність закладу освіти)

 

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (фактична кількість дітей станом на 01.09 поточного року)

320 осіб

Мова (мови) освітнього процесу

державна

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

http://osvita.ch.ua/vakancii/

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами

mtzabez-KDYuSSh-2.rar [2.61 Kb] (cкачувань: 5)

Результати моніторингу якості освіти

monitoring-KDYuSSh-2.rar [5.19 Kb] (cкачувань: 3)

Річний звіт про діяльність закладу освіти (звіт керівника закладу)

zvit-KDYuSSh-2.rar [10.8 Kb] (cкачувань: 3)

Правила прийому до закладу освіти

pryom-KDYuSSh-2.rar [2.79 Kb] (cкачувань: 3)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад освіти забезпечений переносним пандусом, зробленим власними  силами.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати (за наявності)

-

Кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

http://osvita.ch.ua/dostup_do_informacii/

 • Опубліковано: 4-11-2017, 18:38 |
 • Автор: УО
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 103 |

Змагання з ЗФП проведено у КДЮСШ №23 лютого 2018 р. відбувся Чемпіонат КДЮСШ №2 із загально-фізичної підготовки, присвячений чернігівським олімпійцям у Пхьончхані.
У змаганнях брали участь 97 наймолодших юнаків та дівчат вихованців спортшколи 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 років народження відділень олімпійських видів спорту волейболу, легкої атлетики та настільного тенісу.

 

 

 

 

 

Змагання з ЗФП проведено у КДЮСШ №2Змагання з ЗФП проведено у КДЮСШ №2Змагання з ЗФП проведено у КДЮСШ №2Змагання з ЗФП проведено у КДЮСШ №2Змагання з ЗФП проведено у КДЮСШ №2Змагання з ЗФП проведено у КДЮСШ №2

 • Опубліковано: 4-02-2018, 10:15 |
 • Автор: УО
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 67 |

16 грудня, в спортивній залі школи № 34, відбулися «Веселі старти» серед вихованців груп початкової підготовки КДЮСШ № 2 Управління освіти Чернігівської міської ради.
Понад сто юних спортсменів з відділень: волейболу, настільного тенісу та легкої атлетики взяли участь у цих веселих змаганнях. Сподіваємось, що ці змагання стануть традиційними. Мета такого заходу не тільки в тому щоб привітати найменших спортсменів спортивної школи зі святом та вручити подарунки, а ще і у згуртуванні батьків дітей з тренерами, щоб процес виховання був більш багатогранним і ефективним. Юних спортсменів зі святом привітали: Ніна Лемеш, директор Департаменту сім’ї молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, заслужений майстер спорту України з біатлону; Василь Білогура, начальник Управління освіти Чернігівської міської ради; Дмитро Пиріжок, відповідальний секретар відділення НОК в Чернігівський області, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, директор Чернігівського міського Центру «Спорт для всіх»; Ігор Ліфарь, директор обласного Центру «Спорт для всіх»; Сергій Романчук, директор КДЮСШ № 1.
Чудовими показовими виступами учасників змагань привітала циркова студія «Тріумф» та Обласний центр «Інваспорт».
А після привітань, юні спортсмени під шалені вигуки вболівальників взяли участь в веселих естафетах. Вони спритно долали перешкоди передаючи один одному естафетну палицю, заганяли в ворота клюшкою шайбу, спритно перекатували м'ячі та інше. Позитивний настрій у спортивній залі зашкалював. Без подарунків і призів не залишивсь ніхто.
Організатори дякують за підтримку в проведенні змагань Управління освіти Чернігівскої міської ради, центр розваг «Дитяча планета», адміністрацію Будинку Культури мікрорайону Шерстянка.

«Веселі старти» серед вихованців груп початкової підготовки КДЮСШ № 2«Веселі старти» серед вихованців груп початкової підготовки КДЮСШ № 2«Веселі старти» серед вихованців груп початкової підготовки КДЮСШ № 2«Веселі старти» серед вихованців груп початкової підготовки КДЮСШ № 2«Веселі старти» серед вихованців груп початкової підготовки КДЮСШ № 2«Веселі старти» серед вихованців груп початкової підготовки КДЮСШ № 2«Веселі старти» серед вихованців груп початкової підготовки КДЮСШ № 2«Веселі старти» серед вихованців груп початкової підготовки КДЮСШ № 2«Веселі старти» серед вихованців груп початкової підготовки КДЮСШ № 2«Веселі старти» серед вихованців груп початкової підготовки КДЮСШ № 2«Веселі старти» серед вихованців груп початкової підготовки КДЮСШ № 2«Веселі старти» серед вихованців груп початкової підготовки КДЮСШ № 2

 • Опубліковано: 16-12-2017, 21:12 |
 • Автор: УО
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 112 |

У кінці листопада в білоруському Мінську проходив чемпіонат EEVZA з волейболу серед юнаків до 18 років, в якому збірна України завоювала срібні нагороди! 
Дуже приємно, що в основному складі збірної команди грає вихованець 
КДЮСШ №2 Нікіта Яковлев, перший тренер Олександр Постол.
Зараз в Чемпіонаті України він грає за Харківську "Юракадемію".
Вітаємо вихованця КДЮСШ №2, яка підпорядкована управлінню освіти Чернігівської міської ради, з нагородами та бажаємо успіхів як на міжнародній арені так і в національному чемпіонаті!

 

Вихованець КДЮСШ-2 успішно грає за збірну України (U-18)!Вихованець КДЮСШ-2 успішно грає за збірну України (U-18)!Вихованець КДЮСШ-2 успішно грає за збірну України (U-18)!

 • Опубліковано: 14-12-2017, 17:15 |
 • Автор: admin1
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 75 |

Шість медалей здобули вихованці КДЮСШ №226 листопада в Чернігові пройшов Відкритий чемпіонат міста з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2005 року народження і молодше.

У змаганнях брали участь 41 спортсмен з дитячих спортивних шкіл Чернігівщини та сусідньої Сумської області. Цілий день в залі лунав дзвінкий звук тенісної кульки. Точилася вперта безкомпромісна боротьба. Спочатку попередні ігри в підгрупах, а потім фінали.

Підсумки змагань:

Дівчата (2005 - 2007 р.н.)

1 місце - Дарина Терещенко (ДЮСШ м Кролевець)

2 місце - Валерія Кисла (КДЮСШ № 2, м.Чернігів)

3 місце - Аліна Слобадянюк (КДЮСШ № 2, м.Чернігів)

Дівчата (2008 р.н. і молодші)

1 місце - Поліна Вареник (Клуб «СПИН»)

2 місце - Поліна Сідько (ДЮСШ м. Кролевець)

3 місце - Ліза Сарапіна (ДЮСШ м. Сновськ)

Хлопчики (2005 - 2007 р.н.)

1 місце - Діма Коваленко (КДЮСШ № 2, м.Чернігів)

2 місце - Богдан Квасов (ОДЮСШ м.Чернігів)

3 місце - Назар Бараненко (КДЮСШ № 2, м.Чернігів)

Хлопчики (2008 р.н. і молодші)

1 місце - Олександр Белащенко (КДЮСШ № 2, м.Чернігів)

2 місце - Кирило Страфун (ДЮСШ м. Кролевець)

3 місце - Дмитро Ігнатьєв (КДЮСШ № 2, м.Чернігів)

З  дванадцяти медалей, шість завоювали вихованці КДЮСШ №2. Відділення тенісу у цьому позашкільному закладі  одне з найсильніших. У ньому працюють досвідчені тренери, такі як Віктор Васильович Стасюк, який стояв біля витоків розвитку чернігівського настільного тенісу, Інна Михайлівна Белащенко і інші. 

Переможці та призери нагороджені медалями та дипломами.

Шість медалей здобули вихованці КДЮСШ №2Шість медалей здобули вихованці КДЮСШ №2Шість медалей здобули вихованці КДЮСШ №2Шість медалей здобули вихованці КДЮСШ №2Шість медалей здобули вихованці КДЮСШ №2Шість медалей здобули вихованці КДЮСШ №2

 • Опубліковано: 26-11-2017, 13:54 |
 • Автор: УО
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 422 |

03-04 жовтня 2017 року на стадіоні ім. Ю.О.Гагаріна відбувся чемпіонат м. Чернігова з легкоатлетичного чотириборства. В програмі змагань: біг 60 м, біг 300 м, стрибок у довжину, метання м’яча. В змаганнях брали участь більше 100 вихованців спортивних шкіл міста. Змагалися учні в двох вікових категоріях; юнаки і дівчати 2004-2005 року народження та юнаки і дівчата 2006 року народження і молодше. Переможці та призери визначалися по сумі очок в усіх 4-х видах змагань.

У змаганнях приймали участь вихованці ДЮСШ «Атлет», КПНЗ «КДЮСШ № 1» Чернігівської міської ради, КПНЗ «КДЮСШ № 2» Чернігівської міської ради, КПНЗ «ДЮСШ Україна» Чернігівської міської ради, ОДЮСШ з олімпійських видів спорту Чернігівської обласної ради, КЗ «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп» .

 

Друге місце серед дівчат в віковій категорії 2006 року народження і молодше посіла Каракостантиніва Вероніка (ЗНЗ № 18), сьоме місце серед дівчат в віковій категорії 2004-2005 року народження посіла Коршек Анастасія (ЗНЗ № 14). Обидві учениці є вихованками КПНЗ «КДЮСШ № 2» Чернігівської міської ради, тренер-викладач - Шевчук Олена Леонідівна. 

 • Опубліковано: 4-10-2017, 19:04 |
 • Автор: УО
 • Коментарів: 0
 • Переглядів: 138 |